Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kshfgeg

Najsilniejszy spalacz tłuszczu - pomóżcie - załamanie ;(

Polecane posty

Gość gość
Hahaha domorośli trenerzy, wiedza w zaniku i koszmarne błędy. Ale za darmo tyle można dostać, czyli nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszy spalacz tłuszczu to zabieg kriolipolizy, byłam 2 razy na krio i moja tkanka tłuszczowa z brzucha znikła, wybieram się jeszcze, chcę się pozbyć tłuszczu z ud, zabiegi wykupiłam na gruponie, super cena, kilnika Amaryllis z Bytomia wystawiła, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertii
Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie http://swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clenbuterol bez recepty najlepiej kupic w aptece: www.doktordoping.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yartt
Fajne suplementy mają w swiatsupli.pl, które realnie potrafią zastąpić codzienną kawę. Używam ich mieszanki białko w połączeniu z kofeiną i przyznam, że podbija mi energię jedna tabletka praktycznie przez cały dzień. Duża wydajność produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ada
hej jak szukasz czegoś mocnego to mogę Ci polecić kilka rzeczy : 1.adipex (1tab. dziennie tylko rano-na wieczór jak weźmiesz to ciężko zasnąć) 2.clenbuterol+T3 lub Novothyral(połączenie T3 Z T4)(2tab dziennie jednego i drugiego)z tym że na clen wchodzisz piramidką czyli pierwsze 2 dni pół tabletki kolejne 2 dni 1 tab, kolejne 2 dni półtorej i później już normalnie po 2 . bardzo podobnie działają zarówno 1. jak i 2. jeżeli chodzi o efekty to tu i tu masz takie same utrata wagi na tym samym poziomie tak na prawdę 4kg tygodniowo, myślę że jak dorzucisz te ćwiczenia tak jak mówiłaś to spokojnie. powiem tak wszelkie suplementy jakie dostaniesz w aptekach nic nie dadzą mogą dać lekki efekt pobudzenia bo jest w nik kofeina ale żadne CLA czy L-Karnityna nie działają to jest jakiś wymysł 21 wieku, i kwestia dobrej reklamy, radzę z dobrego serca bo wiem jak to jest czuć się źle we własnej skórze. jakis czas ktos dał post ze warto kupić na http://www.doping-online.com/ i ja tam właśnie kupiłam więc jeśli dalej poszukujesz czegoś to tam na pewno dostaniesz oryginał i bezproblemową wysyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłbym ci zamawiać od razu dość dużo suplementów przez www.swiatsupli.pl , bo przy dużych zleceniach możesz solidnie zaoszczędzić. Oni i tak mają już cennik producenta. Fachowa porada też się znajdzie u nich. Korzystam od mniej więcej dwóch lat. Przeszedłem cykle na spalaczach tłuszczu, na aminokwasach, obecnie mam środki zwiększające poziom testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka321
Ja oprócz diety stosuje Burn Booster. Czuje się po nim świetnie, nie jak po innych suplementach. W ciągu 6 miesięcy schudłam już 25kg. Teraz przed wakacjami zdecydowałam się na jeszcze jedno opakowanie, żeby przyspieszyć proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się katować, na dobre ci to nie wyjdzie. Tez mam problem z otyłością, ale powoli chudnę, bez większego kombinowania, jedyne co to korzystam z tych planów: http://www.menshealth.pl/atlas-cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomogl Burn Booster, zawiera same naturalne skladniki wiec nie szkodzi a jedynie pomaga przyspieszyc przemiane i spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz dużo dobrych spalaczy opisanych www.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załamuj się, naprawdę są na to dobre rozwiązania. Polecam ci Burn4all z ALLNUTRITION jako spalacz tłuszczu i do tego ćwiczonka i dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja tobie mogę polecić 3 rzeczy, a mianowicie: ćwiczenia, dieta, a do tego spalacz tłuszczu Burn4all z Allnutrition. Owy "przepis" może ci pomóc z zbędnymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z odżywkami to trzeba uważać, na pewno bym jakiś podejrzanie tanich mieszanek białkowych nie polecał. Ja korzystam z Olimpa i nie mam po ich proteinach problemów. Dobry zbilansowany skład, duża zawartość białka. Olimp tani nie jest, ale choćby na stronie odzywki-olimp.pl można trochę promo na ich rzeczy znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×