Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Praca Holandia

Jak膮 agencje pracy polecacie na wyjazd do Holandii?

Polecane posty

Go艣膰 fAkeroo
Witam,chcialbym wyjechac do holadnii w czerwcu na okres poki co 3 miesi臋cy a pozniej zobaczymy. Interesuje mnie wynaj臋cie przez samego siebie jakiegos pokoju lub mieszkania. Szukam osoby/osob ch臋tnych. Najlepiej do pracy na magazyn. Mam 20 lat i to bedzie moj pierwszy wyjazd,wiec najlepiej jechac z kims niz samemu : ))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Je艣li chodzi o dobr膮 agencje pracy to warto zajrze膰 na http://phenix-agencja.com wiele nowych ofert pracy dla Ukrainc贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Otto pollux jupiter do tych agencji nie jedzcie bylem i dramat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
z otto pracowalam i tam bym znow jechal. praca by艂a, dobre stawki, zakwaterowanie, transport. o to chodzi艂o. nie wiem czego ludzie oczekuja, ale akurat otto spelnilo wszystkie moje oczekiwania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
tylko Otto. bardzo dobrze ogarniaja temat. mozna z nimi smia艂o jechac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
by艂am z Otto i sobie chwal臋. pojecha艂am na gotowe. mieszkanie i praca ogarni臋te. wynagrodzenie na czas

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Na spokojnie dostaniecie zatrudnienie z EuroKadry z dnia na dzie艅 i to na bardzo dobrych warunkach. To jakie b臋d膮 one dok艂adnie, g艂贸wnie zale偶y od was, ale og贸lnie - nie ma 偶adnych problem贸w z zatrudnieniem, praca jest od zaraz, na bardzo dobrych warunkach i oby tylko tak zawsze to wygl膮da艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poszkodowany przez Work Center
zdecydowanie nie polecam szuka膰 pracy w holandii za po艣rednictwem Work Center z Tomaszowa Lubelskiego lub opola. Owszem uda艂o sie im mnie z艂apa膰 i naci膮gn膮膰 na wyjazd do Holandii na m贸j koszt!!!!!!!!. Po kilku tygodniach siedzenia bez pracy uda艂o mi si臋 tylko z tamt膮d uciec bo zabra艂em z polski na tyle pieni臋dzy 偶e mi starczy艂o na prze偶ycie i busa powrotnego do polski!. Nie wszyscy mieli tyle szcz臋艣cia i siedzieli tam pracuj膮c tylko okazjonalnie jak holender jaki艣 zachorowa艂 i wskoczyli na jego miejsce na wy偶ywienie i mieszkanie bo firma odtr膮ca艂a za lokum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oszukany przez Direct Baan
opinia Direct Baan w Bodegraven Holandia: ta nieuczciwa agencja pracy jest tylko przykrywka dla nielegalnego handlu narkotykami na terenie Holandii, koordynatorzy w Bodegraven to gnoje 20 letni, bez zadnego doswiadczenia zawodowego, ktorzy sprzedaja pracownikom kokaine dla kryminalisty marcina pseudo lolek, oszukuja pracownikow na wyplatach, wymyslaja jakies niezgodne z holenderskimi przepisami kary, nie wyplacaja kasy, pobieraja za wypozyczenie starych samochodow , ktore nadaja sie tylko na z艂om po 120 euro od g艂owy, nie oddaja za paliwo, oszukuja ludzi na maksa, to jest najgorsza agencja w calej Holandii, oszukuja na wszystkim, w biurze tam pracuja 2 gwiazdy Marlena i Patrycha ktore na niczym sie nie znaja i kombinuja tylko jakby cie tu oszukac. ta agencja to PATOLOGIA , robia tam tylko sami narkomani i chorzy psychicznie. Nawet tam nie idzcie do pracy bo i tak wam nie zaplaca, dno totalne.OSzusci i zlodzieje, utrzymujacy sie tylko z handlu narkotykami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
EuroKadra, tylko nie wiem, czy wysy艂aj膮 te偶 za granic臋. Pewnie tak. Og贸lnie przez agencj臋 wstawiaj膮 pracownik贸w do naprawd臋 fajnych firm, tak samo jak w Polsce. Sami takiego etatu nie znajdziecie, no chyba 偶e macie zaw贸d i doskonale znacie j臋zyk. Inaczej nic si臋 z tego nie zrobi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dawid901
mog臋 Ci polecic Market Access, uczciwi i dobrze p艂ac膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek

do Holandii聽op艂aca si臋 wyje偶d偶a膰 z otto聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
16 minut temu, man on the moon napisa艂:

TAK CHYBA PO TO 呕EBY WR脫CI膯 Z D艁UGAMI

NIE JECHA膯 PRZEZ T膭 AGENCJE !!!聽

BO TRAFICIE NA TAKI SYF JAKIEGO W ZYCIU NIE WIDZIELI艢CIE

JEEBANE Z艁ODZIEJE REKLAMUJ膭 SIE NA KAFE BO MA艁O FRAJER脫W Z POLSKI MAJ膭 CHYBA

POCZYTAJCIE SOBIE OPINIE O TEJ AGENCJII

Czy wiecie, 偶e Przemek i jego koledzy pedofile z pedofilskiego forum Lolifox.org wymieniaja si臋 linkami do pedofilskich tre艣ci w komentarzach na youtube? Wybieraj膮 sobie filmiki gdzie jaka艣 m艂oda dziewczyna robi przyk艂adowo unboxing szminki lub innego kosmetyku i w komentarzach wklejaj膮 linki archiwuw z materia艂ami pedofilskimi. Informatycy z YouTube pr贸buj膮 z tym walczy膰, ale Przemek i jego koledzy pedofile skutecznie wymieniaj膮 si臋 linkami. Wyobra偶cie sobie traum臋 dziewczyny, kt贸ra ma 12 lat i pr贸buje zainstnie膰 w internecie jako vloggerka. Klika w link wklejony pod jej filmem przez Przemka lub jednego z jego koleg贸w pedofili i oczom jej ukazuje si臋 nagie dziecko w mi艂osnym akcje z jakim艣 starym pedofilem. To straszne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olek_OU
Dnia 17.06.2019 o 11:59, Go艣膰 Marek napisa艂:

do Holandii聽op艂aca si臋 wyje偶d偶a膰 z otto聽馃檪

Otto, najgorsza agencja w艣r贸d agencji. Je偶eli nie chcecie miec problem贸w, to nie pracujcie dla nich.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 micha艂o
22 godziny temu, Go艣膰 Olek_OU napisa艂:

Otto, najgorsza agencja w艣r贸d agencji. Je偶eli nie chcecie miec problem贸w, to nie pracujcie dla nich.

By艂em rok temu z OTTO i polecam dosta艂em spoko lokacje a ludzie na magazynie wcale nie byli tacy 藕li jak kazdy mowi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dawidos

Ja to bym w og贸le nie jecha艂 do Holandii. Czasy dobrej passy tam si臋 ju偶 sko艅czy艂y. Teraz to g艂贸wnie Niemcy, tak mi si臋 wydaje. Poza tym bezpieczniej, bo ja np. je偶d偶臋 przez Humanusa i zawsze mam swoj膮 kwater臋, Internet, umow臋 o prac臋 i godzin pilnuj膮, a jak pojecha艂em kiedy艣 do Holandii to okaza艂o si臋, 偶e nie by艂o roboty i go艂y i weso艂y wraca艂em do kraju. Tak mnie wycackali.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jakub

Otto spoko agencja, polecam osobom, kt贸rzy szukaj膮 uczciwej agencji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Barb
Dnia 16.07.2019 o 16:11, Go艣膰 Olek_OU napisa艂:

Otto, najgorsza agencja w艣r贸d agencji. Je偶eli nie chcecie miec problem贸w, to nie pracujcie dla nich.

Przesadzasz, agencja jak agencja, dzia艂a prawie tak samo jak ka偶da inna. Tylko 偶e otto ma du偶o polece艅, wi臋c osobi艣cie dla mnie jest to sprawdzona opcja dorobku w Holandii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KimKimKim

zdecydowanie otto work force 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alojzy

Pracowa艂em dosyc d艂ugo w Holandii przez agencj臋 Pollux i by艂o spoko.
Wynagrodzenie na czas, fajna ekipa i wszystko okej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Adamos
Dnia 21.03.2017 o 01:37, Go艣膰 fAkeroo napisa艂:

Witam,chcialbym wyjechac do holadnii w czerwcu na okres poki co 3 miesi臋cy a pozniej zobaczymy. Interesuje mnie wynaj臋cie przez samego siebie jakiegos pokoju lub mieszkania. Szukam osoby/osob ch臋tnych. Najlepiej do pracy na magazyn. Mam 20 lat i to bedzie moj pierwszy wyjazd,wiec najlepiej jechac z kims niz samemu : ))

Spr贸buj przez Pollux agencje. Ogarn膮 mieszkanie, bo na poczatek mo偶e Ci by膰 ci臋偶ko co艣 samemu ogarn膮膰. Zapewniaj膮 transport do pracy, wi臋c samochodu nie musisz posiada膰. Ja by艂em w Holandii z tej agencji i by艂o spoko, ofert jest du偶o, wiec na pewno znajdziesz co艣 dla siebie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jan

o to ja otto polecam jak najbardziej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Akurat je艣li chodzi o jobconsult.pl/ to g艂ownie kieruj膮 do Niemiec, ale maj膮 tam sporo ofert i miejsc do kt贸rych mo偶na z nimi jecha膰 wi臋c to fajna opcja, nie b臋dzie te偶 daleko, bo to jednak tu偶 za nasz膮 granic膮, a przy tym proponowane s膮 r贸wnie偶 ca艂kiem fajne stawki wi臋c to te偶 warto wykorzysta膰. Osobi艣cie by艂em w Jessen kilka miesi臋cy przy pakowaniu ser贸w, fajna praca. Jak chcesz na kilka miesi臋cy wyjecha膰 to my艣l臋, 偶e oni b臋d膮 faktycznie bardzo dobrym wyborem warto si臋 na nich zdecydowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×