Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na rozdrożu dróg

Zastanawiam się czy nie zdradzić.

Polecane posty

Gość Na rozdrożu dróg

Zastanawiam nad zdradą. W moim przypadku chodzi tylko i wyłącznie o seks. Mam cudownego męża. Ale niestety jest on chory (na szczęście nie jest to choroba zagrażająca życiu). Jednym z efektów ubocznych tej choroby jest zanik popędu. Kocham mojego męża i zawsze brzydziłam się zdradą, ale... Uwielbiam seks, z mężem kochaliśmy się bardzo często i raptem to się urwało. Ta sytuacja trwa już ponad 1,5 roku a seks był może z 5 razy przez ten czas. Staram się wspierać męża w chorobie, zaczęłam o siebie podwójnie dbać żeby mu się jeszcze bardziej podobać, mówię mu że brakuje mi seksu z nim. A on na to, że nie czuje potrzeby kochania się. Coraz częściej jestem wściekła na męża z tego powodu.Chociaż wiem, że nie ma w tym jego winy. Mąż się leczy, ale na razie nie widać poprawy pod tym względem. Z jednej strony wiem, że to wynik choroby i to wszystko rozumiem. Z drugiej zaś moja potrzeba namiętności, pocałunków, seksu. I co ja mam zrobić? Nie chcę zdradzać męża, ale boję się, że kiedyś nie wytrzymam i to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet35
w tym temacie nikt ci dobrze nie poradzi sa dwa aspekty szacunek do męża i brak zdrady ,lecz moze i twoje choroby wynikające z braku sexu ,psychika itd . Druga strona zaspokojenie swoich potrzeb i opieka nad mężem.Trudna sytuacja i trudna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO TRUDNY TEMAT PORUSZYŁAŚ !!! Nikt tego za Ciebie nie załatwi !!! Musisz sama rozważyć za i przeciw...i podjąć decyzje, nie zazdroszczę, życzę powodzenia ps jestem mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki k***a trudny temat? Tu nie ma nad czym dyskutować! Albo jest z mężem i jest w stosunku do Niego uczciwa, albo odchodzi od Niego i szuka sobie swojego wymarzonego ruchacza! Dno moralne :o Rzygać mi się chce, jak czytam wypociny takich niewyżytych panienek, którym tylko seks w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta23l..
Nie ma w tej sytuacji jednoznacznej odpowiedzi. Tak jak ktoś tu zauważył musisz sama zdecydować. Niektórzy będą potępiać twoje rozterki, ale ja Cię rozumiem, ciężko jest żyć bez namiętności i bez sexu, a jednocześnie być wsparciem dla partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozdrożu dróg
Żonaty30l daruj sobie! Nie jesteś w mojej sytuacji, nie wiesz, co czuję, a te swoje morały zostaw na niedzielę, jak idziesz do kościółka dawać na tacę katabasom! Życie jest jedno i trzeba z niego korzystać, więc nie pouczaj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodko___
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozdrożu dróg
Czy to ważne, gdzie mieszkam? Mam już kogoś na oku, z kim chciałabym pójść do łóżka, nie szukam na siłę kochanków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka123
A jak bys pogadala z mezem na ten temat, moze by nie mial nic przeciw, zeby np przespalas sie z kims innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet35
nie ma co ganic kobiety ,sama ma trudna decyzje do podjęcia i kotłuje to w sobie.Lecz sama wyłącznie musisz podjąc ta trudna decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodko___
na rozdrozu...a jesli spodobamy sie sobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegastalin
tak żona to psu na wibrator nie matka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka123
jak Wam w lozku nie wychodzi, to moze akurat by to akceptowal jezeli chodzilo by o czysty seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż dla Żony
Zastanów się czy nie dostałabyś od niego zgody na zabawę z kochankiem raz na jakiś czas. Mówię serio. Jest wiele par, które na skutek różnic w temperamencie, choroby lub zwyczajnej chęci urozmaicenia życia zapraszają do łóżka kogoś trzeciego. W jakim wieku jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka123
no wlasnie to tez mialam na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet35
jest jeszcze tak mysle alternatywa ,w postaci wibratorów sexu oralnego ze strony małżonka , i pare innych zabaw aby doprowadzić kobiete do finału.A może w tym temacie z nim porozmawiać i może na poczatek taki stan by wystarczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:53 Sabinka123 A jak bys pogadala z mezem na ten temat, moze by nie mial nic przeciw, zeby np przespalas sie z kims innym..." DOBRE SOBIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysięga małżeńska
....W ZDROWIU I CHOROBIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegastalin
co takiej gęsi tępej do bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysięga małżeńska
I NA PEWNO NIE MIAŁABYŚ NIC PRZECIW GDYBYŚ TO TY ZACHOROWAŁA A MĄŻ MIAŁ JUŻ NA OKU TAKĄ JEDNĄ. no chce się rzygać .... życie jest po to by korzystać po trupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozdrożu dróg
Wibrator to nie to samo :P Nie sądzę, by mój mąż się zgodził na kochanka, jest wierzącym katolikiem. Dla Niego przysięga małżeńska to sacrum. Kocham Go, bo jest naprawdę wyjątkowy, czuły i przede wszystkim dobry. Czasami jestem zaskoczona Jego stosunkiem do różnych osób. Mamy dziecko w wieku 3 lat, o które bardzo dba i się troszczy. Oboje mamy po 27 lat. Naprawdę Go kocham, ale potrzebuję tego seksu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegastalin
mamusiu czemu śpisz z dwoma tatusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodko___
na rozdrozu nalegamna rozmowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę nowe auto! I co? mam dziecku z gęby zabrać i żonie powiedzieć, że od dzisiaj w lumpeksach się ubiera, bo chcę sobie kupić auto? Jesteś E G O I S T K Ą!!! Mentalnie to Ty masz dziewucho 15 lat, nie 27. Wstyd mi za takich, jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozdrożu dróg
Słodko___ nie nalegaj, bo nie ulegnę, powiedziałam, że mam już kogoś na oku, z kim chciałabym się przespać ;) A ty żonaty uciekaj stąd, sio sio :D 30 lat na karku, a psychika starego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodko___
Narozdrozu a jesli spodobamys ei sobie tak, ze bedzies zmiala mokro...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego sie tak ciskasz
Zonaty 30l . Zycie rozne figle plata , a czlowiek jest tylko czlowiekiem. Ma obowiazki , zobowiazania ale ma tez potrzeby. Moj szwagier jest chory na SM i niestety z seksu nici a siostra mloda kobieta , potrzeby ma. Szwagier sam zaproponowal by kogos sobie znalazla do zaspokojenia potrzeb , tylko poprosil zeby mu powiedzziala jak sie w kims zakocha . Wie ze jest nieuzyteczny pod wzgledem sksu ,ale bardzo ja kocha i nie chcialby byc oszukany. Moim zdaniem to prawdziwy facet. Siostra dlugo nie chciala nikogo , pozniej potrzeby wziley gore i spotyka sie z pewnym mezczyzna , ktory ma podobny problem z zona , ktora rowniez kocha. Jak sie ludzie madzry zbiora to mozna sie jakos domowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę sobie , że nie wielu facetów po półtora rocznej abstynecji dochowałoby wierności , 99% bzykałaby się bez wyrzutów sumienia 1% z wyrzutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś facet
ja Cie troche rozumie (troje dzieci i 3 ciąże - oczywście ja w ciązy nie byłem) jednak post był dotkliwy Zgody raczej nie uzyskasz i nawet o tym nie wspominaj mężowi (męskie ego) -palce , vibrator a jak nie wystarcza to poszukaj kogoś ale bardzo dyskretnie i nie wśród znajomuch bo wcześniej czy później sprawa sie rypnie i tego już napewno ci nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×