Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

wszystkim pusto i pełnostanom, ze szczególnym uwzględnieniem Fajansa ❤️ cieszę się, że mimo swych obowiązków znalazłeś chwilę aby tu wstąpić 😭 oczywiście w głowie krążą mi różne myśli cóż takiego mogło wydarzyć się w Twoim życiu co spowodowało mniej czasu na kafeterię 😭 :classic_cool: a że moja wyobraźnia nie zna granic to możesz sobie wyobrazić co ja sobie wyobrażam :classic_cool: ale z Ciebie tramwajarz :classic_cool: moja ekstrawagancja w tym zakresie ogranicza się do korzystania z uroków autobusów, a dziś nawet całkiem nieświadomie pojeździłam sobie na tzw gapę :classic_cool: u mnie bez zmian, ale na szczęście nie mam czasu za dużo myśleć, bo w pracy mam duuuużo pracy, a po pracy mało siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA NARESZCIE
używasz bazy pod podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
TANIUTKO OOOJ TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
WSPANIALE,ZAZDROSZCZĘ:) ŻYCZĘ BEZPIECZNEJ DROGI.CO U CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
U MNIE WSPANIALE,LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO,OJ TAK TAK Tak,TANIUTKO :) JAK U CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
U MNIE JEST ŚWIETNIE,WSZYSTKIE SPRAWY I KŁOPOTY DNIA CODZIENNEGO ODESZŁY WRAZ Z CIASTEM RABARBAROWYM.:) A JAK U CIEBIE KOCHANA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
JEST SUPER,NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TAK POZYTYWNEGO OBROTU SPRAW:) A JAK U CIEBIE MOJA DROGA? OJ TAK TAK TAK,NIE POLECAM RABARBARU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
MASZ RACJĘ,CIASTO RABARBAROWE I RABARBAR TO SAME KŁOPOTKI.MOJE DZIECI STAŁY SIĘ AGRESYWNE,ALE JUŻ JE USPOKOIŁAM HERBATKĄ I BAJKĄ.WSPANIALE:) WSPANIALE,ZAZDROSZCZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
PRAWDA,PRAWDA,ŚWIĘTA PRAWDA:) NIE POWINNO SIĘ TAK ROBIĆ.OJ NIE NIE,TAK NIE WOLNO:) DOBRZE Z TYMI DZIEĆMI,TRZEBA USPOKAJAĆ A PRZEDE WSZYSTKIM DŁUGO KARMIĆ PIERSIĄ.PIERSIĄ,OT CO:) CAŁĄ MOJĄ TRÓJKĘ WYCHOWAŁAM NA PIERSI.I ANI RAZU RABARBARU,A FE!OJ TAK TAK TAK,RABARBARU NIE POLECAM,OJ NIE.WSPANIALE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
CIASTO JEST PYCHA,ALE TO NIE TAK DZIAŁA:):) NIE POLECAM! MOJE DZIECI TEŻ WYCHOWAŁAM NA PIERSI I KARMIŁAM MLEKIEM,MLEKO MODYFIKOWANE TO SAMA CHEMIA,CYCUŚ JEST NAJLEPSZY...:) RABARBARU JUŻ NIGDY,NIGDY OJ NIE NIE NIE! NIGDY NIGDY!OJ NIE NIE NIE!ZA TO ODSTAWIŁAM DRUKOWANIE RECEPT LEKARSKICH I PODAJĘ DZIECIOM JAGODY ORAZ CZASEM ZMIELONE PRAWDZIWKI,PYCHA MNIAM MNIAM:) POLECAM POLECAM! OJ TAK TAK TAK!MNIAM MNIAM!POLECAM SERDECZNIE KOCHANA!A JAK U CIEBIE TE SPRAWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
NASZE SPRAWY Z MĘŻEM,AHH PO PORODZIE CIĘŻKO,CIĘŻKO,PRZYNAJĘ,KAŻDA KOBIETA TO POTWIERDZI,OJ TAK TAK TAK:( POLECAM CI BAZYLIĘ Z KREMEM A NA DODATEK WYSKUBANE GROSZKI I ŁUPINY ŁODYGOWO WAŚNIOWE.NIE POWINNAM O TYM PISAĆ,ALE Z MĘŻEM UKŁADA SIĘ TERAZ ŚWIETNIE.OD PORODU MINĘŁY 2 LATA I DZIECIACZKI PODROSŁY,A MY RAZEM JESTEŚM,Y DO KOŃCA ZYCIA,A JAK U CIEBIE MOJA KOCHANA?POZDROWIENIA DLA CALEJ RODZINKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
BĄDŹCIE Z MĘŻEM CIERPLIWI,NIC NA SIŁĘ,RADY MUSZĄ SIĘ ZAGOIĆ.RODZIŁAŚ SN CZY CC?JA WSZYSTKO SN,JESTEM Z SIEBIE TAKA DUMNA,NIESAMOWITE UCZUCIE:) MIMO ŻE SEX NIE JEST JUZ TAKI ŚWIETNY,ALE MÓJ MAŻ STARA SIĘ,OJ STARA SIĘ MÓJ MIŁY..:) NA BAZYLIĘ JESTEM GWOLI IRONII UCZULONA-PRZYKRA SPRAWA.MY RÓWNIEŻ POZDRAWIAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
PRAWDA KAFETERII,CZY MASZ JUŻ RODZINĘ?MOŻESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ,ŚMIAŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
NO PEWNIE KOLEJNA UKRYTA PRAWDA KAFETERII,PRZYŁĄCZ SIĘ DO ROZMOWY,NIE GRYZIEMY :) JA TYLKO MOJEGO SYNKA-RODZYNKA URODZIŁAM PRZEZ CC,A DWIE CÓRECZKI POSZŁY NATURALNIE.CIĘŻKO BYŁO,ALE WARTO-RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA,SAMA DOBRZE O TYM WIESZ KOCHANA:) OJ ,JAK MI PRZYKRO Z POWODU TEJ BAZYLII!:( A MAJERANEK?TYMIANEK?SÓL JODOWANA?GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz, ja to urodziłam jedynie gupie pomysły :( Ale pokłon dla Was, cudowne kafeteryjne matki polki ❤️ Będę później. Piszcie, piszcie. Na pewno wezmę sobie do serca Wasze porady jak wychować dzieci, męża i kochanka :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
OJ NIESTETY,ALE JA JUŻ MUSZĘ UCIEKAĆ.SYNKOWI W LEKCJACH POMÓC,SAMA SZKOŁE DAWNO SKOŃCZYŁAM I NIEWIELE PAMIĘTAM:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŚCISKAM JAK NAJMOCNIEJ!MIŁEGO DNIA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
WITAM KOCHANIUTKIE,UGOTOWAŁAM OBIAD DLA MĘŻA,WRÓCIŁ PO 17 Z PRACY,UCIĄŁ SOBIE DRZEMKĘ:) DZIECIAKI ZAJĘTE SOBĄ,MŁODY SIĘ UCZY,JUTRO JAKĄŚ KLASÓWKĘ MA :) ACH ,I JUŻ ODPISUJĘ!SN WBREW POZOROM NIE JEST TAKIE ZŁE...NAJGORSZY JEST TEN PRZYSŁOWIOWY PIERWSZY RAZ,MÓJ PIERWSZY PORÓD TRWAŁ 15 GODZIN:) A JUŻ Z CÓRĄ OSTATNIĄ,3 LATA TEMU (ALE ZLECIAŁO!) TO TYLKO 3 GODZINKI I JUŻ BYŁĄ NA ŚWIECIE...:) MAM ŚWIETNĄ PARKĘ,ALE DWIE CÓRECZKI I SYNEK TO ŚWIETNA SPRAWA,KTO WIE MOŻE JESZCZE SIĘ NA JEDNO ZDECYDUJEMY,OJ TAK TAK TAK:):):) PRAWDA,OJ ŚWIĘTA PRAWDA!RODZINA JEST NAJWAŻNIESJZA...RODZINA I DZIECI...KLUCZ DO SZCZĘŚCIA...:) TYMIANEK I SÓL JODOWANA TO MOI FAWORYCI,MÓJ SYN TEŻ JE UWIELBIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
TEŻ SERDECZNIE WITAM NOWE KOLEŻANKI I ZAPRASZAM DO ROZMOWY:) JAK TAM WAM DZIEŃ MINĄŁ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×