Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość one way only

Dlaczego ona się tak zachowuje?

Polecane posty

Gość one way only

Znam ją już dość długo, kiedyś się w niej zauroczyłem. Ona zawsze mi dawała jakieś sygnały, ale ja nie potrafiłem wtedy wziąć sprawy w swoje ręce. Okazywałem jej jakieś zainteresowanie ale nie robiłem konkretnego kroku w przód. Mineło trochę czasu. Zauroczenie przeszło ale nadal mi się podoba i ja jej też. Właśnie z tym jest problem. Gdy się spotykamy w gronie znajomych to ona zawsze daje mi silne sygnały, ostatnio po alko powiedziała że się chyba zakochała, bardzo długo patrzyliśmy sobie w oczy, ale jak chce z nią porozmawiać, rozwijam temat to ona zaraz ucieka. Próbowałem tak ze dwa trzy razy. Chciałem wziąć od niej numer, ale się nie dało, bo jak zaczynam rozmowę to ona ucieka gdzieś. Później kręci sie koło mnie żebym znowu zagadał i znowu ta sama sytuacja. Zamienie dwa zdania i już po niej. Gdzieś idzie. Nie rozumiem jej zachowania. Dlaczego tak się zachowuje i jaki jest tego cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one way only
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one way only
Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one way only
Czy ktoś to w ogóle czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata Mariola
bo nie wiemy:D może chcialaby , ale się boi może to ty nie wysyłasz konkretnych sygnałów może nie wystarcza jej to , że ją tylko bardzo lubisz, wyznała ci , że cię kocha a ty co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_n_a_
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucekk
niezdecydowana,może nie wie czy chce z tobą być albo nie chce teraz się z nikim wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one way only
Chciałem wziąć od niej numer no ale nie wyszło. Nie wiem kiedy teraz się zobaczymy, jedyny kontakt to fb, tak więc zastanawiam się czy nie napisać, ale wydaje mi się że to trochę ciotowate. Powinienem wziąć od niej numer i zadzwonić. Napisać do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata Mariola
ty się najpierw mocno zastanów , czego ty naprawdę od niej chcesz,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nr 375
a kogo to kuna obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×