Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adri811

opinie o prof. Kobusie. Polanica. NOSY

Polecane posty

Gość gość
Poprawke zrobil mi Pan Bog na mszy z modlitwa o udrowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby od uszu ,kto Cie tak oszpecil bo mnie Ratajczak Wieslawa z Poznania ,czy prof uratował twoje uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.23 oszpeciła mnie dr żukowska w łodzi w Dermedzie, zniszczyła moje życie. W dodatku uszy mnie bolą, a ja nic nie moge zrobić. Jeżdzenie do chirurgów i adwokatów nic nie daje, adwokaci chcą tylko pieniędzy których ja nie mam. Nikt nie chce mi pomóc. Nawet zdjęć które mi zrobiła przed operacją bez mojej zgody nie chce mi wydać, a przydałyby mi sie. Nie byłem u profesora bo nie mam pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo żałuję że z niewiedzy zapisałam się do niedoświadczonego partacza zamiast do dr Kobusa , Szczyta czy któregoś z Polanicy. teraz to męka nie życie jak u tego z nikiem zmasakrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciółka robiła u Kobusa cześć chrzestną nosa. Ślicznie jej zrobił, żadnych problemów nie miała, ani zdrowotnych ani estetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operowałam nos u prof Kobusa kilkanaście lat temu. Chodziło ogólnie o jego spore zmniejszenie. Efekt był beznadziejny. Nos zadarty, śmieszny. W połowie wysokości nosa wyciął za dużo kości Zrobił nos siodełkowaty, choć wyraźnie prosiłam o zmniejszenie bez zmiany kształtu. Chciałam mieć nadal prosty, rasowy nos. Kolejne lata spędziłam w pogoni za funduszami i na poszukiwaniach chirurga który potrafiłby ten nos poprawić. Poprawiałam zagranicą, za ciężkie pieniądze. Jest lepiej, ale też nie idealnie. Nigdy więcej nie wybrałabym prof Kobusa. Może do poprawek jest lepszy, tylko że ja potrzebowałam poprawki właśnie po zabiegu wykonanym u niego. Myślę że wynik mojej operacji był rezultatem jego aroganckiego stosunku do pacjentów. Profesor jest najmądrzejszy i wie najlepiej. Opisywałam swego czasu mój przypadek na innym forum, umieściłam tam nawet moje zdjęcia. I polskim zwyczajem byłam koszmarnie atakowana, nie wiem czy przez zakochane pacjentki czy przez współpracowników profesora podszywających się za pacjentów. Chirurgia plastyczna jest w ogóle przereklamowana. Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego wyglądu i tylko chciałby żeby było jeszcze lepiej, to niech się na te operacje nie pcha. Bo rezultaty potrafią być opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się , Kobus i reszta super reklamy i nic za tym nie idzie. Jest kilku chirurgów reklamy których nie widać a ciągle operują .Jak myślicie dlaczego ? bo są dobrzy lub nawet znakomici.Zaraz będą głosy że dorobek książki szkolenie itd. Na jego dorobek pracowało wielu chirurgów tylko on się pod tym podpisywał. Wyobrażcie sobie że u Kobusa kształcili się tylko Bielecki z Wojcickim a potem długo długo nic i dopiero jak starość mu stała się bliska to zaczął przyjmować następnych. A może wiedział co robi bo wyrosło pokolenie nieudaczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy pieprzycie! Kobus nigdy nie miał ani nie ma reklam ani tym bardziej naganiaczek. Jestem od 7 lat na rożnych forach i zdążyłam zorientować sie kto ma naganiaczki. Jak do tej pory to rekordy bił pewien pan z poznania bardzooooo wychwalany przez naganiaczki, ale juz nie ma poteby robić mu reklam. Kobus szkolił większość chirurgów w Polsce. Naprawdę macie mizerne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam operacje u prof Kobusana początku lutego, jestem zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Kobusa szkolił sie napewno Szczyt, skupin, stępniewski, Wójcicki, łatkowski, Bielecki i wielu innych o których już nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sankowski nie jest chyba jego uczniem,bo mnie tak sankowski zeszpecił nos że teraz nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nazwiska które wymieniłaś to czołówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski nie był uczniem Kobusa. Oni pewnie w podobnym wieku są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może udzielić mi informacji nt. operacji nosa zdeformowanego po rozszczepie wargi i podniebienia u 23 latka. Ciekawi mnie czy w Polanicy zrobią mi ten nos na NFZ, czy tylko prywatnie. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus jest najlepszy na całym świecie gorsza jest komunikacja z nim trochę dziwny ale zna się na rzeczy i kocha swój zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Prof. Kobusa miałam operację w październiku ubiegłego roku. Wykonał ją perfekcyjnie. Moim zdaniem, to mistrz - odpowiedzialny. ostrożny, przewidujący. Prawdą jest, że nie łatwo prowadzić z nim rozmowę. Ale czy to jest najistotniejsze, w całym przedsięwzięciu operacji ? Nie sądzę. Liczy się efekt - jest genialnym operatorem. Zdecydowanie polecam !!! To bardzo dobry i bezpieczny lekarz, który nie operuje dla pieniędzy - chirurgia plastyczna, to jego pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus jest najlepszy na całym świecie dla niego najważniejsze jest dobro pacjenta i odpowiednie leczenie nie pieniądze.Szkoda że przeszedł na emeryturę .Ten szpital bez kobusa nie będzie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie dokładnie stało? Opisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten śmieć wywołał u mnie chorobę autoimmunologiczną, p********y konował nie dość, że oszpecił to jeszcze zamienił życie w piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzecinał mi nerwy, to nie jest widoczne, ale tkanka się nie odżywia, wyjaśnili mi to lekarze, dlatego są strupy i się nie goją, poza tym oszpecił, bo widoczne są cięcia. Najgorsze, że na dodatek wywołał choroby ogólnoustrojowe, oraz nie uprzedził, że będą widoczne blizny. Na domiar tego operował gdy pacjent nie był w konkretnej chwili, a dokładnie POD ŻADNYM POZOREM NIE POWINIEN BYĆ WTEDY operowany. Zgroza horror, bół, strach, zniszczył zycie całe moje i mamy, która od tego się pochorowała. Więc teraz nie ma mi nawet kto pomóc. Zreszta jak pisałem wyżej mam już mało czasu. Ale życzę temu szewcowi, zeby zdechł w męczarniach i choć przez kilka chwil poczuł to na co mnie skazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, że pytam ale co takiego zrobił prof. Kobus? Nie bardzo rozumiem, piszesz o chorobie autoimmunologicznej - o jaką chorobę chodzi, sama cierpię na chorobę autoimmunologiczną, ale nie wiem o jakiej Ty piszesz. Co znaczy choroba ogólnoustrojowa, dlaczego umrzesz za kilka lat? Jaką dokładnie chorobę wywołała operacja przeprowadzona przez profesora. Przecież to jakiś koszmar, który opisujesz. Co znaczy, że byłeś w złym stanie w trakcie operacji? Nie rozumiem jak to możliwe, że doświadczony profesor zignorował stan pacjenta? Nie wiedział, nie widział? Czy to była operacja nosa? Rzuciłeś mnóstwo inwektyw pod adresem profesora, ale nie bardzo rozumiem dlaczego nie zgłaszasz tak poważnej sprawy do właściwych organów. Sama zastanawiam się nad operacją u profesora, dlatego tak szczegółowo pytam, mam nadzieję że Cię nie uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie prof.Kobus robił lifting dwa lata temu i jestem zadwolona, co prawda prof. bywa szorstki w obejściu ale fachowcem jest bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy do Latkowskiego, lepiej do Kobusa, choc tak naprawde szukajcie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o opinię o Kobusie... wybieram się do niego na powieki górne i dolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pełnym szacunkiem dla profesora ale sprawdź ile ma lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic podobnego możesz iść śmiało do Profesora a na pewno będziesz zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma chyba... pod osiemdziesiątkę??? więc trochę waham się... Wiem, że był bardzo dobry, jednak ten wiek trochę mnie przeraża...a może lepiej Łątkowski, też z Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Porfesor zrobił taki lifting że inni chirurdzy się zachwycają, uważam że Profesor to poważny człowiek i będzie wiedział kiedy zakończyć prace skoro jeszcze pracuje to znaczy że ten czas jeszcze nie nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo, bardzo dziękuję... pewnie więc jednak wybiorę Kobusa... Jeszcze nie umówiłam terminu, myślę, że będzie to jesień... dam znać, gdy będzie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Mam prośbę czy można jeszcze coś o Orof. Kobus No ta osoba ostatnia z 2017 czy zadowolona z operacji. Bo tez wybieram sie na lifting twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×