Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

To rozumiem; cieszę się, że zachowałaś do mnie szacunek :classic_cool: Witam serdecznie wszystkie dziewczęta, w tym te zafasolkowane i do zafasolkowania :D Tak jest, niech ten topik będzie domem dla wszystkich :classic_cool:🖐️ Zakładam, że miła und dzielna Merlin jest gościnna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
WITAM SERDECZNIE:) OBIAD UGOTOWANY?RANO WSTAŁAM I ZABRAŁAM SIĘ ZA GENERALNE PORZĄDKI.ZACZĘŁAM O 6 RANO I SKOŃCZYŁAM PO 13,ALE WARTO BYŁO,MIESZKANKO LŚNI:) UGOTOWAŁAM OBIADEK I SOBIE ODPOCZYWAM.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankafajans Wlkp
Masz ochotę na małe, niezobowiązujące spotkanie :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo TAKtaku :classic_cool:🖐️ Obiad ugotowany i juz zjedzony :classic_cool: :) Za sprzatanie wezmę sie jutro bo od rana po pokoju goni Moje malutkie futrzaste dziecko 😭 Ma na imię Pysia i strasznie broi :classic_cool: Faya! :classic_cool: Wpadnij po pratzy do Mnie pokaże Ci Mój nowy zestaw noży :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
DZIECKO HE HE,ONE ZAWSZE BROJĄ:) MOJE TEŻ BROJĄ,DLATEGO SPRZĄTAM:) ALE POTEM DOROSNĄ I AŻ BĘDZIE MI TĘSKNO DO TYCH ICH POROZWALANYCH ZABAWEK :) TO WSPANIALE,DOBRZE ŻE JEST TA KAFETERIA,MOŻNA MIŁO POROZMAWIAĆ Z LUDŹMI I SIĘ ZREKASOWAĆ BO ILE MOŻNA TELEWIZJOR OGLĄDAĆ:) POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŚCISKAM KOCHANIUTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
TA PYSIA TO CHYBA ZDROBNIENIE OD POLI,PAMELI?:)FUTRZASTE... HE HE PEWNIE MA DŁUGIE WŁOSKI TWOJA MALUTKA:) PO MAMUSI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKtaku nie Mam dzieci :) To wszystko jeszcze przedemną :classic_cool: Pysia to szynszyl :D :classic_cool: Małe futrzaste zwierzątko które jest jak dziecko 😭 Goni, bałagani i wszystko bierze do buzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jej właścicielka :classic_cool: Jeśli o spotkaniu to było do mnie, to niestety nie mam ochoty :( Mam to do siebie, że boję się ludzi, zwłaszcza kolorowych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusia :D Tak Iwąka byłoby jeszcze śmieszniej, nie? :classic_cool: Btw. Mieszkałem kiedyś z kotem, który tak się nazywał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry popołudniu :) Jak tak czytam Panią Mamę to mi się przypomina taki fajny nick sprzed kilku lat "o mamuniu". Pisała pod nim przesympatyczna osoba :) Na takim bardzo kiedyś popularnym topie :) Zauważyliście, że coś zrobili na kafe, że nie można pisać już z odstępami między wierszami?? Bezsęsu, no. Nie podoba mi się to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nologged
To nie mój topik więc się nie wtryniam, chciałam tylko pozdrowić serdecznie przyjaciół i wyznać, iż od godziny nie działa mi tlen :classic_cool: :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nologged
No ja godzinę temu byłam pod klatką uskuteczniając wojnę z byłym :classic_cool: Ale może będzie nam dane jeszcze kiedyś porozmawiać na azocie 😭 :classic_cool: A narazie idę pokonywać kolejną mapę w Heroes Might&Magic III :classic_cool: ❤️😘🖐️)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam und pozdrawiam serdecznie doszłe przyjaciółki :classic_cool:🖐️ Też mi się nie podoba Prawdu, że nie ma odstępów :O Chyba będę musiał czytać z linijką :classic_cool: Myszell, że też Ci się chce szukać wyzwań na początek łikędu :O:classic_cool: Nie musisz krzyczeć, orędżu :) Wystarczy, że Iwąka się na mnie dre :O Tymczasowo się żegnam, do miłego wszystkim 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej 😭 Coś niedobrze ostatnio z Twym samopoczuciem, Merlinu :( Co to będzie w zimie? 😭 Dobrze przynajmniej, że to nie przeze mnie :classic_cool: U mnie rozpoczął się właśnie leniwy popołudnio-wieczór po pracy, wzbogacony winem, czipsami i maminym sernikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ostrzeżenie, troskliwy orendżu :D A o całej sytuacji z Rhovannion niewiele myślę, gdyż niewiele o niej wiem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×