Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak nazwać takiego co.......

SYMPATIA

Polecane posty

Gość a jak nazwać takiego co.......

Jest na sympatii bez zdjecia ,podane dane są fałszywe łącznie z datą urodzenia zero opisu itp. ale do bab zagaduje ma wpisane ,że miłosci szuka. Ale od czasu do czasu puka do drzwi byłej? O co takiemu chodzi? Szuka poważnie? czy raczej wciąz mysli o byłej ,a na sympatii sam nie wie po co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co ci tak naprawde chodzi? jesli jestes ta byla, to daj sobie z nim po prostu spokoj bo niby po co tracic czas na analizowanie ...bylego. byl na pewno jakis powod, ze jest juz "bylym". nie rozumiem takich zachowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nazwać takiego co.......
Co o takim myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nazwać takiego co.......
Ja nie jestem jego byłą. Jestem nową znajomą ale przypadkowo dowiedziałam sie kim on naprawde jest.Ze te dane są fałszywe które podał i ,że czesto ogląda swoją byłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nazwać takiego co.......
Bo podał mi swojego maila ,a ten adres znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kims takim, to najlepiej w ogole nie myslec. ma facet widac jakies tajemnice. ale to jego problem, nie twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nazwać takiego co.......
Mało tego rozmawia podał inne imie. A gdy padła propozycja spotkania ucieka ociąga się. To szuka tej miłosci czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapytaj o to jego. jesli on kreci, to nie znaczy ze ty tez masz. powiedz co wiesz i zapytaj po co ten caly cyrk, bo szkoda ci czasu na takie gierki. jesli faktycznie nie jestes ta "byla" nie powinnac miec z tym problemu. kawa na lawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×