Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adri811

opinie o prof. Kobusie. Polanica. NOSY

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji nosa u Profesora Kobusa ;) Mój nosek Profesor również poprawiał po innym ,,profesjonaliście"......Na obecną chwilę nosek jest śliczny i jestem bardzo zadowolona , a Profesor jest profesjonalistą mam nadzieję, że będzie żył jeszcze 100 lat bo nie ma drugiego takiego człowieka jak on przynajmniej w Polsce ;-) Jest bardzo ciepłym lekarzem wbrew opiniom ;-) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy miałaś tą operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus, Szczyt , to najpewniejsze nazwiska od nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak ale z cenami u Szczyta to można sobie pomarzyć o operacji. Kobus jest prawie połowę tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn., że na zachodzie taniej! Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest taniej na zachodzie. Jest tam drożej ale u nas Szczyt jest najdroższy o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak statystyki są przerażające, 4 na 10 nieudanych więc jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam stronę kliniki prof. Kobusa i jestem pod wrażeniem. Przypadki naprawdę trudne a jakie efekty, ceny również przystępne. Bardzo żałuje, że nie wybrałam się do tego specjalisty, operację miałabym w połowie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus ma dobrze opisaną stronę,wszytko jest tam opisane jak trzeba. Ja niestety dałam się nabrać na partaczy ze szczecina. Od razu zaznaczę że nie był to dr Pastucha,czy Kuna, ma którego źle pisza ale inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus, Wójcicki, Łątkowski... który z nich jest najlepszy, chyba Kobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam op.i poprawkę u Wójcickiego i NIE POLECAM!!! Mam zablokowana jedna stronę,a przed op.nie miałam absolutnie żadnych problemów ze zdrowiem! Do tego nos krzywy.. Brak sił i kasy... Nie spie po nocach z powodu problemów z oddychaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie podaję maila marzanna8@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie profesorze ma Pan 80 lat chyba czas na odpocznek . Oczy już nie te i stare czasy nie wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o dr
Mam pytanie odnosnie Dr Kobusa. Czy on jest faktycznie od trudnych przypadkow i poprawia po poprzednich partaczach ? czemu na forum najbardziej rozwiniete sa tematy o Wojcickim i Latkowskim ? Prosze o rzeczowa wypowiedz kogos kto jest po poprawce u tego plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus operuje skrajnie beznadziejne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u prof. Kobusa miałam usówane duże znamię przy oku. I polecam gorąco profesora. Komuś może sie wydawać że co to tam znamię ale ono było duże, nachodziło prawie na oko także ryzyko uszkodzenia oka było. Miałam przeszczep skóry zrobiony z za ucha. Dziś mija 5 lat od mijej operacji a ja jestem innym człowiekiem. Bo mieć wielkie znamię na twarzy to naprawde straszna sprawa . Dziś jak bym miała powtórzyć operację to tylko prof. Kobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj takich rzeczy nie operuję się przy pomocy przeszczepu stara metoda ,tylko z ekspanderem ale to wymaga nowej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspander pod okiem? No nie byłabym tego taka pewna! A skąd wiesz jakimi metodami operuje sie teraz właśnie taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miała operację nosa u Kobusa rok temu tj.w 2013 i jestem meeegaaaa zadowolona Profesor jest wspaniałym profesjonalistom ,wybierając lekarz szukałam kogoś kto ma naprawdę wielkie osiągnięcia i jest "ludzki" a nie bierze udział w śmiesznych programach telewizyjnych . Pan Profesor naprawdę lubi pomagać innym i nie jest tylko pazerny na kasę .Jestem bardzo mu wdzięczna i mam nadzieję , że będzie żył przynajmniej ze 100 lat , bo jak mi kiedyś gdzieś coś obwiśnie to wybiorę się tylko do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej ale była to twoja pierwsza operacja czy poprawkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobus Polanica Zdrój
Wiele opinii się przewija że Kobus poprawia po konowałach i partaczkach bo baby a raczej czytaj babochłopy :D niestety też parają się tym zawodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie - czy pan prof. poprawi mi operacje uszów po partaczce? Jak z nim rozmawiać żeby dał sie namówić? Boje sie ze moze mi odmówić albo udawać że nie jest źle itp... Cierpie juz wiele lat i nie wychodze z domu. Zbieram pieniadze ale do tej pory nikt nie chciał mi poprawic tego bo mówią że trzeba byc bardzo ostrożnym przy operowaniu tego. Jaki jest ten pan profesor? Mowiła pani przez tel tam od niego że on nie chce takiego czegos operować bo to trzeba pruć wszystko a to niebezpieczne, ale powiedziala zeby zdjeca przesłac sprzed zabiegu ale pani ktora mnie oszpecila nie chce mi ich oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
ja nie polecam prof. kobusa! robil mi nos i jest totalnie spartaczony, a w dodatku wydalam cale moje oszczednosci! mam depresje pooperacjyna. nie wiem, czy odwaze sie isc do niego na poprawke. na kogo innego nie mam na razie pieniedzy, ale w sumie i tak trzeba czekac dluugo na termin poprawki, bo inaczej zbyt wysokie jest ryzyko powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz spartaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację co z tą Polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilem w 2006 nos u Kobusa . Mialem zapadniety , mial mi pobrac kosc z biodra za ta cene. Jednak w ostatniej chwili powiedzial ze podniesie nos bez pobierania kosci wiec sadzilem ze cena bedzie nizsza niz poczatkowe 7 tys. Pomimo iz zabieg byl latwiejszy od planowanego cena sie nie zmienila - doktor rozcial nos od zewnatrz i tylko minimalnie podniosl nos o 2 mm. Afekt byl dalej niezadowalajacy . Nie rozumialem - zaplacilem za przeszczep kosci 7 tys. a nos mialem dalej zapadniety plus z blizna na calej dlugosci . O jego nastawieniu do pacjenta nawet nie bede wspominal . Bylem tydzien po zabiegu w jego klinice. Ani razu mnie nie odwiedzil ,venflon mialem wlozony przez caly ten czas az mi reka zaczela bolec . Koniec koncem robilem poprawke nosa u innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc powyzej, u kogo robiles kolejna poprawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
Nie chce dyskutowac o tym na publicznym forum. Spartaczone jest wszystko, co moze byc. Wstydze sie wychodzic na ulice... Bardzo, bardzo zaluje tej decyzji! Mysle o poprawce, ale jeszcze nie wiem u kogo i kiedy dokladnie. Ta operacja splukala mnie doszczetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka operacji u tego pana i niestety żadna jemu nie wyszła tak jak powinna. Mogłam wybrać innego lekarza, bo dla mnie wygląd estetyczny jest bardzo ważny. Płace i wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×