Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość marcin bez rogali
jedna śnieżka naprawdę nikomu nie zaszkodzi :classic_cool: ­ w takim razie.. cmoknij się w pompkę :classic_cool: ­ czy zechciałbyś nam opowiedzieć o tym miłym wartburgowym wspomnieniu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak, jesteś chuliganką :classic_cool: ­ Nie będziesz mi rozkazywać, nie jesteś moją mamą :classic_cool: ­ Aa, takie tam dziecięce zabawy w starym Wartburgu, nie ma o czym mówić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie, czy ktoś tutaj
dobrze gotuje, bo jestem głodny 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej 32 Bydgoszcz
tak, ja tak piekę od lat, bardzo dobry sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 28 Gliwice
Również polecam ten sposób, wypróbowałam go od koleżanki i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie przedstaw, droga Fajansówko, pozytywne skutki całowania w pompkę :classic_cool: ­ No się bawiłem z siostrami, że gdzieś tam se jedziemy w jakąś podróż, c'nie (ja oczywiście kierowałem) :classic_cool: Bardzo lubiłem ten samochód 😭 Byłem z nim związany emocjonalnie :( Pacz, jaki był fajny: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Wartburg_311_%281963%29_01.jpg&filetimestamp=20061018140930 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
nie tylko wiem co dla Ciebie dobre, ale i wiem że lepiej jak nie będziesz wiedział czemu to dla Ciebie dobre :classic_cool: ­ :D ej, też się tak bawiłam, tyle, że my "jeździłyśmy" syrenką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już se nie myśl, że jesteś taka wszystkowiedząca 😴 Jak co niektórzy tutaj :classic_cool: ­ Hah, toś mnie zaskoczyła :D A z kim jeździłaś? Nie z bratem? :( I kto prowadził? :classic_cool: ­ Btw. Jestem po kurczaku na butelce, pycha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
a co, zabronisz mi? :classic_cool: ­ nie było żadnego wolnego brata w pobliżu :( nie pamiętam kto prowadził, pewnie ja :classic_cool: ­ co Wy dziś z tymi nadziewanymi kurczakami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tkwij sobie w swoich złudnych przekonaniach, jak chcesz 😴 ­ Szkoda, zabawa bez brata nigdy nie jest peuna :(:classic_cool: Btw. Podobają Ci się Syrenki? :classic_cool: ­ A jakiś taki zbieg okoliczności się wydarzył... Marnypopis czepił się tych kurczaków i wzbudził niezdrowe zainteresowanie tematem :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
a sobie będę i nikt mnie nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne :classic_cool: ­ szkoda, że moi rodzice tak nie myśleli 😭 nie jakoś bardzo, ale do tamtej mam sentyment :classic_cool: bo nie tylko nią jeździłyśmy, ale służyła też do zabawy w "dom" :D ­ a może postanowiłeś sam nabić biedne zwierzę w butelkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta jak osioł :classic_cool: ­ Uniwersalna zabawka :D Ja nigdy nie jechałem Syrenką ani nigdy w niej nie siedziałem nawet :( Zazdroszczę Ci :classic_cool: A lubisz w ogóle stare samochody? :classic_cool: ­ Niee, takimi rzeczyma to tatełe albo mamełe się zajmują. Ja to mogę parówki ugotować i chleb pokroić i posmarować (najlepiej majonezem, bo łatwiej się smaruje, niż masłem) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
potrafisz skomplementować :classic_cool: ­ na pocieszenie powiem Ci, że nie była moja, a bawiłam się tak tylko podczas wakacji :classic_cool: nie zachwycam się nimi jakoś bardzo, w przeciwieństwie do Ciebie chyba :classic_cool: ­ chleb z majonezem? cóż to za kulinarne dziwactwo :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj spokój, to tylko ludowe mądrości :classic_cool: ­ Tak, ja bardzo lubię stare auta 😠 Powinien być nakaz ich lubienia i doceniania :classic_cool: ­ Jakie dziwactwo? :O Sie daje albo masło, albo majonez, albo - jak ktoś jest dziwny - margarynę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
no tak, miliony much nie mogą się mylić :classic_cool: ­ a nie lepiej lubić je tak po prostu, jak Ty, a nie z powodu odgórnego nakazu? :classic_cool: ­ albo po prostu twarożek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie muchy? Gdzie muchy? Aż się boję myśleć, co sugerujesz :classic_cool: ­ No niech Ci będzie, skoro się tak upierasz :classic_cool: ­ Twarożek zawsze idzie na masło 😴 Chyba że homogenizowany, który je się z suchym chlebem osobno z pojemniczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
tak mi się luźno skojarzyło z ludowymi mądrościami ludu :classic_cool: ­ tym oto sposobem przyznajesz mi rację :classic_cool: ­ nie będziesz mnie uczył jak mam jeść twarożek czy to homo czy heterogenizowany idzie prosto na pieczywo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
sposobem? :O coś mi tam w tym zdaniu zgrzyta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukaj dziury w całym, polonistko :classic_cool: ­ Zastanwiające są te Twoje skojarzenia :classic_cool: ­ Nie buntuj się; jestem starszy i mam rację :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
nie musisz mnie od razu wyzywać 😭 :classic_cool: ­ Ty już się lepiej nie zastanawiaj, bo jeszcze wymyślisz nie wiadomo co :classic_cool: ­ a po czym wnosisz, że starszy? ja nie byłabym taka pewna :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, matematyczka? :classic_cool: ­ Czyli znów lepiej, żebym pozostał bezmyślny, ok :classic_cool: ­ Jak to po czym? :O Jestem pci męskiej, to oczywiście, że muszę być starszy :classic_cool: A Ty po czym wynosisz, że nie jesteś pewna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
jestem wszechstronnie uzdolniona ­ nie no, z dwojga złego już wolę jak myślisz :classic_cool: ­ bo Adam pojawił się wcześniej niż Ewa? :classic_cool: a nie wiem, może to bunt przeciw Twojej pewności, że Ty jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszechstronnie, ale polski to jak rozumiem zło :classic_cool: ­ Dobrze kombinujesz z tym Adamem, to wystarczające uzasadnienie. Zatem dopóki go nie obalisz, uroczyście potwierdzone zostaje, że jestem starszy i należy mi się z tego powodu dodatkowy szacunek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×