Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

czooo łeeeem :classic_cool: nie mogę przejść obojętnie Fajansu obok Twojego zarzutu, no nie mogę :classic_cool: nie tyle się wymiksowałam z odpowiedzi co chyba ciężko mi to ubrać w słowa :O a tak najogólniej mówiąc to do szczęścia brakuje mi przede wszystkim poukładania sobie pewnych rzeczy w głowie, co i tak nie dałoby gwarancji osiągnięcia tegoż stanu :classic_cool: a tak poza tym to szczęście (nie mylić z fartem) po prostu mnie omija 😭 ps i znów boli mnie musk 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))) Biedny Fajans :( I jak lubi postawić na swoim :classic_cool: Nie słuchaj Iwąki, ona tylko czyha na czyjeś potknięcie, żeby się pośmiać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu musiałam zareagować na Twoje zarzuty :classic_cool: spokojnie, do głowy by mi nie przyszło pozbywać się głowy, aczkolwiek mogłaby się uspokoić 😭 i .. co tam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej powiedzcie
co u Bradshaw? Fajansiarz pewnie coś wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlin Może za dużo wczoraj wypiłaś albo w coś przypierniczyłaś? :classic_cool: U mnie leniwa niedziela z dobrymi und miłymi pozostałościami po sobocie, a w oddali czarne chmury poniedziałku 😭:( A u Ciebie? :classic_cool: Orędż Przykro mi, że Cię zawiodę, ale nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani jedno, ani drugie, to raczej albo niskie ciśnienie albo zatoki 😭 a te miłe pozostałości to goście, wino czy sernik? :classic_cool: a ta nieuchronność poniedziałku też mi się nie podoba, choć najbardziej chyba z powodu wczesnego wstawania 😭 a u mnie poza bólem też leniwie i spokojnie i rozmyślam właśnie nad popołudniową kawą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadużywacie słówka
leniwie 😠 no, prosze sie podeszkolić i szukac zaminnikof :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to wszystkie problemy z główką, jakie Ci dolegają 😭:classic_cool: Miłe pozostałości to na szczęście tylko sernik i ciut wina :D Wczesne wstawanie to tylko element całego kurestwa poniedziałków 😭 Ile razy dziennie pijasz kawę i jaką? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa polonistko, czy lepszym będzie unikać wszelkiego wysiłku? :classic_cool: Fajansu, z tego co wiem to już nic, aczkolwiek niezbadane są zakamarki mojego musku :classic_cool: czy nie jest podejrzanym, że pozostało więcej sernika niż wina? :D :classic_cool: dla mnie element zdecydowanie najgorszy, zwłaszcza, że jak wstaję to jest jeszcze ciemno 😭 a to zależy.. w tygodniu kiedy pracuję to 2, jedną w domu, drugą w pracy (2 łyżeczki czarnej bez żadnych udziwnień w postaci mleka bądź cukru :classic_cool: ), a w weekendy zazwyczaj kończy się na 1 dziennie :classic_cool: Iwa, przekaz owego użytkownika z trudem do mnie trafił, gdyż ciężko było mi się skupić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadużywacie słówka
unikać wszelkiego wysiłku :classic_cool: jestem w tym perfekcjonistkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwąka Ty niecierpliwa... kobieto :O🖐️ Merlin A tam zaraz podejrzanego :O Po prostu kieliszki mieściły więcy, niż talerze :classic_cool: To gdzie Ty pracujesz? 😭 W piekarni? A może gazety roznosisz? :classic_cool: Oho, to kawa prawie taka jak mojego tateue, tylko on dosypuje jeszcze 3 łyżeczki cukru :D A pijesz w kubku czy filiżaneczce ze spodeczkiem? :classic_cool: Pani polonistka Witame i pozdrawiame :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadużywacie słówka
Faja :classic_cool: się nie podlizuj tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.. bo już myślałam, że maminy sernik się nie przyjął 😭 :classic_cool: nic z tych rzeczy 😭 a wstaję o tej porze z własnego wyboru, bo na upartego mogłabym pospać nawet godzinę dłużej 😭 :classic_cool: zdecydowanie w kubku :classic_cool: uważam, że kawa jest takim dobrodziejstwem świata, że nie można jej ograniczać w filiżance :classic_cool: więc im większe naczynie tym lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, maminy sernik jest już uznanym hitem :classic_cool: Hm, no ja bym był uparty w tej sprawie Ci powiem :D Zresztą jestem :O:classic_cool: A zjadasz coś do tej kawy? Czytasz przy kawie gazetę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie trafiło bardziej na wino niż sernikolubców :classic_cool: zdążyłam się już przyzwyczaić, choć podejrzewam, że im bliżej zimy tym będzie gorzej :D :classic_cool: jem śniadanie, a gazety to rzadko przy kawie, jak już to w weekendy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba rzecz w tym, że jeden kawałek tego sernika obciąża bardziej, niż kieliszek wina :D Czyli z biegiem roku będziesz nam coraz bardziej markotniała :( Aż przyjdzie 21 grudnia i wszystko się rozwiąże :classic_cool: Ok. O śniadanie zapytam innym razem :D Nie wszystko naraz :classic_cool: Iwa na pewno jeszcze tu będzie, orędżu :) Ona jest jak wilgoć w zapleśniałym mieszkaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... czyli gościłeś kobiety :D :classic_cool: może po prostu zacznę później wstawać :classic_cool: to teraz ja.. pijesz kawę? jeśli tak to jaką, jeśli nie to co pijasz w zamian? :classic_cool: i przy sniadaniu, gazetach czy jednym i drugim? :classic_cool: a Iwa będzie jak wróci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w większości kobiety :D Ale mężczyzn ten sernik również mocno obciąża :classic_cool: Nie piję proszę Ciebie kawy, piję natomiast wodę i herbatę :classic_cool: Interesuje Cię zapewne, jaką herbatę, więc już mówię. Mianowicie zwykle jest to herbata zwykła, z dzikiej róży, malinowa lub rooibos. I piję ją do posiłków, gazety zaś czytam na sucho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie tu jeszcze Iwa ?
A Wy czemu sie jeszcze nie spotkaliscie? Z daleka czuć mięte :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może opowiedz o tym serniku :classic_cool: a słodzisz? :classic_cool: i w ogóle jak sobie radzisz bez kawy? 😭 a herbatę też pijam, choć na ogół zieloną lub czerwoną :classic_cool: no za miętą to akurat nie za bardzo przepadam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlinu O serniku nie ma co opowiadać, trzeba go spróbować :classic_cool: Jedyna rzecz, jaką bym w stosunku do niego ulepszył, to dodał kruche ciasto od spodu (co było w pierwotnym przepisie, ale moja mameue z lenistwa od tego odeszła) :classic_cool: Ale i tak jest pyszny 😭 Nie słodzę. Bez kawy Ci powiem bywa ciężko :D W tym sensie, że często się czuję zamulony, no ale trudno, przyzwyczaiłem się, że taki mam temperament, a nie inny 😴 Kawa pozostawiła we mnie niemiłe wspomnienia, kiedy piłem ją, ucząc się po nocach 😭 Na szczęście wszystkiego się już nauczyłem i koniec z tym 😠 Zieloną herbatę kiedyś często piłem, ale odkąd dowiedziałem się, że wychładza organizm, to pijam ją rzadko i z imbirem (rzadko, gdyż imbir mam rzadko, poza tym nie chce mi się go wkrajać), który podobno rozgrzewa :classic_cool: Mięta jest bardzo dobra, zwłaszcza świeża 😠 Orendżu Nie wiem dokładnie, o co Ci chodzi, w każdym razie, jak już kiedyś tłumaczyłem, nie spotykam się z ludźmi, gdyż się ich boję, szczególnie Iwy :classic_cool: Dario Nic mi o tym nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie tu jeszcze Iwa ?
daria a dlaczego akurat na ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mogę sobie tylko wyobrazić jak bardzo musi być smaczny i jak się nim zajadasz 😭 nie wyobrażam sobie życia bez kawy :D przynajmniej jedna dziennie musi być, najlepiej rano :classic_cool: na szczęście nigdy nie musiałam się po nocach uczyć, więc nie mam urazu do tego napoju :classic_cool: a zieloną lubię tylko gorącą, no.. ewentualnie ciepłą, bo zimną ciężko mi przełknąć 😭 a mięta wcale dobra nie jest, kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy wciskano mi ją w razie jakichś bólów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×