Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja sobie pozwolę na małe zmiany w tabeli, choć szalenie mi przy tym przykro :(... x Nick .. .... .......Wiek....ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG..................28........26.08...................9. .............fasolinka Laura1987...........25.......29.08...................2... .. ........fasolinka Wrzesniowa**.......25.......30.08...................1.... .........fasolinka Majka88..............24.......17.09...................3 .................16.10 KMSU..................22.......19.09...................6. ................17.10 Alutkaaa..............28.......24.09....................2 .. ..............21.10 kasiula86.............26.......22.09...................2. .............20-22.10 Firankaa..............28.......22.09...................2 .................22.10 mama6latki ..........24.......26.09....................1............ok. 22.10 mala1407.............23.......24.09....................9. ................24.10 Truj....................28.......24.09................... 4. ................25.10 aneczka28aneczka.28.......28.09....................2..... ............26.10 rybalopika............29.......29.09....................2 .................30.10 Malinowa_82..........30.......06.10...................2.. ...............03.11 smile ..................28........07.10....................1...... ..........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 .................08.11 Staraczkaa...........20.......26.08....................1. .. ................? ambaje83............29........03.09..................16... .................? 2x20...................40..........???......................??....................? klementynka..........???..........???......................???..................? x Agę i Kociaka proszę o wpisanie danych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
| tego co wiem, to Majka nie ma zamiaru, bo nie widzi żadnych oznak ani ciąży ani okresu (pisała o tym dziś w nocy) a Słupek też nie przewiduje na razie testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 30 wrzesnia mialam krwawienie z odstawienia ( 7 dniowa przerwa ) po tej przerwie juz nie bralam tabletek . dzisiaj jest 11 dzien bez tabletek i wlasnie dzisiaj dostalam bardzo delikatnego plamienia koloru czerwonego , ktore bylo praktycznie jednorazowe . Teraz jest minimalne. Dodam , ze od wczorak pokłuwało mnie w podbrzuszu i w okolicy jajnikow. Czy to moglo byc plamienie zwiazane z owulacja czy z implantacja zarodka? sama sie nad tym zastanawiam , poniewaz z mezem ostatnio wspolzylismy srednio co 3 dni. Ostatni stosunek bylo w niedziele w nocy. czy ktoras miala z Was podobna sytuacja ? z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Pająk, pisała że jej nic nie wykazało, a testy czułości 10. I chyba będzie czekać na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem kiedy mnie nie był to myślałam nad jedną rzeczą mianowicie myślicie że nie przedawkuję z lekami jak od nowego cyklu mam zamiar brać 1 tabletkę dziennie femifertil 1 tabletkę castagnusa 6 tabletek oeparolu jak to widzicie ? Firanka październikowa ;) a ty jeszcze nie próbowałaś testować ? masz mieć @ 22 więc ja już bym próbowała tymi testami o czułości 10 Ja od paru dni testuję z rana tymi czułymi testami i | gruba krecha więc raczej nie ma fasolki może w następnym cyklu się uda :) oby w takim razie okres się pojawił jutro jeżeli to nie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - to mogło być wszystko. Moja szklana kula milczy, może USG by pomogło - a najprędzej badania hormonów ;). Niektórym kobietom zdarza się trochę krwi przy owulacji, innym przy implantacji, ale to mniejszościowe zjawiska. U większości takie plamienia śródokresowa świadczą o zaburzeniach hormonalnych, w Twoim przypadku bardzo prawdopodobnych, skoro właśnie odstawiłaś tabletki i organizm wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupek, nawet się nie waż! Masz zajść w tym miesiącu! Jak ja niby mam skracać KMSUL? I co później wymyślisz KMSUG, KMSUS? Nie, nie, nie! I nie, nie sądzę, żebyś przedawkowała - co najwyżej jak Cię śluz zaleje, to zmniejsz ilość wiesiołka. A co to femifertil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy, Pająk :D? Jutro, pojutrze :D? Ja pojutrze będę już wiedziała czy jest na co czekać, czy nie ;). A jak nie - no to czeka mnie cała masa badań w grudniu. I może się w końcu zdecyduję na badanie drożności, bo z tego co czytałam, to po cc lubią robić się zrosty - wszędzie, w jajowodach również :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk - a skąd :D! Każdy test Ci wyjdzie po takim czasie :D! Poważnie, to myślę, że powinnaś poczekać do 20tego przynajmniej. Ale wiem, że nie poczekasz, więc to w sumie wszystko jedno czy jutro czy pojutrze ;). Słupek, no to są jakieś witaminki, to jak miałabyś je przedawkować :)? Nadmiar witamin zazwyczaj wydalany jest z moczem, więc raczej nie ma kłopotu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zalecane przyjmowanie preparatu femifertil w okresie ciąży i karmienia piersią. Wiec jakby sie okazało ze jetses musisz zaprzestac brania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było to trudne do rozszyfrowania, Pająk - ja testuję od dnia @ :classic_cool:. A tak serio to też czekam z niecierpliwością na czwartkowe badania. Wyniki będą po południu, na pewno dam znać jak poszły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG, w tabelce tuż nad naszymi wpisami masz podane terminy następnych @ każdej z nas :). KMSU ma termin na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz trujko ale ja mam wiele innych rzeczy do robienia niż obserwowanie cudzych dni płodności i obserwowanie ich terminów @ dlatego wole zapytać :) ale dziękuje,że mnie oświeciłaś.... KMSU to jest jeszcze czas :) ja dopiero II ujrzałam 2 tyg po terminie:) powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, VEG, wierzę. Ale po to ta tabelka jest, żeby uniknąć pytań o to samo. O czym poinformowałam, skoro wcześniej tego nie zauważyłaś :). Joanna, a Ty kto :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joasiu, Wpisz się do naszej tabeli, to będziemy miały co analizować :P. Długo się staracie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka klementyna
poprawie a sobie pozwolę na małe zmiany w tabeli, choć szalenie mi przy tym przykro ... x Nick .. .... .......Wiek....ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG..................28........26.08...................9. .............fasolinka Laura1987...........25.......29.08...................2... .. ........fasolinka Wrzesniowa**.......25.......30.08...................1.... .........fasolinka Majka88..............24.......17.09...................3 .................16.10 KMSU..................22.......19.09...................6. ................17.10 Alutkaaa..............28.......24.09....................2 .. ..............21.10 kasiula86.............26.......22.09...................2. .............20-22.10 Firankaa..............28.......22.09...................2 .................22.10 mama6latki ..........24.......26.09....................1............ok. 22.10 mala1407.............23.......24.09....................9. ................24.10 Truj....................28.......24.09................... 4. ................25.10 aneczka28aneczka.28.......28.09....................2..... ............26.10 rybalopika............29.......29.09....................2 .................30.10 Malinowa_82..........30.......06.10...................2.. ...............03.11 smile ..................28........07.10....................1...... ..........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 .................08.11 Staraczkaa...........20.......26.08....................1. .. ................? ambaje83............29........03.09..................16... .................? 2x20...................40..........???...................... ??....................? klementynka..........28..........03.10...................6..............28.10 x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było w odpowiedniej kolejności ;) x Nick .. .... .......Wiek....ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG..................28........26.08...................9. .............fasolinka Laura1987...........25.......29.08...................2... .. ........fasolinka Wrzesniowa**.......25.......30.08...................1.... .........fasolinka Majka88..............24.......17.09...................3 .................16.10 KMSU..................22.......19.09...................6. ................17.10 Alutkaaa..............28.......24.09....................2 .. ..............21.10 kasiula86.............26.......22.09...................2. .............20-22.10 Firankaa..............28.......22.09...................2 .................22.10 mama6latki ..........24.......26.09....................1............ok. 22.10 mala1407.............23.......24.09....................9. ................24.10 Truj....................28.......24.09................... 4. ................25.10 aneczka28aneczka.28.......28.09....................2..... ............26.10 klementynka..........28..........03.10................... 6..............28.10 rybalopika............29.......29.09....................2 .................30.10 Malinowa_82..........30.......06.10...................2.. ...............03.11 smile ..................28........07.10....................1...... ..........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 .................08.11 Staraczkaa...........20.......26.08....................1. .. ................? ambaje83............29........03.09..................16.. . .................? 2x20...................40..........???................... ... ??....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to miala kupe czasu na rozmyslania i wiecie co te 2 tyg z zycia to bedzie jakis koszmar mi jest ciezko lezec dostaje deprechy jak widze ten syf w domu chetnie bym to ogarnela maz wszystko robi za mnie w dodatku jest w polowie choroby i jest do mnie strasznie neutralny :/ zrobil sie nawet lekko niemily tak jak przy corze malo robil tak teraz robi wszystko jak wraca z pracy to ma drugi etat.i nie jest z tego zadowolony. Wczoraj poszlam do lekarza to zamiast mnie przytulic ppw ze bedzie dobrze to tylko pow dobrze ze dziecku nic nie jesst. Pomocy od mamy miec nie bede bo nie moze przyjechac jak chce to mam u niej zamieszkac :/ ta opcja odpada bo bede widywac meza raz na tydzien... poza tym ja sie juz tam nie czuje jak u siebie. Wszystko jest takie trudne. W dodatku mala widzi ze jestem jakas nerwowa nie chodze tylko leze to ciagnie mnie za reke ze mam z nia isc teraz zrobila sie bardziej szalona za mezem bo poswieca jej uwage a ja czuje sie odrzucona :/ przykre to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×