Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Już zjadłaś, żoneczko? :) Czego nie dasz rady, to wrzuć świniom :classic_cool: Merlinu, cieszę się, że zawsze mam u Ciebie jakiś zapas, jesteś kochana :classic_cool: I proszę się ustatkować i nie zapędzać w intymnych opowieściach, to na pewno porządny top, a ja się cały czerwienię i pocę 😴:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam :) Nikt nie robi takich spalonych ponczkóf jak Mój monż :classic_cool: Wiem, że może to już nudne ale... :D:O Słyszeliscie o nowym serialu na tvp2 ? :classic_cool: M jak moszna :classic_cool: W roli głownej Master111 :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze w zapasie tyyyyyyle miłości na wypadek gdybyś potrzebował 😭 :classic_cool: pewnie emisja chwilę przed północą będzie 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałem o tym serialu, rozumiem, że to element jesiennych nowości :classic_cool: A już myślałem, Merlinu, że Cię spłoszyły te niedobre baby 😭 Wytłumacz mi, jak sześciolatku, skąd u Ciebie tyle miłości się uchowało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Fajansu, musiałam sobie nałożyć pewne rzeczy na twarz coby jutro, wśród ludzi wyglądać jak człowiek 😭 :classic_cool: no przecież nie nakradłam :classic_cool: ale sześciolatku.. wyobraź sobie mil.. nie, wyobraź sobie 10 kolorowych napompowanych baloników (jak w tym wierszyku), a w ich środku zamiast powietrza jest miłoooości 😭 i teraz sobie wyobraź, że takie baloniki mam i właśnie jest przekułam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, aż się boję myśleć, Merlinu, co to za elementy :classic_cool: Powiedzmy że szczątkowo rozumiem :O A czemu przekułaś balonik? 😭 Psuju :classic_cool: Żoneczko, ale czemu zaraz tak dramatycznie 😭 Nie rób scen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, zostań z nami 😭 bądź naszym kafełącznikiem z telewizjerem i jego jesiennymi przebojami :classic_cool: no bo kto jak nie Ty 😭 Fajansu, takie tam wiesz buzioodmładzajki, zapytaj którąkolwiek z żon :classic_cool: bo dotarło do mnie, że świat potrzebuje miłości, a ja nie mogę tak egoistycznie zachowywać jej tylko dla siebie 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż :O Fajansełe uważa, że to zbytki, takie maziaje na pysku:O woli naturę, nawet jeśli na środku czoła miałabyś, Jarku, wulkan wielkości oka Cyklopa :O Moglibyście się dzięki temu pobawić w łóżku w zdobywanie osmiotysięcznika na Twoim fejsie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlinu Aaa, rozumiem. I jak dotarło to do Ciebie, to wtedy zobaczyłaś nagle mój nik i Cię olśniło, że to przy mnie masz się zestarzeć :classic_cool: Prawdu No, to prawda :O Się pacykujecie tymi najróżniejszymi chemikaliami, a później, jak będziecie w wieku naszych babć, które używały tylko szarego mydła, to będzie płacz i zgrzytanie zębów 😭:classic_cool: No chyba że robi się maseczkę ze szpinaku, to zwracam honor :classic_cool: Dobra, idę w cholerę, gdyż jutro muszę wcześniej wstać :O Dobranoc Wam, kochane dziewczęta 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejko - ale czworokąt do dwa duety, prawda? więc taki układ mi pasuje :classic_cool: właśnie tak, Fajansu, i wiedziałam, że prędzej czy później i Ciebie olśni :classic_cool: na szczęście wtedy nie będzie już czym zgrzytać :classic_cool: a szpinak to, wprawdzie rozwodnionym, ale jednak, przynajmniej kolorem przypominało, więc przyjmuje honor z powrotem :classic_cool: niech cholera i cudowne sny będą z Tobą 😭 i udanego dnia jutrzejszego mimo poniedziałku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się będziecie musiały ustawić w kolejkę :classic_cool: tymczasem Kolejko lecę pośnić o Fajansu czego i Tobie życzę :classic_cool: dobrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mie nie interesuje co Ty chcesz a co nie chcesz :o Sciągaj pory :classic_cool: łop łop palcze:-D🖐️ To jest drugi hit po mosznie Mastera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Iwaaa...
Dobry dzień, dobry dzień tu Wasza Iwąka heloł heloł 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×