Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kurczak upierzony

Kto naprawia monitory komputerowe?

Polecane posty

Gość kurczak upierzony

Spec od telewizorów, czy serwis komputerowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zostań tą dziewcą do
to sie nie naprawia, to się wyrzuca na szrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
np ja :P Ale jak nie lcd to nie baw się w naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
A za ile kupię nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
300pln za led. Led się nie psuje bo nie masz świetlówek i invertera. 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
chyba 400zł????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
nie podałaś rozmiaru za 400 kupisz dobrą 19 tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234244
przepraszam że się wtrące mam pytanie - czy można oddać stary monitor do recyklingu do sklepu typu mediamarkt bez kupowania nowego, wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Czasami są zbiórki ostatnio była miesiac temu w mm. Jak nie ma to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234244
bo ja kiedys oddałam zepsutą suszarkę ale to było w saturnie w innym mieście i przyjęli bez słowa, tu gdzie mieszkam jest tylko mm i avans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Najwyżej zapłacisz 50gr czy ile tam. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234244
dzięki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co jest zepsute i jaki to monitor. Faktycznie w granicach 300-400zł można kupić monitor 18,5" LED z 2-3 letnią gwarancją. Ale naprawa może kosztować np 50zł jeśli matryca jest sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Kurwa kolejny raz ludziom tłumaczyć jak to czemu zmienić stacjonarkę na lapa... Rożnica między lapem a stacjonarką na energii to 300pln rocznie. Nawet jak naprawi CRT za 50pln. To po 5 latach bedzie wypalona. Crt będzie pobierał minimum 55W energii starsze nawet 150W. Wiec licząc średnio 80W 15 cali. Led 19 - 21 pobiera średnio 15W do 20W. Wiec oszczędność wynosi 60W * 8h dziennie * 365dni = 175200W = 175KW *0,67pln = 117pln rocznie. Wiec monitor ci się zwraca po 3 latach. Jeszcze jakieś pytania czy znowu się zaczną głupie pytania i dorady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Ide coś zjeść... bo to zawsze tak jest. Lg i samsung zawsze się chwaliło szczególnie niskim poborem. Np mają monitory zużywające max 15W w praktyce pobierają ok 6-9W. Np takie E1942C Wiec wówczas masz monitor zwrócony po max 1,5 -2 latach. Porównaj z miejscem na biurku, wielkością, jakością obrazu itd itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
Jestem zupełnie zielona w tych sprawach więc proszę pisać prostym, potocznym językiem...:D Rozumiem, że warto kupić nowy monitor LED ? I kupię taki za ok. 400 zł ? I będzie zżerał dużo mniej prądu, niż ten stary 6-letni? Dlatego też nie warto go naprawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Jeśli to CRT = z dupą a nie płaski to tak. Kompletny debilizm. Jeśli LCD zalezy jaki. I co sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
Ten stary to LG L1917S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
PŁASKI-dupy nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
a stało się ?? 43W poboru nie jest to panorama 1280 x 1024 pikseli. Jak inverter - przestał świecić albo zaczął piszczeć to można by to jeszcze naprawić za 50 - 100pln. Innaczej bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
Nie świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
No i co ja mam ci powiedzieć ?? Jak nie masz znajomego fachowca to bym nie robił ze względu na komfort. I wszystko jest kwestia kasy. Uszkodzenia możesz mieć 3 Świetlówki Kondensatory na zasilaczu Inverter Samemu naprawiła byś za grosze jakbyś się znała. Jak masz kasę ani bym się nie zastanawiał tylko wymienił na laptopa albo media desktop. Jakieś idea center np jak nie masz telewizora. Tu masz np. http://lenovo.strefamarek.allegro.pl/lenovo-ideacentre-b320-57-305260.html Wtedy masz tv i koma w jednym włączasz z netu co chcesz itd http://www.youtube.com/watch?v=mSpq9c7Xks8 Wszystko kwestia jaki masz komp. Ile masz kasy na wymianę. Jak nie masz zanieś go do naprawy zapłacisz jakąś tam kasę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfeefewewf
inzynier serwisowy//zablok Led 19 - 21 pobiera średnio 15W do 20W. ale pieprzysz chłopcze, pokaż mi choć jeden monitor o takim zużyciu energii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak upierzony
Sprawdziłam i za 349 zł można kupić monitor 19. Znalazłam też speca od tv, który jutro zajrzy do monitora i powie, co i jak. Jeśli to drobiazg-naprawi, jeśli coś poważnego-pojadę po nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawami komputerów i laptopów w Koszalinie zajmuje się PRIMA. Sprzedają i instalują kasy fiskalne i różne programy firmowe. Ja już kilka rzeczy u nich robiłem, wiec kto jest z Koszalina, to zapraszam

 

Kontakt:

PRIMA- Komputery. Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 14

75-135 Koszalin

Tel. +48 94 341 00 25

E-mail: biuro@prima.pc.pl, handlowy@prima.pc.pl

czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 7.15-16.00

prima.pc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami naprawa sprzętu nie opłaca się, bo może to być zbyt drogie. Dlatego przy zakupie monitora warto zainwestować w lepszy sprzęt. Taki można kupić tutaj https://alstor.pl/produkty/monitory-do-domu/ . Oferują monitory do użytku domowego, które można wykorzystać przy pracy zdalnej, do obróbki zdjęć i wideo, a nawet nadadzą się dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×