Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niagara1122

Otwarcie salonu kosmetycznego

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk
Namysłów to miasto w województwie Opolskim w Powiecie Namysłowskim ma 16 tysięcy Mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z Browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilgaraa
Ja też pracuję w branży beauty od kilkunastu lat. Od siebie mogę jeszcze doradzić by nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą taką jak Monduniq https://www.facebook.com/MonduniqProfessionnel . Nie dość, że kupisz u nich świetnej jakości sprzęt i kosmetyki, to jeszcze możesz sprzedawać klientom detal, który dostępny jest tylko w salonach, które z nimi współpracują. Jakby nie patrzeć to jednak dodatkowy dochód dla Ciebie. A produkty mają rewelacyjne, u nas schodzą jak ciepłe bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ze sterylizacją narzędzi? Bo słyszałam, że strasznie teraz duży nacisk na to kładą. Ogólnie znalazłam takie info https://yeson.eu/metody-sterylizacji i nie wiem czy zdecydować się na usługi jakiej firmy, czy pieniędzy nie zainwestować we własny sterylizator kosmetyczny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumek

https://www.wiadomoto.pl/jak-dbac-o-nasz-wyglad/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Salon kosmetyczny fajnie byłoby zareklamować na portalach społecznościowych. Z tego co się orientuje to odnośnie instagrama warto zwrócić się do wypromujemy.com. Mega sprawnie i fajnie potrafią zdobyć obserwujących! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasmer

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/jak-otworzyc-wlasny-salon-fryzjerski-lub-kosmetyczny.html/ Początek nie jest prosty ze względu na wysokie koszty, ale zdecydowanie warto w nie wejść. Akurta pod względem inwestycyjnym moment jest naprawdę znakomity i jeśli komuś zależy na zarobieniu dobrej kasy, to da radę. Po prostu - taki mamy właśnie okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennansen

Prowadzę taki salon ponad 4 lata i nigdy nie żałowałam, że podjęłam tą decyzję. Jak to zwykle bywa - najgorsze były początki. Ważne jest aby nawiązać współpracę z hurtownią kosmetyczna. Zapewnimy sobie wtedy dostęp do dobrych produktów w atrakcyjnych cenach. Klientki będą zadowolone, co sprawi że wrócą. Ja zamawiam z BeautyNova beautynova.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaKosmetyczka

Jeżeli masz zamiar otworzyć swój salon kosmetyczny lub gabinet medycyny estetycznej musisz pamiętać o odpowiednich zabudowach sanitarnych np: wc, kabiny natryskowe, przebieralnie i tym podobne.  Ja taką zabudowę robiłam z pomocą firmy SANIPOL  z siedzibą w w Międzyrzeczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerges

Proszę - pro-sprzet.pl/blog/jakie-wymagania-sa-potrzebne-by-otworzyc-salon-fryzjerski.html Chodzi tutaj o podstawowe kroki. Trzeba spełnić kluczowe wymagania, ale bez niezbędnego sprzętu i wyposażenia i tak z tego nic nie wyciągniecie. Po prostu w tym biznesie jakość usług ma największe znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od podstaw nie pomogę, ale jeśli już Ci się powiedzie, zachęcam do wyboru wyjątkowych marek kosmetyków, dzięki czemu Twój salon stanie się na prawdę unikatowy.

Jedną z takich marek jest Creme Bar, która umożliwia Ci tworzenie spersonalizowanych kremów - 3 bazy + substancje aktywne i masz kombinacji na 18 milionów sposobów. To bardzo ważne, gdyż każda skóra jest inna i każdej należy się inna receptura.
Szkoleniowiec wdroży Cię w metody i pogłębi Twoją wiedzę na temat korneoterapii, a Ty będziesz cieszyć się rzeszą nowych klientek 😉

POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od podstaw nie pomogę, ale jeśli już Ci się powiedzie, zachęcam do wyboru wyjątkowych marek kosmetyków, dzięki czemu Twój salon stanie się na prawdę unikatowy.

Jedną z takich marek jest Creme Bar, która umożliwia Ci tworzenie spersonalizowanych kremów - 3 bazy + substancje aktywne i masz kombinacji na 18 milionów sposobów. To bardzo ważne, gdyż każda skóra jest inna i każdej należy się inna receptura.
Szkoleniowiec wdroży Cię w metody i pogłębi Twoją wiedzę na temat korneoterapii, a Ty będziesz cieszyć się rzeszą nowych klientek 😉

POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należałoby zacząć od analizy rynku. Na co będzie Pani miała klientki, czego np nie ma nikt w okolicy. Ale też popularne zabiegi które mają wszyscy też powinna Pani oferować. 

Od siebie polecam również kontakt z tym sklepem:

https://sklep.meringer.pl/podklady_i_przescieradla/pokrowce_na_podglowek/pokrowiec_na_podglowek_typu_x-type.html 

Powinni pomóc w dobraniu odpowiedniego wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej promocję pakietową. Zmotywuje to nowych klientów do przyjścia na kolejne zabiegi np. 3 zabiegi w cenie 2 tylko konkretny termin na wykorzystanie tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam znaleźć jakieś szkolenie w stylu "biznes od zera". Jak uczyłam się w szkole policealnej Faber, mieliśmy osobny przedmiot, w ramach którego opowiadali nam o tym, jak założyć własny biznes od zera. Ale w sieci też jest bardzo dużo dobrych rad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×