Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

kiedy TEST PAPA z krwi

Polecane posty

dziewczyny WIEM,ŻE BYC MOZE PANIKUJĘ ALE: mialam dzis robioną przezierność karkową NT =0.17 wynik jest w normie no ale 2 etap oceny ryzyka tych wad to badanie z krwi i nie wiem czy nie musi byc ono w ten sam dzien co badnie pzezierności?? nie wiedzialam o tym i juz dzis nie zrobię:(:( zrobie to badanie od razu w poniedzialek czy wobec tego wynik będzie wiarygodny??? czy musze to zrobic w ten sam dzien??? juz nie dam rady w ten sam dzien:(( jak Wy robiłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie jka na wojnie
po co ci ten test robic skoro przeziernosc jest tak niska? no chyba ze masz skonczone 38 lat to wtedy jak najbardziek zrob atak to szkoda kasy .test papa mozesz zrobic innego dnia,wiec bez nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja pierwsza ciąża i chcę byc jak najbardziej spokojna :)dlatego myślę o tym teście PAPA CRL z dzisiaj :4.10 cm :( i teraz mam dylemat czy iść w poniedzialek po 3 dniach od oceny przexzierności karkowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziernosc jest wiarygodna gdy CRL jest powyzej 4,5 cm. Mialas za wczesnie badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA czyli wychodzi na to że powinnam powtórzyć przezierność i w ten sam dziwen isc na TEST PAPPA?? tylko kiedy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz na dniach, wtedy wymiary dziecka na pewno beda juz odpowiednie. Moja córcia miała 4.9 i NT 1.4. Lekarz mówił, że na styk przyjechalismy, bo poniżej 4.5 cm badanie nie jest wiarygodne. Tak samo powyżej bodajże 8.4. Najlepiej robić je w 12 - 13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niko a czy w ten sam dzien robiłaś test z krwi co przezierność? no to fajnie musze wszystko powtarzać :( tylko za ile dni moja dzidzia urośnie do 4.5 cm? ja jestem teraz niby dziś w 12 tygodniu 1d ..czyli w sumie brakowało mojej dzidzi tylko 4 mm :(żeby było to miarodajne...a moja lekarka to wykonała :(dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test pappa robi sie tego
samego dnia co usg genetyczne - wtedy wynik jest miarodajny. ja robiłam to badanie w klinice przy szpitalu i tam po usg odrazu kazda kobieta była wysyłana na pobranie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testu w ogole nie robilam, bo lekarz powiedzial ze to tylko statystyka. NT bylo ok, kosc nosowa obecna, wiec zrezygnowalam. :) A badanie mialam w 4 dniu 12 tc. To dziwne, ze lekarka Ci nie powiedziala, ze dziecko jest za male na okreslanie miarodajnie NT. Ale moze co lekarz to opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że wtrącę się do tematu. Niko123 Już jesteś po porodzie? Tak ostatnio o Tobie myślałam, jak wszystko poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze przed, byly dwa falszywe alarmy i tak sobie chodze bez czopu i z rozwarciem. :) Jak nie urodze do czwartku to czeka mnie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to nerwy pewnie. Życzę w takim razie powodzenia i wszystkiego najlepszego! :) Daj znać gdzieś na forum jak już będzie po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie. :) To juz niebawem, mam nadzieje ze wszystko pojdzie tal latwo na ile to tylko przy porodzie mozliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mi odpowiadasz na moje trywialne pytania, które zadaje pod pomarańczowymi nickami. Czytałam też dużo Twoich wątków. No i trochę Ci kibicuję :) Sorry może rzeczywiście nie powinnam tak z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dzieki, to bardzo mile :) Tobie tez zycze powodzenia i zbieram sie na film z mezem - milego wieczoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamłodego
Powiem Wam ,że w życiu nie zrobię po raz kolejny testu PAPA..Usg wyszło super, przeziernośc 1 klasa....ale na wszelki wypadek pobrali krew do testu i okazało się że jest jakieś prawdopodobieństwo. Nie dość że nerwy nie z tej ziemi a ciąża zagrożona....to wysłali mnie na badanie echa serca płodu i tam dowiedziałam się,że w zasadzie to ten test jest do d....bo to właśnie statystyki a nie dowód na to że jest coś nie tak i w zasadzie to lekarze wierzą usg a nie temu testowi....To po jaką cholerę mi go robili po rewelacyjnym usg??????????????????????????????? Oczywiście strach był do końca bo na amniopunkcję powiedzieli że nie ma wskazania...dziecko na szczęście zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×