Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

:D Odpuść już sobie komentarze, nie pogrążaj się :classic_cool: Nie wiem, Fajansówko, czego się po Tobie spodziewać, więc na wszelki wypadek skrzynkę mam na gmailu, gdzie pojemność podobno stale rośnie :classic_cool: ­ Biedna, chora Fajansówka 😭 To jak żeś spędziła Sylwestra? W szaliku i czapce? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apeluję o rozum
:classic_cool: ­ dziwnie to zabrzmiało, zatem niniejszym informuję, że nic Szanownemu Fajansu nie wysyłałam 😭 jeszcze :classic_cool: też mam na dżimejlu (większość kont) :classic_cool: ­ prawie 😭 najlepsze, że jeszcze mi nie przeszło, a mając do czynienia na co dzień z chorymi (na wszystko :O ) istotami nie spodziewam się powrotu do pełni sprawności aż do lata 😭 a Tobie jak minął ś.p. Sylwester? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiasż
Aaaa dobrze, co poruchałem to moje :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orędżu z doopą do całowania: Czające się z każdej strony nieprzyzwoite obrazki tak mnie rozproszyły, że nie dałem rady skupić się na piosęce :classic_cool: ­ Fajansówko, ostojo rozsądku: Winny się tłumaczy :classic_cool: Oho, masz może mocno rozszczepioną cyberosobowość? Czy chodzi tylko o 2 konta na dżimejlu i jedno na gazecie.pl? :classic_cool: ­ O mameue, co za bieda 😭 Powinnaś zostać morsem, zaraz by Ci przeszło :classic_cool: ­ Sylwester minął mi bardzo kurturalnie i zrównoważenie, dziękuję. Obudziłem się nawet bez katza (czyli wg jednej ze szkół przegrałem z kredęsem do kwadratu) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka każdy tutaj Wie,
że swędzi Cie brzoskwinia na myśl o Fajansie :classic_cool: Już nie długo Jego poczta napewno będzie zapełniona Twoimi ochami i achami do Niego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka każdy tutaj Wie,
ja zaś rwę moje mysiowate włosy z głowy podczas ekcytujących powitań z obywatelką pśp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam skórki
obrzezali mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam włosów
nie na penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam skórki
ale ja jestem murzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam skórki
polski murzyn bez skórki z pod białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam skórki
apeluję o rozum trzeba się modlić o rozum bo Bóg jest mądry i trzeba się Nim opiekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam skórki
jeszcze tylko słuchawki i koniec terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam skórki
G jestes obrzezany?! od kiedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workoholiczka
bez zbędnego wstępu wszystkim :classic_cool: ­ się nie tłumaczę, tylko wyjaśniam :classic_cool: nie tak mocno, bo z drugą opcją trafiłeś :classic_cool: mam też konta na wszystkich możliwych portalach chyba, do których nie pamiętam loginów i haseł, a zakładałam je w prehistorycznych wręcz czasach gdy myślałam, że bez konta nie będę mogła ich przeglądać 😭 ­ wolę się jednak wylegiwać w ciepłym mieszkaniu pod przytulnym kocykiem :classic_cool: ­ nieważne, że przegrałeś, ważne, że z klasą :classic_cool: ­ reszty nawet nie skomentuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoholiczka
myk, myk, myk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominiarzełe
Mała przeczyścimy co nieco komina? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominiarzełe
hm... :classic_cool: %shy; myk, myk, myk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w pierwszy tegoroczny piątek :classic_cool: ­ Niepotrzebnie zadajesz se ten trud, Fajansówko, wszystko jest jasne :classic_cool: ­ Ale miałaś w tych prehistorycznych czasach ciekawe podejście :classic_cool: Zważając na fakt, że powszechny dostęp do internetu mamy w Polsce gdzieś od 10 lat, musiałaś być wtedy uroczą, malutką dziewczynką :D ­ Pewnie jesteś zmarźlakiem, któremu zawsze skądś ciągnie po plecach lub po nogach :classic_cool: ­ PS. Od jakich worków jesteś uzależniona? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek z kupy osiołka
piątkowym imprezowiczom :classic_cool: i Fajansu oczywiście :classic_cool: ­ bo Ci naprawdę zaspamuję tę Twoją meeeegadżimejlową skrzynkę ­ :D mhm, nie dość, że malutką i uroczą to jeszcze nieświadomą istnienia podłych złośliwców 😭 ­ oczywiście, a śpię pod kocem i kordłą :classic_cool: ­ od tych mikołajowych oczywiście, tzn od ich zawartości :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak zapytam... Skąd tym razem natchnienie na taki a nie inny nik? :classic_cool::D ­ Spokojna głowa, moja skrzynka jest tak przemyślnie skonstruowana, że ma nawet specjalny folder dla Ciebie :classic_cool: ­ Podli złośliwcy 😭 Też ich nie trawię :classic_cool: ­ Również śpię pod kordłą i kocem, ale nie jestem zmarźlakiem :classic_cool: ­ Życząc miłej nocki bez rozkopywania się, oddalam się z pokoju :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie wiem nawet, o kogo chodzi w tym artykule i nie ukrywam, że odczuwam z tego powodu satysfakcję :classic_cool: Przy okazji - doceniam skromność Anity Werner :classic_cool: ­ Dobra jesteś w zgadywaniu Ci powiem :classic_cool: ­ "Może"? 😭 Co z Ciebie za masochistka :O:classic_cool: ­ Marznięcie marznięciu nierówne Może na ten przykład właśnie śpię na balkonie 😴 Albo na dachu :classic_cool: ­ PS. Odkryłem niedawno, że u siostry na półce stoi książka o dziewczynie, która igrała z ogniem :D Gruba (grubsza nawet od Harego Potera, który stoi obok) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
toż to przecież młoda, obiecująca (nie wiadomo tylko komu i co :classic_cool:) aktorka próbująca swych sił w Holiłut :classic_cool: jaki z Ciebie ignorant 😭 to nie świętujesz pewnie dnia spódnicy? :( ­ wiem, choć miałam cichą nadzieję, że naprawdę mam swój folderek 😭 ­ przynajmniej nie "mówię tak, myślę nie" :classic_cool: ­ co za mamusia z tej mamusi, że Ci nie pozwala nocować w domu 😭 ­ ale zanim się do niej dorwiesz to informuję Cię, że to tylko 1 z trzech części, w dodatku środkowa :classic_cool: ­ i tak w ogóle, bo mi umknęło na początku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 🖐️, 🖐️:classic_cool: ­ Niestety, pewne rzeczy mi umykają :( Nie świętuję dnia spódnicy :( Świętuję tylko czerwone święta w kalendarzu :classic_cool: ­ Dobrze, że miałaś nadzieję. Nie trać jej, łatwiej się z nią żyje :classic_cool: ­ Ale pewnie za to mówisz "nie", myślisz "tak" :D Oczywiście tego nie potwierdzisz, także nie musisz w ogóle się ustosunkowywać do tej kwestii :classic_cool: ­ I znów się niecnie czepiasz mej mamusi Na dodatek bezpodstawnie 😴 ­ Taa, zdążyłem przeczytać informacje na okładce :O Tym bardziej przeraziło mnie, że to taka pojemna trylogia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
jak to ignorantom :( czyli to kwestia chęci i posiadania czerwonego pisadełka :classic_cool: a jak świętujesz dzisiaj? :classic_cool: ­ sama sobie założę własny folderek i będę do siebie pisać 😭 a Tobie zaspamuję to i owo ­ oczywiście, masz rację :D ­ zmartwiłam się po prostu tym spaniem nie w domu :( ­ przeczytałam ją w mniej niż miesiąc, więc nie może być zła :classic_cool: zresztą część druga jest chyba najciekawsza, i choć powinno się najpierw przeczytać część pierwszą to lepiej nie czytając jedynki przeczytać dwójkę niż nie czytając dwójki przeczytać trójkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym własnoręcznie robił kalendarz, to pisadełko byłoby ważne, a że nie robię własnoręcznie, to wszystko musi być wydrukowane A drukowanego nie wolno poprawiać :classic_cool: Świętuję dziś rozmemłaniem, dobrym obiadem, który właśnie zjadłem, oraz pysznym barszczykiem, który właśnie popijam :classic_cool: A Ty świętujesz jakoś dzisiejszy dzień? :classic_cool: ­ Se nie myśl se, że się zlęknę i Ci ulegnę :classic_cool: ­ Kochana jesteś, ale niepotrzebnie rwiesz sobie włosy z głowy :classic_cool: ­ Na mnie grube książki zawsze działały odstraszająco :classic_cool: Pewnie dlatego najbardziej lubię czytać czasopisma :D:O A teraz co za cegłę czytasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
no, ale chyba zaznaczasz tam własnoręcznie jakieś ważne daty, np urodziny mamusi czy wizytę u pani stomatolożki? :classic_cool: a zasypało Cię? :classic_cool: jakoś to nie, raczej leniwie podglądając sobie teleturniej czterech skoczni i pierwszy śnieg tegorocznej zimy oraz popijając gorącą herbatę :classic_cool: ­ a nie mógłbyś się trochę pobać moich gróźb? :( :classic_cool: ­ dobrze, już nie będę 😭 ­ "czasopisma", czyli foldery z reala? :classic_cool: aktualnie nic nie czytam, bo nie mam pomysłu za co się wziąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny mamusi (i inne stałe, ważne daty) pamiętam, a pozostałe rzeczy zapisuję sobie w swoim własnym osobistym kalendarzu, który ma specjalne miejsca na wpisywanie tego i owego :classic_cool: Nie zasypało, cały czas mam jesień/wiosnę, także Twe doniesienia o zimie traktuję jako coś egzotycznego :classic_cool: ­ W sumie czemu nie, w końcu tylu rzeczy się boję, że jedna w tą czy w tą nie robi mi różnicy :classic_cool: ­ Foldery z Reala też :D Znów masz czuja :classic_cool: To może weź się za "Ulissesa" Dż. Dżojsa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×