Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Damianka

rodzina meza

Polecane posty

Gość mama Damianka

Co robic gdy rodzina meza nas nie akceptuje?Jestem mezatka od wielu lat,mamy 2 dzieci,ktore sa naszym swiatem.Mamy tylko jeden problem,rodzina meza nas nie uznaje,probowalam wieloma sposobami sie do nich zblizyc,ale nic to nie dalo,oni nawet nie uznaja naszych dzieci.Synek we wrzesniu idzie do zerowki,a tam jak iadomo dzien babci bedzie obchodzony,zastanawiam sie co mam zrobic.Moja mama nie zyje 25 lat,a tesciowa nie pojdzie.Co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Damianka
Dodam,ze jestem osoba,ktora jasno wyraza swoje zdanie,a to im sie nie podoba.Jednak ja nie uznaje falszu i obmawiania za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe wino.
Jeśli chodzi o twoją osobę to nie starałabym się wejść w łaski, nawet przeciwnie, nie chce to nie. Jeśli chodzi o dzieci to twój maż powinien to załatwić, to też JEGO DZIECI. Jeśli rodzice odmówiliby kontaktu z moimi dzi9ećmi ja z inim zerwałabym wszelkie kontakty i w przedszkolu mówiła , ż edziadkowie nie żyją, ewentualnie na taką okazję poprosić starszą sąsiadkę, ciocię, na pewno jest ktoś z życzliwy z otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki według ciebie jest powó
d, że was nie akceptują? Syn zostawił żonę/narzeczoną, którą lubili dla ciebie? Czy nie odpowiadasz im z innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadzam się z białym winem . Jeżeli próbowałaś i nic .To nic na siłę . Olać ich , a sprawy babci i dziadka zostawić mężowi . Przecież, również to jego dzieci i jego rodzice . Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×