Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Praca Holandia

Jaką agencje pracy polecacie na wyjazd do Holandii?

Polecane posty

Gość Praca Holandia

Kurcze szukam pracy w internecie i jest straszanie ciężko. Wysłałam kilka emaili ale nikt nie odpisuje. Może znacie jakąś agencję pracy gdzie można się zgłosić. Co byście doradzili. Napewno na forum znajdzie się ktoś kto był w Holandii. Z góry dzięki za odpowiedzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
pracy za granicą praktycznie już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
Słyszałam ze w Holandii jeszcze coś można znaleźć jest więcej pracy niż np. w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
Nie ma nikogo kto jechał do pracy przez agencje? Bardzo to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
a gdzie taką rewelację usłyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
Na forum... Ludzie pisali że w Holandii źle nie jest. Mój chłopak niedługo wyjeżdża brat załatwił mu pracę. I ja też chcę jechać bo życie na odległość jest bezsensu. On mówił że mi załatwi ale jak już sie tam obezna tak za 2 miesiące. A ja nie chce tyle czekać. Chciałabym coś znaleźć na własną rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
A Ty pracujesz/pracowałaś gdzieś za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Otto uitzendbureau larex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
owszem, mieszkam w Anglii od 5-ciu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verooona
O tej Otto czytałam że tam jest tragedia że ludzi oszukujują jak tylko sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
Ja właśnie na temat tej Otto słyszałam to samo... Że oszuści jak ich mało... A Ty wredniucha z agencji jechałaś czy miałaś załatwione przez kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
pojechałam z własnymi pieniędzmi, do znajomych - oni pomagali wszystko pozałatwiać i wynająć mieszkanie - ale teraz sytuacja jest zupełnie inna - wtedy ogłoszenia o pracę wisiały na każdym rogu - a dzisiaj ludzie proszą się opracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
Mój narzeczony dostał numer do szefowej tam w Holandii. Ale on chce najpierw jechać zobaczyć jak tam jest. A jak będzie dobrze i praca dobra to obiecał że mnie ściągnie. Ale kurcze 2 miesiące sobie bez niego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
nie przesadzaj - szybko zleci - niech się chłop wykaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca Holandia
Hmmm... No niby to nie długo ale tęsknota ogromna... Niby dobrze teraz jest internet telefon no ale jednak rozmowa przez skype to nie to samo... Mam nadzieje że załatwi to jak najprędzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtbnkufkuyk
nie marudź - rozłąka czasem dobrze robi - a ty będziesz miała czas pokończyć swoje sprawy i zająć się sobą - idź do dentysty i porób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca Holandia z palca sobie pojedziesz i dasz rade przez 2 miechy, gorzej on zeby nie zapomnial ze ma cie zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj jest praca i to duzo w holandii tej pracy tylko najlepiej uderzac w sezonie czyli kwiecien nie sluchaj polakow ktoezy pisza ze oszukali ich w agencjach zman ta spiewke na pamiec pracowalem dla kilku agencji i najwiecej narzekaja ci co najmbiej robia nie placa kokosow ale placa to co obiecali ba kotrakcie moznacto nazwac wyzyskiem jesli dostajesz minimum za ciezka prace ale przed wyjazdem masz wszystko czarne na bialym i jest to fair agencje ktore znan w holandii i maja awoje strony internetowe i siedziby chyba w pl to logistki services , sunpower w tych 2 pracowalem nie oszukali mnie wiem ze jest jeszcze holland contracting , ab, i wiele innych ktorych nazw juz nie zmam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić Agencję Toolip (www.toolip.pl). Jestem zadowolona ze współpracy. Plusem są korzystne umowy z dobrymi stawkami godzinowymi oraz bardzo zróżnicowane oferty. Co ważne, konsultanci rzeczywiście analizują nasze wykształcenie i oczekiwania i pod tym właśnie kątem dobierają oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną i ucziwą agencją jest http://www.rowena.com.pl/ dobra firma, z którą współpracuję już dłuższy czas. Szukałem osób ze wschodu do pracy i dzięki nim udało mi się zrealizować wiele rzeczy. Polakom też załatwiają pracę za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumballsdss
Różne są agencje, każda ma swoją specyfikę i jakby swoją specjalność. W jednych firmach jest więcej ofert dla ludzi szukających pracy w handlu, w innych większy nacisk się kładzie na oferty typowo pod pracowników fizycznych. Ja teraz swoją pracę na wózku widłowym znalazłem w agencji Toolip -http://toolip.pl. Mogę polecić, mają czytelne i uczciwe warunki. Nie ma jakiś dziwnych, ukrytych zapisów i innych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy jest dużo, ja byłam w Holandii na wakacje, we wrześniu wyjeżdżam z chłopakiem do pracy. Byliśmy u jego braci którzy pracują już od 5 lat przez agencje Solution. Chwalą sobie bardzo, jest to agencja w której pracuje 95% polaków, więc języka raczej się nie nauczycie. Znajduje się ona w okolicach Rotterdamu/Schiedamu/Vlaardingen. Ja jade do Schiedamu gdzie też multum polaków, na ulicy co drugi mówił po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są agencje, każda ma swoją specyfikę i jakby swoją specjalność. W jednych firmach jest więcej ofert dla ludzi szukających pracy w handlu, w innych większy nacisk się kładzie na oferty typowo pod pracowników fizycznych. Ja teraz swoją pracę na wózku widłowym znalazłem w agencji Toolip -toolip.pl. Mogę polecić, mają czytelne i uczciwe warunki. Nie ma jakiś dziwnych, ukrytych zapisów i innych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyssss
Możesz spokojnie skorzystać z oferty, którą znajdziesz pod adresem www.toolip.pl. Ja już od jakiegoś czasu korzystam z jej usług i zawsze jak potrzebuję pracy do dostaję jakąś atrakcyjną ofertę. Agencja sprawdzona więc nie musisz mieć żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się Human Pro http://www.humanpro.pl/ Solidni, na miejscu wszystko jest zgodnie z umową, warto z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Covebo jak najbardziej, mój chłopak był, wszystko załatwili, koordynator na miejscu, praca dobra zarobki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja wybierając się do pracy za granicę wybrałam tą agencję http://www.mg-solutions.pl/ . Załatwili mi wszystko, więc jechałam na gotowe, dwa dni po przylocie zaczęłam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie pytać w http://www.gigroup.com.pl Ogólnie przez agencję zdecydowanie najłatwiej się dostać i trafić bardzo dobre warunki, ale ogólnie wiele zależy po prostu od waszego podejścia do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doHolandii
Może agencji żadnej nie znam, ale rosną jak grzyby po deszczu więc nie powinno być z nimi problemu, bardziej bym się martwił o transport, nie polecam samolotów, można o wiele taniej dostać się tam busem, proszę przeczytać http://grupatop.pl/wycieczka-wycieczka-busem-do-holandii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×