Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Jeszcze jakieś pomysły? Iwąka? :classic_cool: ­ To miłego nakoorwiania we fifę :D Sportowtzoo :classic_cool: ­ PS. Nie, krawat nigdy mi się nigdzie nie przytrzasnął, natomiast drzwi tramwajowe parę razy przytrzasnęły mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
dobry dzień młodym, starszym i Fajansu :classic_cool: Fajansu, dla dziadów mam inne określenie, związane bardziej z pożegnaniem niż przywitaniem, więc może innym razem :classic_cool: ­ z tym horoskopem to zabrzmiałeś jak reklama wróżbity Macieja :classic_cool: ale tak, horoskop jest mi niezbędny do w miarę prawidłowej egzystencji, więc nie rozumiem czemu nie spieszysz z pomocą 😭 ­ ponieważ jesteś już wystarczająco duży, a ja niestety nie jestem dość mocna w pogadankach, niech w moim imieniu mówią inni, bardziej doświadczeni zresztą http://www.youtube.com/watch?v=6mtFGd8uUIk :classic_cool: ­ ps masz nowe buty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
dobry dzień młodym, starszym i Fajansu :classic_cool: Fajansu, dla dziadów mam inne określenie, związane bardziej z pożegnaniem niż przywitaniem, więc może innym razem :classic_cool: ­ z tym horoskopem to zabrzmiałeś jak reklama wróżbity Macieja :classic_cool: ale tak, horoskop jest mi niezbędny do w miarę prawidłowej egzystencji, więc nie rozumiem czemu nie spieszysz z pomocą 😭 ­ ponieważ jesteś już wystarczająco duży, a ja niestety nie jestem dość mocna w pogadankach, niech w moim imieniu mówią inni, bardziej doświadczeni zresztą http://www.youtube.com/watch?v=6mtFGd8uUIk :classic_cool: ­ ps masz nowe buty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
lepiej mi jednak w białym kolorze :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej Ci bez żadnego koloru
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
Fajans nie wie jeszcze dokładnie skąd się wziął, a Ty mu już pogadankę o narkotykach robisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
trzeba mu ustalić jakieś priorytety :classic_cool: niech najpierw się dowie, że z kapusty się nie wziął, a potem pozwólmy mu pozostać z kierownicą na ulicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
trzeba mu ustalić jakieś priorytety :classic_cool: niech najpierw się dowie, że z kapusty się nie wziął, a potem pozwólmy mu posiedzieć z kierownicą na ulicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. Dokładnie. W sumie :O oby tylko sobie tej "zajebiaszczej" rakiety nie kupił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
po co mu rakieta? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka fana fajansfanki
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj Go jak się łaskawie zjawi.. Też się z Iwąką zastanawiamy - po co Mu to dziadostwo :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby brać was w aucie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnio zasprzątana
fajansfanka nie ma fanów, zatem czyją fanką jest fanka jej nieistniejącego fana? :classic_cool: ­ zapytam, choć też myślę, że to nowoczesna forma podrywu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On i do auta?
Z tymi butami kowbojskimi to ino na konia :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba 345, JarząbQ
:classic_cool: w ogóle to coś zmieniasz front :O jeszcze niedawno sama byłaś pod wrażeniem tej "rakiety" 😴 ­ pozdrawiam wszystkich ze stanowiska służbowego i dziękuję za linki dokształcające, obejrzę wieczorem z wypiekami na twarzy :classic_cool: ­ ps. nie mam nowych butów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kioskarka z Ruchu
czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tą rakietą i oczywiście z butami, którechoć nie nowe to jednak muszą mieć w sobie coś wyjątkowego :classic_cool: ­ może przed obejrzeniem podpytaj rodziców co i jak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie interesuj sie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kioskarka z Ruchu
a kto mi zabrania? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rakieta to ten samochód, co mi się podoba :D Wklejałem kiedyś :classic_cool: ­ A z butami... To jedna użytkowniczka ma problem z kowbojkami :classic_cool: I mokasynami :D I innymi różnymi rzeczami... Które mi się podobają, a jej niekoniecznie :D Taka widzisz dziewczyna z problemami :classic_cool: ­ Nic nie będę pytał 😴 Jestem przygotowany na WSZYSTKO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kioskarka z Ruchu
no może coś mi tam gdzieś dzwoni :classic_cool: ­ tak to jest Fajansu, jest dziewczyna - jest problem :classic_cool: a dziewczyna bez problemów to nie dziewczyna :classic_cool: ale kowbojki..? mokasyny..? :O :classic_cool: ­ to uważaj żeby Ci nikt podczas seansu do pokoju nie wszedł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×