Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majni

KUP Witamina B17 (Amigdalina)

Polecane posty

Gość Majni

Witam. Jestem w stanie dostarczac witamine B17. Zainteresowni prosze pisac na mini@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okfdodjf
Jest w aptekach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b17-sklep.pl
b17-sklep.pl ZNALAZŁAM TAKĄ STRONĘ , JEDYNĄ W INTERNECIE, ROZPOWSZECHNIAJCIE - TU JEST MEKSYKAŃSKA AMIGDALINA, A NIE POLSKA, JAKĄ MOŻNA SPOTKAĆ NA INNYCH STRONACH ! TRUDNO JĄ ZNALEŹĆ , NIE WIEM CZEMU ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zjadać 3 jabłka dziennie w całości ze skórka i pestkami i będzie jak dzienna witaminka albo gorzkie migdaly kilka sztuk może też być siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśka-
to chyba nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszly klient
Witam wszystkich. Uważajcie na niby sklep z witamina b17 na stronie www.b17-sklep.pl. koles to zwykły oszust. Chciałem od niego nabyć zestaw podstawowy. Facet szybko przesłał mi na email dane do przelewu i telefonicznie ponaglal do przelewu twierdzac ze chce zapakowac szybko Paczke. Gdy zobaczyłem że jest z mojego miasta zaproponowałem odbiór osobisty. Klient powiedzial że musi to zoorganizowac i da mi znac, później że nie ma jak tego przekazać, aż wreszcie oznajmił że osobiście tego nie sprzedaje Bo ma tyle Zamowien Ze I Tak Trzeba Czekac Na przesylke. Chciał pewnie abym zrobił przelew i tyle go widziano. Klient żeruje na ludziach w krytycznej sytuacji, bo wie że taka osoba zrobi wszystko aby żyć, nawet kosztem takiego ryzyka. Pewnie te wszystkie opinię i komentarze w internecie sam napisał. Podkreślam tu że nic od niego nie kupiłem i na szczęście nie dałem się oszukać. Acha dodam jeszcze że w danych do przelewu był Radom, ul. Czy....a 7, a pod tym numerem jest wieżowiec czyli chyba powinno być ul. Czy....a 7 mieszkania nr xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przekonać się samemu jak działa program fitness przygotowany dla każdego, nawet najbardziej zajętej osoby. Oparty na zasadzie wysokiej intensywności i krótkiego czasu trwania trening siłowy może być dokładnie tym, czego szukasz.! ZAPRASZAM http://bit.ly/XHG7Nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszly klient
Z uwagi iz zaatakowano mnie na innych forach gdzie opisalem zaistniala sytuacje chcialem jeszcze dodac male wyjasnienie. Pisanie o tym co mnie spotkalo podczas kontaktu z tym czlowiekiem i jakie byly i sa moje odczucia chyba nie jest zadnym swinstwem czy tez bezczelnoscia a wrecz obowiazkiem wobec innych w potrzebie. Potrzebowalem pomocy, niestety z czym sie spotkalem - juz pisalem wczesniej. Ludzie ktorzy bronia tego czlowieka, nie biora pod uwage drugiej strony - w dzisiejszych czasach jest pelno oszustow chcacych wyludzic kase od ludzi. Pisze o tym na forach gdyz uwazam, ze ludzie powinni o tym wiedziec, szczegolnie ludzie, ktorzy znajduja sie w tak trudnej sytuacji, a wnioski kazdy wyciagnie sam. Ps. Pisze o tym na prosbe mojego brata, ktory choruje na glejaka i b17 mialo byc dla niego. Teraz zamowilem lek ze strony producenta w Meksyku. Koncze juz jakiekolwiek wypowiedzi w tym temacie, bo nie chce zawracac sobie czasu takimi ludzmi jak ten czlowiek i cala ta otoczka wokol niego, Jest ktos kto potrzebuje go znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Czy ktoś zgodziłby się wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć udziału wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@wp.pl W tytule wpisz Kafeteria Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipertermia onkologiczna w Polsce. NOWOŚĆ na Raka w Polsce. ♥ BiałaOnkologia.pl™ _ www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×