Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość rój :)
Aha, Słupku, bo to moe być istotne dla obliczeń :) - po dogłębnej analizie stwierdzam, że owu była u mnie prawdopodobnie 19dc a nie 17dc (jak zaznaczł ovufriend)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no strzele cie zaraz za to myslenie ;) nie pamietam juz jak to bylo z bolami mialam je chyba do.5 tyg ale podobnie jak ty mam dzie ze nie czuje mdlosci czuje sie super naladowana energia normalnie zero bolu a kolejne dni mam w nocy mdlosci jak.sie przebudze. Raz czuje sie w ciazy raz nie. No i ciagle sie zastanawiam czy moj lokator zyje bo kosmowka go odzywia a jak ona ma krwiaka to moze go nie odzywiac ;/ z drugiej strony lekarka kazala mi zrobic badania na toxo cytomegalie i tarczyce to jakby wiedziala ze ciaza nie ma.szans to by je zlecala? Fakt ze prywatnie ale jednak.. sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Malinowa będzie testować w moje urodziny :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Alukę jeszcze przestawiłam :). Boże, z tych emocji kopiuję nie te tabele :). x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Firankaa..............28........22.09.................2 ............fasolinka Truj....................28........24.09.................4 ...........mam Raka! hana...................26........25.09................. 1 ... ........fasolinka mama6latki ..........24........26.09..................1............ok. 24.10 aneczka28............28........28.09.................2.. ... ..........26.10 klementynka..........28........03.10.................6.. . ............28.10 rybalopika............29.........29.09.................2 . ..............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10.................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10................. 2....... . ...... .07.11 Frezjunia.............25.........09.10.................2 ............... 08.11 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................17.11 KMSUL.................22.........21.10.................7 ........... 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3...............19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2. ... ..........20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................3 ....................? ambaje83.............29.........03.09..................16 . .................? 2x20...................40..........???................... ..??....................? Majka88...............24.........19.10..................4 .. .................? martulka87...........24.........19.09..................1. . ..................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Firanki, pogoda kiepska, humor tez im mnie kiepski a ty tu jeszcze jakieś czarnowidztwo uprawiasz. No tylko na kolano i leć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Bea-25,83 :D. Pojutrze powtórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan staranek na ten cykl już zrobiłam :) zakładając że cykl będzie taki jak moje 2 ostatnie czyli co 33 dni to mam zamiar przytulać się z moim M w następujących dniach cyklu :P : 9,10,11,12,14,15,16,17,18,21,23,25,26,27,30,22 tylko nie nie wiem czy mój M się nie załamię hahaha :P i czy będzie we wszystkie te dni które sobie zaplanowałam bo on często wyjeżdża służbowo :/ więc może być ciężko ale trzeba być dobrej myśli :) Firanka i Psuj :P jak długie macie cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam w ciazy to miala taka ochote na seks ze sie kochalam 3razy dziennie.dzien.w dzien to moj maz dostawal kurwicy i byly klotnie ze ciagle mi.sie chce a teraz to ciagle wsppmina tamte czasy i mowi ze chcialby znowu tak miec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie chce mi się wierzyć w to że da rady sprostać moim oczekiwaniom co do ilości dni jakie sobie wymyśliłam :P ale fajnie by było chociaż część tego planu wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, Truj, Firanka mam pytanie Boli mnie dosyć mocno podbrzusze, nie wiem czy tak powinno być?, trochę się tym martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Nie no przecież będzie miał przerwę 13 dnia cyklu, pomyślałam o nim :P bo faceci tacy są jak masz ochotę to oni nie a jak chcesz żeby sie trzymał z daleka to rączki pcha Mój tAkie tepo wytrzymuje prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
KMSUL czyli statystycznie wypada co drugi dzień :classic_cool:. Powinno być ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję że wytrzyma takie tępo bo jak nie to mu .... :P głowę urwę :D a tak poważnie to byle by tylko był w domu w te dni a nie na wyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana ja juz przeczuwalam ze jestem w ciązy od momentu jak zaczal mnie wlasnie bolec brzuch... podobny ból do okresowego juz tydzien temu sie tak czulam. Wczoraj najgorszy dzien mialam. bardzo bolalo. Moze dlatego ze to byl moj termin normalnie @... dzisiaj juz nie boli tak, tylko tak jakos ciezko w srodku brzucha i jakby cos bulgota. Truj no super! ale jaja z tobą. Ile to dni temu robilas ta bete co byla 0? Kurde widzicie jak to nadzieja zawsze powinna byc. TRujko a tak z ciekawosci ja to bylo, bo ty przestalas pisac o objawach po tamtej becie... przestalas wierzyc ze jednak sie udalo? czy jednak czulas ze jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Głowę rwij , to drugie jeszcze ci sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL nie no kochana wlasnie jak dla mnie sporo razy byly u mnie przytulanka... ja nie wyminilam tych co byly nie w plodne dni, bo z nich w ciaze nie zaszlam. Kochalam sie we wszystkie dni plodne.. :) Czas wspolzycia mam Bardzo dobry wedlug ovufriend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Franka i zapewne z tych nie podanych sie udało :D Czytam i robię placki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×