Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

a nie miałeś tak nigdy, że widzisz kobietę, strzela Cię pierun czy tam strzała i myślisz: to ta, to ona będzie matką moich dzieci, babcią moich wnucząt, ciotką moich siostrzeńców? 😭 to miałam coś w ten deseń :classic_cool: no albo po prostu dopadło mnie ogłupienie 😭 :classic_cool: ta dzisiejsza na kolka dni powinna wystarczyć, więc będzie Cię czym kusić 😭 :classic_cool: hola, hola, a co z moją samorealizacją, dobrze zapowiadającą się karierą zawodową :classic_cool: ale możemy się jakoś dogadać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nigdy tak nie miałem :D Tym bardziej na kafe :classic_cool: Obstawiam więc, że coś Cie dopadło :classic_cool: Samorealizacja, kariera... No rozumiem, ktoś w końcu musi zarabiać na dom. Także jakaś tam szansa na dogadanie się jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie jeszcze młodziutki jestes :classic_cool: no, albo stary jednak i słaba pamięc przesłania Ci wszystko 😭 no ok, dopadło, no Ty Bogu ducha winny stałeś się celem 😭 no właśnie miałam pytać ile zarabiasz, bo jeśli wystarczająco to mogę z tej kariery zrezygnować, a posamorealizuję się w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Fajansełe, niedługo to Cię rozerwą te baby :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, Jarku, ale miałem niespodziewany telefon 😭 Jakaś baba w kółko mi coś trajlowała :O Tylko przez grzeczność się nie rozłączyłem :O:classic_cool: Ile zarabiam? Będzie tak z setka butelek tygodniowo. Resztę uzupełniają symboliczne datki rodziny :classic_cool: Mikojanu, jak zawsze przesadzasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku :D jakiś Ty grzeczny w dodatku jeszcze 😭 ale wiem jak to jest jak ktoś zacznie i nie może przestać :classic_cool: a dużą masz rodzinę że tak niedyskretnie spytam? :classic_cool: hm.. pachnie mi tu mezaliansem, ale czego się nie robi dla uczucia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna straż moralności
ale jesteś nieporządny :o bałamucisz 3 loszki na raz :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem czas na mnie, w związku z czym miłych snów Ci Fajansu 😭 i dobranoc wszystkim zbałamuconym fankom :classic_cool: może jeszcze los da nam na siebie wpaść 😭 ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sori fo party rakin
zapat sie pot siemie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lniane :classic_cool: Przepraszam najmocniej, ale znów wydarzyło się niespodziewane wydarzenie 😭 Nie będę wdawał się w szczegóły, coby Was nie zanudzać :classic_cool: Dziękuję und wzajemnie miłych snów, Jareczku, zagadkowy wkręcaczu 😭:classic_cool: Do miłego 🖐️))) Odpowiadając zaś na Twe ostatnie pytanie - rodzinę mam niezbyt dużą; tak na pół gwizdka, bym powiedział :classic_cool: A kafeteryjna straż moralności niech lepiej nie szuka na siłę złośliwej sensacji, tylko wraca na sąsiednie topike do bałamucenia swej piątej loszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny i dość ciepły dzień Ciebie Fajansu i resztę, bez której ten topik byłby niczym kożuch bez kwiatków :classic_cool: mam nadzieję, że sny miałeś co najmniej tak miłe jak ja pomijając epizod z rzucaniem kamieniami przez nadpobudliwych rolników 😭 :classic_cool: i że nie doskwierają Ci bóle kręgosłupa uniemożliwiające spanie dłuższe niż do 9 kiedy akurat możesz sobie na to pozwolić uprzedzając Twoje pytanie uprzejmie donoszę, że moja pomidorówka ma się dobrze, rzekłabym nawet że jest jak wino - im starsza tym lepsza :classic_cool: a propos.. pomidorówka ---> wino ---> butelka ---> Fajansiarz.. z moich wyliczeń wynika, ze powinieneś być już na pólmetku swoich tegotygodniowych zbiorów :classic_cool: mam nadzieję, ze zdołasz zebrać dziś tyle coby kolejne dni mineły na spokojnym oczekiwaniu na pierwsze porywy wrzesienia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Jarku :classic_cool:🖐️ Cieszę się, że miałeś biorąc z grubsza udane sny :classic_cool: Ja niestety nie pamiętam swoich :( Ale wstałem wyspany i to się liczy :classic_cool: Nie doskwierały mi także żadne bóle 😴 A Ty co, masz sponiewierany kręgosłup? :( Cieszę się również ze stanu pomidorówki rzecz jasna :classic_cool: Ze zbiorami butelek z kolei nie jest różowo, jako że kieruję się życiową zasadą "co masz zrobić dziś, zrób nie wcześniej, niż jutro", także sam rozumiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mogę się przyzwyczaić do bycia Jarkiem, ale powiedziało się a, trzeba powiedzieć ą 😭 :classic_cool: to cudownie, że się wyspałeś, a gorsze od niepamiętania snów jest chyba tylko pamietanie z nich tego co najgorsze, tudzież budzenie się w najbardziej ekscytującym momencie 😭 ciesz się, ze nie doświadczasz bólów, moje wynikają głównie z mało stojącej pracy i innych takich życiowych wypadków 😭 pomidorówka czeka na Ciebie i naszą pierwszą wyimaginowaną randkę, do której mam nadzieję bliżej niż dalej 😭 Ty wariacie, życie na krawędzi normalnie musisz prowadzić 😭 też bym chciała wcielić tę zasadę w moje lajtkorowe życie, ale obawiam się, że moja "dobra organizacja pracy", którą lubię się szczycić w siwi nieco by się zdezorganizowała 😭 :classic_cool: a jak Ci minął dzień że tak spytam chwilę przed zachodem słońca? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś Wolisz nie być Jarkiem? To jak chciałbyś mieć na imię? :classic_cool: Nie no, bólów też czasem doświadczam :O Ale rzadko na szczęście, gdyż mam zasadę, że się nie przemęczam :classic_cool: Hah, no z wariatem się zgadza, prawdziwy ze mnie zakręcony lol :classic_cool: Moja mama zawsze to powtarza, jak przygotowuje mi kąpiel ze wszystkimi zabawkami :classic_cool: Dzień minął mi świetnie, dziękuję; mamusia jak zwykle się spisała na medal, a ja jej z kolei zbytnio nie denerwowałem :classic_cool: A Tobie jak minęła ta piękna środa? :classic_cool: Prawda Kafe Oho, namierzacz zaczął szaleć :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. może Marilyn :classic_cool: ja na szczeście (lub nie) częściej egzystencjalnych doświadczam 😭 zaczynam dostrzegać rysy na tym ideale 😭 :classic_cool: zatem Lolu ... nieco ubolewam nad tym, że świadomie bądz nie zignorowałeś temat naszej pomidorowej randki 😭 jestes takim dobrym synem 😭 mnie mineła jak zwykle na zmaganiu się z życiem, no ale na tym podobno ono polega :( :classic_cool: a kto by go nie kochał 😭 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też koffciam wszystkie miłe und urocze dzieffczęta ❤️:classic_cool: A więc Merlinu (już tak kiedyś do kogoś mówiłem, więc mam trochę deżawi) :classic_cool: Oj tak, wiem, że ta pozornie idealna tafla jest peuna rys 😭 Takie to życie jest kureskie, co zrobić :classic_cool: Z randką Ci powiem szczerze (szanuję Cię, więc co Ci będę kłamał :classic_cool:) była to ignorancja umyślna, gdyż jest to śliski temat z uwagi na to, że moja mameue nie akceptuje tego typu pomysłów, gdyż chce mieć swego kochanego synusia przy sobie :classic_cool: Taka jest kochana 😭 Waleczna und bezkompromisowa fajansfanka jak zwykle niezawodna :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×