Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodko....

szukam kochanki...

Polecane posty

Gość Izka8009.
nie dalas mu pociupciac i sie obrazil skubany , toc chociaz za pieroga potrzymac moglas mu zezwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8009.
Nie chciałam być dla Ciebie niemiła, ale się wtrącasz wszędzie. Poza tym, to ja jestem starszą siostrą bliźniaczką, matka mnie pierwszą wypchnęła na świat, a Ty się małolato tylko wtrącasz i łazisz za mną i akceptacji szukasz, bo sobie własnych znajomych znaleźć nie możesz i władnego Słodkiego mężczyzny, który by Ci komplementy prawił, bo w swej próżności toś łasa na nie. :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shjbvakjlh
Wiesz co to rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8009.
shj coś tam, ale Słodkiego zgasiłaś :P no fantastycznie to zrobiłaś, brawo brawo, dobrze, że tu jesteś, bo jak my byśmy sobie z siostrą bez Ciebie dały radę, na pewno by nas Słodki zbałamucił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8009.
no tak , kategorycznie racje przyznaje ja -ta czarna owca prozna zepsuta ... do szpiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8009.
shjksssk cos tam- jestes nasza gwiazda polarna ... bez ciebie to kiepsciutko byloby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shjbvakjlh
No z cała pewnością. :d Ja oczywiście was przepraszam... No przyszał taka "przemądrzała" (ja nazwała bym to imaczej) I spławiła wam pokur*onego debila... Ach wiecie co normalnie tak mi przykro że aż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8009.
Dobra, też się zawijam tam gdzie Słodki uciekł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8009.
slodki za cienki w uszach jest no chyba ze mialby drugiego takiego wtedy tak ... moglabym nawet sie podlozyc , bo jak wspomnialas dzielic sie nie potrafisz o siostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×