Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak walczyc ze zmarszczkami

Zmarszczki w młodym wieku!

Polecane posty

Gość heeeehhhhe
A to chyba nie jest, a tobie kto płaci? Bo podejrzewam, że kliniki chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Mi płaca chorzy którym pomagam w rzeczywistosci,i bez zadnych takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Aha, czyli zgadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No nie no włąśnie bzdury piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawu
a ja polecam naturę, żadnych naciągań, wstrzykiwań i innych takich. pod oczy polecam kostki lodu a jak ktoś chce bardziej profesjonalnie podejść do tematu to seria Bl'ane sama natura, efekty świetne i nie uczula, a jestem cholerną alergiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatawu
A to chyba nie jest Bo z kremami jest tak im wiecej ich uzywasz tym bardziej skóra sie przyzwyczaja,i przestaje produkowac wszystko to co potrzebne jej do zdrowego jedrnego wygladu dlatego nie warto stosowac kremów Jasne, pociachać się najlepiej a przecież skóra i tak nadal się starzeje. Ludzieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka789
być może niepotrzebnie używasz nawilżających kremów skoro masz cerę tłustą Wystarczy że bedziesz używala np olejów z BU do nawilżania i mycia nic poza tym jesteś mloda i niepotrzebnie obciążasz skóre kremami im mniej tym lepiej To producenci firm kosmetycznych,farmaceutyków wymyslili sobie że trzeba używać kremów przeciw zmarszczkowych,nawilzających a tak naprawde jest w nich tyle chemii że bardziej szkodzą niż pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoTakooo)))
Kobiety! Na zmarszczki proponuję Super Nowość! Moje ostatnie odkrycie : Serum do twarzy i Kompleks Multivitaminowy Dermatopoietin. Preparat działa jak zabieg : pierwszy miesiąc serum rano i wieczorem - drugi miesiąc _ kompleks. Uwaga ! To nie sa kremy! To sa preparaty oddzialujące w głębokich warstwach skóry właściwej , zatem tam , gdzie zwykle kosmetyki nie docierają. Efekty? Wzmożona produkcja kolagenu, elastyny i hialuronu. Czyli tak jak po zabiegu.Bomba na zmarszczki! Nie ma znaczenia czy dla suchej, czy tłustej skóry. Efekty są naprawdę znakomite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klioppp
zawsze mozna uzyc jednego z popularnych wypelniaczy np. w bellisanie maja wypelniacz restylane, ktory jest jednym z najbardziej naturalnych srodkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nic nie stosuję
mam 22 lata i zero zmarszczek, cera dobra. nasza skóra jest delikatna i nie należy w młodym wieku w nią prawie nic wcierać na poprawę, bo się szybko popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Nie wiem, co mogłabyś stosować doustnie czy jakie kremy używać, ale warto iść na serię zabiegów. Ja byłam na trzech w Dermique w Krk(na mikrodermabrazji), i powiem Ci, że pomaga. Mam 24 lata i niestety zmarszczki też stają się widoczne, choć nie jakoś bardzo, ale zawsze. Po zabiegach widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówicie, też mam problem ze zmarszczkami, chyba dlatego, że zbyt mocno "mówię" twarzą. Słyszałam od kosmetyczki, że warto co jakiś czas kupić sobie "mocniejszy" krem i stosować przez jakiś miesiąc - dwa. Ja miałam krem z kolagenem z firmy L'orient (dostępne w Mydlarni u Franciszka). Dobrze stosować także piling bambusowy - też mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llamonnika
Jakie tam zmarszczki! Stwórzcie sobie mężczyznę marzeń w aplikacji NIVEA http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/mezczyzna_marzen który będzie Was adorował pomimo Waszych niedoskonałości, a przy tym będziecie mogły wygrać wspaniałe nagrody - iPady, iPody, aparaty cyfrowe, zestawy kosmetyków oraz WYJAZD do SPA dla dwojga! Zatem widzicie - warto spróbować, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numilk
U mnie jest dokładnie to samo, miałam paskudną lwią zmarszczkę po tacie, który jak to facet nic z tym nie zrobi ;) mi bardzo przeszkadzała, tym bardziej, że mam dopiero 32 lata. Z polecenia trafiłam do Bellisany, gdzie lekarz wykonał mi zabieg niwelujący tę zmorę. Efekty są bardzo dobre, opuchlizna już zeszła i jeszcze kilka dni, a w ogóle nie będzie śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarka8111
a co byscie doradzily na te takie doly pod oczyma.......? zaznaczam ze nie sa sine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniak64
Ja doradziłabym przede wszystkim udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Sama miałam usuwane zmarszczki w Bellisana i efekty są rewelacyjne. Nie osiągnie się takich rezultatów zwykłymi kremami aptecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamem też nei osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepszy krem z Baikaliną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez28
Mi pomogły zabiegi na okolicę oka, które robiłam w Centrum Estetyki dr Kulczycka we Wrocławiu. Mam 28 lat, na botox za wcześnie, a po tych zabiegach mniejsze zmarszczki i opuchlizna wokół oczu zniknęły! Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.kulczycka.pl/pl/zabiegi-estetyczne/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole krem z Baikalina robi wszystko co jakis tam chirurg,a tanio i bezinwazyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam bajkalinę, wystarczy kupić taki żel na dziąsła, ma duże stężenie bajkaliny i wchłania się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tylko ze ten zel sciaga skóre i daje dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie dermoserum bioliq na stronie apteki czerwonej jest w bardzo dobrej cenie skóra po nim wygląda świeżo, dobre kremy ma jeszcze sesderma ja miałam tylko próbki chciałabym kupić ale gdzie najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baikalina jest najlepsza i najtansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, żel z bajkaliną kosztuje parę złotych i jest w każdej aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc i zel jak komus pasuje mi sciaga skóre i wole krem który kosztuje prawie tyle co zel i jest wydajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogzkremem
Witajcie. Temat rzeczywiście ciekawy. Niestety po przeczytaniu wszystkich postów mam wrażenie, że niektóre z Was (nie wszystkie:-) nie mają pojęcia, co nakładają na skórę. Popełniacie też poważne błędy w pielęgnacji. Nic dziwnego, że stan Waszej skóry nie ulega poprawie, a zmarszczki obserwujecie już w wieku dwudziestu - dwudziestu pięciu lat. Pamiętajcie, że prawdziwe efekty uzyskacie stosując preparaty z aktywnymi składnikami, które rzeczywiście pomagają skórze, a nie jakieś mieszanki silikonów, konserwantów, czy perfum i barwników. Jeśli nie macie ochoty studiować list składników Waszych kosmetyków, to oprzyjcie się np. na certyfikatach przyznawanych kosmetykom bio. Wtedy macie dużą szansę na znalezienie produktów odpowiadających potrzebom Waszej skóry, minimalizując jednocześnie efekty uboczne dodatków chemicznych. Pielęgnacja skóry nie jest trudna, ale należy przestrzegać kilku zasad. Nie potrzeba dużego wysiłku, aby cieszyć się dobrze wyglądającą skórą. Trzymam kciuki, żeby i Wam się to udało. Pozdrawiam, blogzkremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×