Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DerekK

Pompa ciepła?

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze pompy ciepła na rynku ma firma https://arctic-klimat.pl/, naprawdę polecam, ponieważ sam korzystałem z ich usług a namiary na nich dostałem od znajomych, którzy również byli ich klientami. Naprawdę firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompę ciepła firmy Krommler kupiłam u www.499.pl.  Dzięki agregatowi i zasobnikom zintegrowanymi w jednej obudowie pompa nie wymaga wiele miejsca, a jej montaż jest bardzo prosty. Jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także posiadam pompy ciepła i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony. Znaczne obniżają koszty i nie wymagają dużej ilości energii. Pompy zamówiłem w zeszłym roku od firmy www.rkinstal.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid44
Ja u siebie w domu posiadam pompę ciepła od http://sofath.pl/ i świetnie się sprawdza. Znacznie obniżyła moje rachunki za ogrzewanie domu i wody. Pompa ciepła to ekonomiczne, ale też ekologiczne systemy grzewcze, dlatego dla mnie to najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkakiara

Zamówiłam cała instalację grzewczą w salonie 3e-heating który dystrybuuje sprzęt Viessmanna we Wrocławiu i do tego specjalizują się w pompach ciepła więc mam kompleksową obsługę pod nosem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja zdecydowałem się na pompę wraz z instalacją od firmy arktikklimat i naprawdę nie żałuję. raz w roku przyjeżdżają na przegląd a ja jestem spokojny, że wszytsko działa sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobre rozwiązania można zaopatrzyć się u http://www.499.pl. Grono specjalistów pomoże dokonać wyboru optymalnego rozwiązania i odpowie na wszystkie pytania. Oferują markowe pompy ciepła wysokiej jakości. Dodatkowo można liczyć na konkurencyjną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sama zdecydowałam się na pompę ciepła i mogę powiedzieć że jest to świetne i ekologiczne rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie w okolicach Łodzi to w sprawie pompy ciepła skontaktujcie się z firmą www.tpinstal.pl Oni zajmują się sprzedażą i montażem tego typu urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

a my z kolei mamy pompę ciepła montowaną przez firmę Arktik Klimat z Łodzi i naprawdę jestem bardzo zadowolony, ponieważ działa już 2 rok bez zarzutu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radepp

Tak, pompa ciepła to najlepsze możliwe rozwiązanie, bardzo fajnie się u nas sprawdza. To sposób na  oszczędności plus dbałość o ekologię. Ogrzewanie węglem to już przeżytek, wiadomo że to niszczy nasze zdrowie i całe środowisko. Sprawdźcie sobie www.biawar.com.pl/nibe-pompy-ciepla/ Nasza pompa pochodzi właśnie od nich dobrze nam służy, jesteśmy z niej zadowoleni.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×