Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fobik społeczny z w-wa

Mam fobię społeczną. Jakie mam szanse na poznanie dziewczyny do związku?

Polecane posty

Gość fobik społeczny z w-wa

Fobia społeczna (nerwica społeczna, zaburzenie lęku społecznego) zaburzenie lękowe z grupy zaburzeń nerwicowych, często mylone z nadmierną nieśmiałością, w którym chory odczuwa lęk wobec wszystkich lub niektórych sytuacji społecznych. Lęk dotyczący kontaktów z innymi ludźmi powoduje znaczne ograniczenia życiowe u osób z tym zaburzeniem. Fobia społeczna jest jednym z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych. Przez niektórych naukowców uznawana za chorobę cywilizacyjną. Mam 22 lata. Czy ciężko będzie mi poznać kobietę, która mnie zaakceptuje i pomoże wyjść z tego dołka? Mam trochę znajomych ale ścisłe kontakty utrzymuje z niewieloma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole00
Ja też mam ten problem dlatego, że jestem DDA. Najciężej przejawia się to u mnie w kwestii pracy - masakra. Jeśli chodzi o związki to mam obecnie chłopaka (rok) i nie było problemu, żeby się związać, problemy dopiero są potem - ciągle Go o coś podejrzewam, jestem nieufna, wyobrażam sobie nie wiadomo co, wściekam się nieraz bez logicznego powodu. Ale nie jest aż tak źle oczywiście, żebyśmy mieli w planach rozstanie. Także da radę. Jakie masz szanse na poznanie dziewczyny ? hmm myślę, że identyczne jak każdy inny bo z tego co wiem nieraz Ci, którzy chodzą własnymi ścieżkami i są indywidualistami mają właśnie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×