Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klasykapiekno

Tęsknie za pięknymi klasycznymi sukniami...

Polecane posty

Gość klasykapiekno

jak widze setki albo tysiace sukienek wieczorowych ale.....powtarzam ale....dla nastolatek to mi sie slabo robi, gdzie jest klasa, szyk, piękno, gdzie jest rzut oka na sukienke a potem ta piekna sukienka zostaje w pamieci na dlugo....nie ma....niestety......moze ktos mi powie gdzie moge znalezc piekne klasyczne wieczorowe sukienki albo na spotkania biznesowe...o ile ktos wie o czym mowa...nie mam na mysli cekinow, swiecidelek itp. sama klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertunic
Vanila, Aryton, PrettyGirl, Beata Cupriak, M&S (u nich upolowałam też piękną, elegancką wieczorową), zajrzyj też na saltandpepper.pl, gendai.pl, www.naia.pl, http://www.bravissimo.com/pepperberry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, Aryton mam po sąsiedzku, bardzo ładne mają sukienki, BC chętnie bym kupiła, ale mnie nie stać, dobrze, ze coraz częściej ta marka pojawia się w klubach zakupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×