Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michau 03

Cała prawda o Autokadet

Polecane posty

Gość Michau 03

Ze strony Pstro.pl zniakją negatywne komenatrze. Przedstawiam stan forum na dzień 25.07.2012r. Odradzam 2012/07/16 dlaczego nie jestem zadowolona? bo: 1. tylko ostatnie jazdy były skodą fabią (najwięcej jazd miałam oplem corsą, a pierwszą jazdę toyotą) 2. kurs maksymalnie rozciągnięty w czasie (część teoretyczną zaczęłam 21.01.12, praktyczną 9 maja i bardzo często odwoływano moje jazdy, ja dostosowywałam się do ich terminów i mówiłam, że zależy mi na czasie), kurs niby zakończony, a końca nie widać, bo nie dostałam zaświadczenia do WORDu i... teraz pewnie jestem zmuszona kupić nowy kurs 3. za często stosują wymówki typu uszkodzony samochód 4. trafiłam na naciągaczy (kurs kupiłam przez groupona), i to w centrum Warszawy...(najciemniej pod latarnią) ODRADZAM!!!!!! Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią michau Autokadet to pomyłka 2012/07/12 Panie Milej, 5 pozytywnych komentarzy w przeciągu dwóch dni to jest niemożliwe w Pana przypadku. poza tym to są jakieś bzdury, sztuczny bełkot, bla bla bla na jedno kopyto. Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. W rzeczywistości pseudo szkoła autokadet funkcjonuje tak, jak opisał to Załamany Kursant. Zaskakująca liczba pozytywnych komentarzy w tak krótkim czasie świadczy tylko o jednym. Pan Milej zamiast spędzać czas z kursantami, bo czekają 3-4 tygodnie na swoje lekcje, to śleńczy przed monitorem i tworzy pozytywne NIEPRAWDZIWE komentarze. To właśnie one wraz z gruponem nakręcają interes, ale liczba niezadowolonych stale rośnie. Zwróćcie uwagę jeszcze na ilość opinii o innych szkołach na tej stronie (stan na 12.07.2012 - po Panu Mileju można się wszystkiego spodziewać) Żadna z nich nie ma 23 komentarzy, bo nikt nie robi zamieszania wokół szkoły która funkcjonuje w normalny sposób. AUTOKADET TO POMYLKA ! Pozdrawiam niezadowolnych, nie załamywać sie tylko walczyc o swoje. A przyszłym kursantom szczerze odradzam to miejsce 13.07.2012r. Odpowiadam Sz. P. Karolin (wypowiedź z dnia 11.07.2012) Przekręca Pani moje słowa. Po pierwsze, napisałem że w przypadku P. Mileja, 5 pozytywnych komentarzy w ciągu 2 dni to jest rzecz nieosiągalna, a po drugie jaki kolwiek komentarz pozytywny pod jego adresem jest bzdurą totalną, wypaczoną rzeczywistością do granic możliwości. I nie musi mi Pani mówić, co jest normalnym stanem rzeczy, bo ja to dobrze wiem. I wiem, że Pan Milej jest tak zapracowanym człowiekiem, że godziny spotkań kursantów ma gdzieś... są widocznie ważniejsze sprawy. Normalne wg Pani jest również oczekiwanie na upragnioną lekcję zajeć 3-4 tygodnie, wpisywanie lewych godzin jazd, spóźnianie się i skracanie zajęć w zależności od humoru instruktora - to jest noramlne, ale w nienormalnej szkole. Inteligencją też Pani nie błyszczy. Wystarczy odrobina oleju w głowie, aby zrozumieć sedno sprawy. P. Milej firmuje nazwiskiem to miejsce i jednoznacznie się z nim kojarzy. Komentarze może zamieszczać ktokolwiek, jego żona, kochanka, mamusia, albo on sam. Nie ma to znaczenia bo to jest bełkot mijający się z prawdą. Pani nie musi tego rozumieć, nie na tym mi zależy. 19.07.2012 r. Odpawiadam Sz. Pani/Panu Kurasnto 21 (wypowiedź z dnia 12.07.2012) Zamieszczając mój pierwszy komentarz na tej stronie dnia 12.07.2012, postanowiłem skopiować wszystkie wypowiedzi zamieszczone na forum strony pstro.pl. I tak 12.07.2012 komentarz Kurasnto 21 brzmiał zupełnie inaczej, pozwolę sobie zacytować (podobna sytuacja miała miejsce z Panią Karolin): "Kursanto21 Pozytyw 2012/07/12 Witam , Jakiś czas temu ukończyłem kurs w owej szkole i jestem zadowolony... Mam uwagę co do wypowiedzi poprzedniej " Byłego kursanta" Jak się chciało coś załatwiać na boku, to tak wychodzi..a potem jest żal do całego świata i do wszystkich. A co do instruktorów , którzy odsyłaja do książek , wymagają i karzą się uczyć to tylko na dobre wyjdzie , bo nie ma jazdy bez przyswojonej wiedzy. BARDZO POLECAM !" Już na pierwszy rzut oka widać kłamstwo. To jest dowód na to, że z tymi ludźmi nie można dyskutować, a ich poziom i metody są adekwatne do poziomu nauczania. Komentarzy negatywnych mam nadzieję że będzie z każdym dniem przybywać, bo ich ilość powinna być kilkadziesiąt razy większa. Osób oszukanych, takich jak ja jest na pewno zdecydowanie więcej. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) kursantka 30 szkoła Auto Kadett polecam 2012/07/12 Ja też nie dawno kończyłam kurs w tej szkole i byłam zadowolona. Zajęcia z teorii bardzo dobrze prowadzone, tak, ze nie miałam żadnych problemów. Jazdy miałam z p. Grzegorzem. Świetny instruktor, wymagający, ale cierpliwy i swietnie tłumaczy. Jak tylko coś było nie tak, to odrazu zwracał mi uwagę i tłumaczył, jak mam wykonac to prawidłowo. Fakt, że pzrepytywał mnie ze znaków i przepisów tylko dobrze świadczy o poziomie nauczania. Nie było mowy, żebym ich nie znała. Dzięki temu egzamin zdałam za pierwszym razem. Jestem bardzo wdzięczna, że trafił mi się taki dobry instruktor. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Kursanto21 Pozytyw 2012/07/12 Witam ! Miałam wczoraj egzamin w Wordzie i zdałam za pierwszym razem ! Miałam przyjemność jeździć z p.Zbyszkiem, który ma bardzo dużo cierpliwości i bardzo mu dziękuję ! Polecam szkołę Auto -Kadet!!!! Co do opinii dawanych negatywnych...na tej stronie, są one od jednej i tej samej osoby,która w dodatku jest na tyle bezczelna,że boi się podpisać...nietrudno się zorientować. "Michau " oleju w głowie nie ma pan za grosz a nie koleżanka pisząc wypowiedzi na pół strony i ciągle to samo. Skrzywidził ktoś Ciebie , to udaj się do odpowiedniego urzędu a nie wypisujesz, nudzi Ci się ? ...Nie wiedziałam, że jesteś wróżką...że wiesz , ze wszystkie pozytywy dawane są pisane przez pana Mileja, wątpie również . Moi znajomi również robili tutaj kurs, dostałam namiar od nich...byli bardzo zadowoleni...Mogę śmiało powiedzieć,że szkoła jest na poziomie . A to co Ty wypisujesz, tego człowieku nie da sie czytać,idz sie leczyc. DUŻY POZYTYW !!!!!! szkoła na 5 + Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Doświadczony były kursant Radzę dobrze się zastanowić co piszecie 2012/07/11 Ta szkoła to tak zwane "towarzystwo wzajemnej adoracji". Kierownik mydli oczy ludziom jak to wielkie szkoły przewalają kursantami jak kartoflami a sam zachowuje się co najmniej niestosownie co do nich. Pomijam wszechobecny bałagan tam panujący, wystawianie zaświadczeń niezgodnych z prawdą. Przeciwko jednemu z ich (nie wiem czy jeszcze pracuje) instruktorowi toczy się sprawa karna (!). Sąd na ul. Marszałkowskiej 82, sygn. sprawy 426/11. Zaświadczenie wystawił oprócz instruktora właśnie ten "uwielbiany" na tej stronie p. Tomasz Milej. Proszę zapytajcie się go czy zaprzeczy temu. Ich genialny instruktor w Sądzie twierdzi, że jedyny problem to nie to "lewe" zaświadczenie a kursant, który chociaż nie wyjeździł ani jednej godziny na kursie to kurs odbył i gada głupoty w Sądzie ośmieszając się. Oczywiście prawdą jest, że przez jednego instruktora nie można skreślać całej szkoły ale jeśli ktoś bardziej pozna ich funkcjonowanie może wyrobić sobie tylko jedną - wyłącznie negatywną opinię o nich i nie jest problemem Pan przeciwko któremu toczy się sprawa karna. Życzę na wszystkim, którzy tam się wybierają aby faktycznie dostali to za co zapłacili bo przecież to wasze pieniądze. Nie ma powodu machnąć ręką i iść do innej szkoły. Przecież im to tylko na rękę !!! Kilka dobrych rad aby nie dać się wyrolować: karta jazd jest własnością kursanta i instruktor nie ma prawa jej zatrzymać; na każdych zajęciach obowiązkowo pamiętajcie aby podpisywać się na karcie jazd; dokładnie wpisywać godziny - jeśli instruktor się spóźni to jego problem - wpisujecie lub żądacie wpisania na przykład 14:10 a nie równo 14:00. To instruktor ma tak jechać aby zdążyć przedostać się w korku. Pamiętajcie, że wpisanie kilku zajęć jednocześnie, podpisanie karty na koniec jazd podchodzi po Kodeks Karny jako poświadczenie nieprawdy i kursant też tu będzie obwiniony !!! Od początku uważać na instruktora - to Wy płacicie a On ma wykonać godziwie swoją pracę. Jeśli widzicie, że będą trudności (lub już są) z odbyciem kursu lub instruktorem chodzić na zajęcia z włączonym nagrywaniem rozmów na dyktafonie lub w telefonie. Zgodnie z polskim prawem można bez informowania rozmówcy wszystko nagrywać o ile uczestniczy się w tej rozmowie. Może się okazać, że nie będziecie tymi zadowolonymi szczęśliwymi kursantami i nagrania mogą być dla Was jedynym przekonującym dowodem jeśli okaże się, że jednak nie było tak genialnie jak część ludzi tu napisała. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Karolin ...... 2012/07/11 Co za bzdury...michau- uważasz, że 5 pozytywnych komentarzy w ciągu 2 dni to niemożliwe. Uważasz, że p.Milej nie ma co robić, tylko siedzieć przy komputerze i pisać osobiście pozytywne komentarze na temat swojej szkoły. Gorszej bzdury w życiu nie słyszałam!!!!!!! Z tego co mi wiadomo z własnego doświadczenia p.Milej jest tak zajęta osobą, że szkoda byłoby mu czasu na "prostowanie" negatywnych opinii, które pojawiają się na temat jego szkoły i dodawanie NIEPRAWDZIWYCH pozytywnych. Zamieszanie wokół szkoły Auto-Kadet powstało z powodu opinii, które się pojawiają, zarówno tych pozytywnych jak i tych negatywnych. Jak dla mnie nie jest to żadne ZAMIESZANIE, to raczej normalny stan rzeczy.... Link to tej opini Świetna recenzja! (1) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią renata w 2012/07/11 Jak mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni"... nie osądzajmy ludzi, skoro nie złapaliśmy ich za rekę... w WORDzie też były afery i co mam nie iść na egzamin, jeżeli nie pójde tam to gdzie? W dzisiejszych czasach chyba nie znajdziecie nigdzie szkoły która nie byłaby obsmarowana w internecie. A tak w ogóle ile szkół i kursantów tyle opini... A co do podpisywania papierow bez czytania to dla mnie żenada, ja nie spotkałam sie z czymś takim, zawsze po skończonej jeździe dostawalam do podpisania karte. Nie było mowy o przekrętach na godziny. A jak mi nie odpowiada instruktor to mam prawo go zmienić. Niedawno skończyłam kurs w tej szkole, jak było - za....e :) Kursantko 25 masz racje Grzesiek jest wielki. pozdrawiam i POLECAM A tak na marginesie ciekawe czy są w internecie opinie instruktorów na temat kursantów :) sądze że to byłaby ciekawa lektura ;-) Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Kursantka25 Pozytyw!!!!!! 2012/07/11 Właśnie skończyłam kurs z szkole Auto-Kadet i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność jeździć z p. Grzegorzem, który jest profesjonalistą w swoim zawodzie, ma dużo cierpliwości i do każdego podchodzi indywidualnie , a przede wszystkim bardzo dobrze tłumaczy, z nutką humoru . BARDZO GORĄCO POLECAAAAAM ! Link to tej opini Świetna recenzja! (2) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią kursantka30 ja też nie polecam! 2012/07/10 kurs zaczęłam w zimie, jazdy w maju (po zaliczeniu teorii długo się czeka) i dopiero skończyłam, instruktorzy w ogóle nie szanowali mojego czasu, akceptowałam każdy termin STARSZEGO PANA, p. Jurka M., a on z dnia na dzień potrafił odwołać jazdę, nie umie też uczyć (odsyłał do podręcznika -jazdy w praktyce nie da się nauczyć z podręcznika!!!), miałam z nim aż 18h jazd (z czego 2h wpisał na moją kartę dodatkowo (odwołał tą jazdę, bo auto miał ponoć uszkodzone), po czym ja to nieświadomie podpisałam), stosuje nieuczciwe metody, nie wspominając już o lekkim mobbingu podczas lekcji z nim, wypytuje też o wszystko, a sam nie udziela odpowiedzi, ciągle krzyczy i odsyła do podręcznika, strata czasu!!! pieniędzy może nie tak bardzo, bo za kurs zapłaciłam 829zł przez groupona... i pojeździłam po warszawie (jedyny plus tego kursu). ogólnie kurs robiony w jakieś pół roku i to jeszcze nie koniec jazd w moim przypadku... (ale na pewno nie w tej szkole),,, podobno nie reaguję na czerwony ; ) Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Olga1122 Nie polecam ! 2012/07/07 Zostałam oszukana na prawie 7 h ! Mój błąd, że nie sprawdziłam całej karty po skończeniu kursu ! Dopiero tydzień po, zdziwiło mnie kilka dat w których jazdy nie miały miejsca. Poza tym, dodali sobie kilka godzin. Podpisałam je nawet nie patrząc czy wszystko jest w porządku. Uważajcie i sprawdzajcie wszystko dokładnie ! Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Załamany Kursant Brak słów !!! 2012/07/04 Wszystkie pozytywne opinie zamieszczone na tej stronie i wielu innych są nieprawdziwe!!!. szkołę należy omijać szerokim łukiem !!! zapewne sami instruktorzy je wypisują chcąc dalej oszukiwać ludzi. polityka jaką prowadzą jest nie do przyjęcia. przyjmują masę ludzi z grupona, a później nie są w stanie przerobić tej ilości !!! obowiązkowa miesięczna przerwa pomiędzy zajęciami teoretycznymi a praktycznymi to standard w tej szkole.(na początku wciskają kit o przerejestrowaniu firmy) Krótko mówiąc, im dalej tym gorzej. ( dwie lekcje praktyczne w miesiacu to wszystko na co możecie liczyć) TRAGEDIA !!! Dodam jeszcze, że o sprawie poinformowałem Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich. To oni zajmują się kontrolą Ośrodków szkolenia kierowców. Niestety znam realia i zapewne niewiele w tej sprawie zrobią (bo niewiele mogą tak zostało skonstruowane prawo), a o kursie w szkole AUTO KADET lepiej po prostu zapomnieć i nie mieć problemów. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią StAnia89 Opinia pozytywna. 2012/05/30 Właśnie wróciłam z egzaminu zdałam za 1 razem! Kupiłam kurs w szkole Auto-Kadet przez grupona, nie wnikając wcale w opinie o szkole. Kurs weekendowy jest ekspresowy i przystępny, kursanci dostają wszystkie niezbędne materiały, nic dodać, nic ująć. Moje pierwsze jazdy, były fatalne, ze względu na podejście instruktora Pana Jerzego M. (starszy Pan, jeździ czerwoną Toyota), który doprowadzał mnie do płaczu. Musiałam zrezygnować z jego nauk, bo przynosiły mi więcej szkody niż pożytku. Nikt nie robił mi żadny problemów ze zmianą instruktora, więc kontynuowałam kurs z innym Panem. Nomen omen z Jurkiem M (młody, jeździ Skodą fabią). I to dzięki niemu jazdy, nie były już koszmarem, a przyjemnością. Dzięki niemu nauczyłam się jeździć. Polecam wszystkim tego instruktora jest cierpliwy, spokojny, tłumaczy po stokroć, jeśli trzeba. Nie krzyczy, nie irytuje się, nawet gdy popełnia się idiotyczne błędy (ojj popełniłam kilka ;). Bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru, z każdym kursantem potrafi nawiązać kontakt. DUŻY pozytyw i podziękowania dla niego. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Mm4 polecam :) 2012/05/21 Również chciałabym zamieścić poytywną opinię o szkole Auto Kadet! W sobotę zdałam prawko za 4 razem. Cztery podejścia do egzaminu były wynikiem nieumiejętności pokonania przeze mnie stresu na 2 pierwszych egzaminach oraz upierdliwości egzaminatora, który od początku jazdy chciał mnie uwalić podczas 3 egzaminu. Jednak w żadnym wypadku nie były efektem złego przygotowania przez instruktorów. Teorię miałam z p. Tomkiem - materiały multimedialne, jeden film (z lat 90.) o udzielniu pierwszej pomocy i trochę szowinistycznych żartów ze strony prowadzącego, no ale przynajmniej coś się działo. Na praktykę zapisałam się do Rafała i bez wyrzutów sumienia mogę go polecić - nie krzyczy, nie molestuje, nie obraża, ale wymaga i wytyka błędy, które potem pomaga szlifować. Dodatkowo jest jest niezwykle cierpliwy i opanowany. Ponadto, podczas jazd panuje przyjemna atmosfera - radio, swobodna rozmowa, można nawet jeść! Także wszystkim niezdecydowanym polecam szkołę Auto Kadet, w przede wszystkim Rafała jako instruktora :) Pozdrawiam! Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią casyope naprawdę ok szkoła! 2012/04/19 Ja jestem zupełnie zadowolona z tej szkoły. Teoria prowadzona przystępnie i z poczuciem humoru. Naprawdę nie nudziłam się, co jest chyba jakimś ewenementem przy tej tematyce. Jeśli chodzi o praktykę, to jakkolwiek z początku instruktora miałam ochotę własnoręcznie udusić (z pozdrowieniami dla Rafała ;)) i kilka pierwszych zajęć przebiegło pod znakiem próby sił (kto tu kogo będzie ustawiał), to później już było ok i okazał się fajnym gościem z naprawdę imponującym wyczuciem i umiejętnościami...powiedziałabym pedagogicznymi nawet. Jazdy odbywały się w luźnej i przyjaznej atmosferze, ale bez nadmiernego rozprężenia. Równowaga między profesjonalnym prowadzeniem jazd, a kumpelskimi relacjami w pełni zachowana. Myślę, że w ciągu tych 30 godzin ogarnęłam prawie wszystko, co jest do ogarnięcia, jeśli chodzi o jeżdżenie samochodem (zawsze jakieś błędy nadal się popełnia). Ogólnie, szacun za całokształt. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Patryk Pisarski Zadowolony 2012/03/23 Pozytyw. Niedawno zdałem prawko ze szkołą autokadet i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia teoretyczne prowadzone na poziomie i z nuta humoru a jazdy (zajęcia praktyczne) miałem z p. Grzegorzem którego bardzo polecam wszystkim. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią malina2012 Polecam ten ośrodek :) 2012/01/26 Kurs kupiłam przez grupona w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Teoria weekendowo z Tomkiem, na wesoło i w zrozumiały sposób :) jazdy z Rafałem. Był naprawdę cierpliwy... :) Ważne że mają indywidualne podejście do kursanta. Egzamin zdałam za pierwszy podejściem choć 30 godzin wcześniej... nie wiedziałam gdzie sprzęgło a gdzie hamulec... :) Naprawdę polecam!!! Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Estera Mimowoli Stołeczny profesjonalizm, prowincjonalna cena 2011/11/11 Ja trafiłem na genialnego instruktora. Szanował np. co do minuty czas, za który zapłaciłem. Czego nie można powiedzieć o Mega Jeździe. Tam "instruktorzy" (różnych płci) lubili robić sobie fikimiki. Jak jest tu gdzie indziej pewnie różnie. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią zośka69 Panie Milej 2011/10/11 Zastanawiam się jaki cel ma Pan okłamując wszystkich że N.nie pracuje dla Pana firmy? Wszyscy tu zebrani doskonale wiedzą ,że jeździ dla Pana firmy i skąd zabiera ludzi. Może się mylimy? A może Pan jest taki sam jak N. a może i gorszy! Trochę cywilnej odwagi. Daleko na tej szkole nie zajedziecie. Proponuje poszukać sobie nowego zajęcia. Roznoszenie ulotek?Sprzątanie chodników? Tak tam nie można oszukać i naciągnąć ludzi. Nie pozdrawiam!!!! Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Meri Szkoła - sciema 2011/10/10 Kierownik szkoły nie podaje nazwisk instruktorów aby nie było wiadomo z kim się jeździ. Dopiero po zakończeniu kursu można dowiedzieć się z Internetu, że instruktor Piotr stał się dość znany ze wszystkiego ale nie z poważnego traktowania kursantów. Dodać nagminne spóźnianie się (nawet do 45 min.) !!!!!!! Pan M. (kierownik) lubi wmawiać, że się słabo jeździ i naciska na dodatkowe godziny (niezła ściema). No i ogólnie obaj są dość dobrze wygadani. Instruktor po 5 min. pyta czy się pracuje i ile ile zarabia - czy to nie lekkie przegięcie ????? Albo rzuca teksty "skoro prawo jazdy to będzie pewnie i zakup samochodu ?". No i rzuca propozycje zakupu jakiegoś Audii - podobno bardzo dobrego. Ogółem - ocena mierna. Wszystkim zainteresowani ale nie nauczeniem kursanta jeździć. Żenada !!!!! Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Zaciszankaa Bardzo fajna szkoła - polecam 2011/10/08 Również wykupiłam kurs weekendowy Auto-Kadet przez Grupon - zupełnie w ciemno bez czytania for internetowych czy sprawdzania opinii etc. To był strzał w 10! a szkoła okazała się funkcjonować rewelacyjnie! Teoria prowadzona przez Pana Tomka była na serio fajna -> dużo wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Po jej skończeniu jest egz.wewnętrzny z teorii i po jego zdaniu można się już rozpisywać na jazdy. Ja jeżdżę, zostało mi jeszcze parę h do końca) z Panem Tomkiem (ten sam, co wykłada teorię) i nie mam żadnych zarzutów! Fajnie uczy, tłumaczy, podpowiada etc. No i jest tak po ludzku - bez spinki, nerwów i przekrętów. Jeździmy pełne godziny (nie ma obcinania i załatwiania prywaty w trakcie jazd), po trasach egzaminacyjnych Bemowa + okolice Bielan i Żoliborza. Reasumując - to bardzo fajna, kameralna szkoła i normalni, wykwalifikowani instruktorzy. Polecam! A. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Anna C szkoła AutoKadet - polecam 2011/08/29 Do szkoły tej zapisałam się przez przypadek kiedy w czerwcu znalazłam ofertę na Gruponie. Nie dość, że zapłaciłam mniej za kurs to jeszcze byłam mile zaskoczona samą szkołą. Kurs już zakończyłam więc chciałabym podzielić się moimi wrażeniami. Zajęcia teoretyczne przeprowadzane przez Pana Tomasza były ciekawe i ze sporą dawką poczucia humoru. Większość osób narzeka, że teoria jest nudna, a mi się podobało. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to uważam, że Pan Zbyszek, który był moim instruktorem jest mega dokładnym i profesjonalnym człowiekiem. Jeżdżąc z nim trzeba się liczyć z tym, że jest wymagający, ale przez to potrafił dużo nauczyć i uświadomić, że jazda samochodem to nie tylko dobra zabawa. Cały kurs minął mi bardzo szybko, w miłej atmosferze i trafiłam na samych kompetentnych ludzi. Nie wiem jacy są inni instruktorzy, ale spotykając ich czasami na placu wydawali się być również w porządku. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do szkoły i jestem zadowolona. Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią Tomasz Milej Odpowiedź do recenzji 2011/06/06 Witam wszystkich bardzo serdecznie! Dziękuję również za opinie, jako Kierownik Ośrodka chciałbym się ustosunkować do Państwa recenzji. Pan Piotr już nie jest naszym instruktorem, nigdy wcześniej nie została mi przedstawiona żadna skarga na tego Pana, dlatego przez krótki bo krótki okres czasu pracował u nas(umowa zlecenie). Staramy się selekcjonować instruktorów, a podstawowy skład kadry jest niezmienny od 3 lat( z wyjątkami np. Pan Piotr). Również z wykładowcą Panem Jerzym nigdy nie było "problemów", nie jest On Egzaminatorem i wydaje mi się , że nigdy nie słyszałem aby tak się przedstawiał. Co do placu manewrowego , posiadamy dwa place jeden przy Metro Młociny, a drugi na Żoliborzu(ul.Rydygiera),. Moja wypowiedź nie jest formą usprawiedliwienia, lecz spróbowaniem odpowiedzi na Państwa opinie. Chciałbym również poinformować, iż dołożymy wszelkich starań , aby poziom nauczania w naszej szkole wciąż był podnoszony. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Milej Link to tej opini Świetna recenzja! (0) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią kriss28 przestrzegam przed szkola Kadet 2011/03/09 Witam goraco przestrzegam przed ta szkola,sam ja skonczylem,sposob przekazywania wiedzy przez wykladowce pana Jerzego M. pozostawia wiele do zyczenia,nie potrafi w odpowiedni sposob watlumaczyc konkretnych zagadnien,nie toleruje zbytniej dociekliwosci ,kazde pytanie wprowadza go w zaklopotanie , dyskryminuje kobiety,ma bardzo seksistowskie podejscie do nich,jest wulgarny i krotko mowiac nie jest osoba o zadziwiajacym wykrztalceniu, nie mowiac o koniecznej wiedzy .A co nas calkowicie zaskoczylo p.Jerzy jest egzaminatorem w wojewodzkim osrodku egzaminacyjnym i jak sam twierdzi zdanie egzaminu praktycznego to koszt ok 2500 tys bardzo chetnie posredniczy w transakcji.A przy okazji wspolczuje kazdemu kto trafi na niego podczas egzamunu ;ciezko zdac a w szczegulnosci kobiecie chyba ze niezla d... i da sie wciagnac erotyczne zagrywki Zycze wszystkim powodzenia ale nie wtej szkole ,acha i ja nie jestem konkurecja wlasciciel szkoly twierdzi ze wszystkie zle opinie to konkurencja,chyba nie koniecznie...... Link to tej opini Świetna recenzja! (1) Zgłoś opinię jako nieodpowiednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! Umawianie się z panem Rafałem graniczyło z cudem, odwoływanie jazd, informowanie o jazdach wieczór przed, załatwianie prywatnych spraw, ZERO MANEWRÓW EGZAMINACYJNYCH!! Lewo, prawo, prosto, lewo, prawo, prosto i tyle! Bardzo żałuję wyboru tej szkoły, żenada. Drugie tyle poszło na jazdy doszkalające, dzięki którym udało się zdać, bo instruktor nie olewał mnie w czasie jazdy, zwracał uwagę na wszystko i przede wszystkim robiliśmy zadania egzaminacyjne (zawracanie "na 3", zawracanie z użyciem infrastruktury, PARKOWANIE RÓWNOLEGŁE (którego ponoć nie ma na egzaminie wg pana Rafała) itp.). Jeszcze raz ODRADZAM!!! Ludzie NIE OSZCZĘDZAJCIE na kursie, nie łapcie się na Groupony, ja drugie tyle wpakowałem w jazdy doszkalające i egzaminy, MASAKRA! Trzeba było od razu isć do normalnej szkoły i nie oszczędzać. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Warszawy
Nie polecam tej szkoły, instruktor nie przykładał się do swojej pracy, przekładał jazdy, załatwiał prywatne sprawy i nie realizował programu, stosunek olewczy zapewne wynikający z braku zainteresowania klientem.Telefoniczne próby kontaktu dot. terminu jazd były prawdziwą zmorą, trzeba było 10 razy prosić o kontakt który rzadko kiedy miał miejsce, trzeba było samemu po 10 razy wydzwaniać i się przypominać.. Człowiek czuje się oszukany korzystając z usług takich firm,nieporozumienie, że takie firmy funkcjonują..mam nieprzyjemne wspomnienia po współpracy z tymi ludźmi. Nie dajcie się skusić niskimi cenami za kurs! Wolę dopłacić 200 zł i mieć do czynienia z firmą znająca aktualne standardy traktowania klienta jego pieniędzy i czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmamaM
MASAKRA - a nie szkoła! Egzaminy teoretyczne wewnętrzne można w miarę szybko zdać jak się umie, ale jazdy - TRAGEDIA !!!! moja córka przez 5 miesięcy wyjeżdziła dopiero połowę czyli 15 godzin!!!!(nie z jej winy, bo jest dyspozycyjna czasowo). NIE POLECAM - CWANIACY I NACIĄGACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×