Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

#czaRnuszka#

do samotnych 30-letnich...

Polecane posty

kieruje pytanie do smaotnych 30-letnich, czy tez macie wrazenie że jestescie 5 kołem u wozu wsród swoich znajomych, ja od jakiegos czasu zauwazylam,ze unikam przebywania w towarzystwie innych, izoluje sie, bo czuje sie inna, chyba z powodu,ze życie mi sie nie poukładalo, chciąłam wiecej nie mam tego. Nie poruszma tego tematu nwsród bliskich, temat mojego zycia osobistego nie istenieje, jakby mi sie nic nie nalezało a kazdy był przyzwyczajony do tego ze ma mnie zapraszac i mam wizyte odklepac.... ostatnio wymyslam powody i spedzam czas samotnie.... wiem pewnie jestem sama sobie winna, ale poprostu zaczęlam sie czuc jak odludek wśród ludzi, bo nie mam sie czym z nimi dzielic żadnymi radościami, czym ? e cos kupiam, ugotowąłam obiad, w pracy wykonałam kolejne zadanie masakra jakas chyba ten wstyd, ze nic nie osiagnelam mnie izoluje... czy macie tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam wez nie pitol
zainteresuj sie czyms, zapisz na jakies kółka czy cos, poznasz innych ludzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nie pitol ja to wszytko wiem, mam swoje ulubione sposoby spedznaia czasu i sie im poswiecam, tylko czasmi mysle,ze to neinormalne,ze tak robie, że nie radze sobie z sytuacja,ze mi nie wyszlo zycie i mnei to wkurza,bo tak nie mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam wez nie pitol
w tym wieku to normalne ze jak sie jest samotnym to sie patrzy w kolo a tu rodziny dzieci znajomi czasu nie maja itd... nie podliczaj sie tylko zyj bo jeszcze conajmniej drugie tyle masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×