Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość niesforna emerytka
jakiekolwiek, a nie żebym miała coś w tym temacie do powiedzenia :classic_cool: ­ i tu, i tu, a poza tym to wszystko jest ze sobą połączone, więc dolegliwości jednego wpływają też na działanie drugiego :classic_cool: każdy ma coś w głowie, nawet ja :classic_cool: ­ baaardzo 😭 wszystko wygląda jak na obrazku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
nie dość, że niesforna to jeszcze niecierpliwa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę właśnie; zakażenie z Tobą :classic_cool: ­ To można też powiedzieć, że chodzenie dookoła słupa jest również bez sensu :classic_cool: ­ Trochę Cię rozumiem. A umiesz robić na drutach? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
bo nie mam zadnego kotaktu z facetami, dletego ani pojecia nie mam o tym bo i podejrzec nie ma jak wiec podobno w robotkach recznych najlepsi sa jednak menszczyzny ­ dlatego manualanie sa sprzytniejsi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
no proszę :classic_cool: barwy haftu były zywe czy takie wiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żywe, bardzo żywe :classic_cool: ­ Na drutach też się kiedyś uczyłem robić :D Teraz mi się przypomniało :classic_cool: Ale już nie pamiętam, co i jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
nie widac co piszesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
acha to jakbym chiala to do lata wydziergasz mi taka piekna sukieniusienke przewiewna ale nie taka co to wszystko odkrywa ­ modne takie sa a ja zapedow robotkowych u siebie nie wyczuwam ­ a jak bym sie na kafe chwalila ze sam fajek dla mnie onę sukienke wydziergal wlasnorecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
up up upnijmy kafe :classic_cool: raz i dwa i trzy berek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
nie wiem czy to kwestia niesforności mojego emerytowanego mózgu czy czego, ale nie bardzo rozumiem o czym Ty do mnie 😭 tzn słowa rozumiem, ale nie umiem sobie tego połączyć z tym co napisałam ja :O :D ­ a co do drutów to kiedyś czegoś tam się uczyłam, ale niewiele pamiętam 😭 aczkolwiek ostatnio tak się złożyło, że znalazłam druty, więc jak tylko wydobrzeję to coś spruję i wyczaruję coś nowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co się złościsz? :classic_cool: ­ Podobnie się czułem Ci powiem, jak czytałem to Twoje o leżeniu w śniegu :D Także masz za swoje :classic_cool: ­ Zabawowy LoczQ: Przeceniasz moje możliwości :D Postaw lepiej na Fajansówkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
nikomu nic ani temu podobne, stawiac nie bede mam swoje zasady :classic_cool: a fuj Fajek :classic_cool: ide na ten snieg, poki jeszcze lezy skoro fajansofce lezenie sie podobalo to i ja se pare orzelkow wyklepie i poczuje sie lepiej bywajcie dzieci netu :) kocham ws jak te myszke co nie cche chodzic i mnie wkurfia :P do zobaczenia na stoku :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno bo ja tego nie wiem
ojej weszlo bez poklepywania kafe sie uzdrowila ­ pazdrawlaju i znikaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
bo nie widziałam co napisałam 😭 ­ to musiałeś się tak niecnie zemścić? :D :classic_cool: ­ na mnie lepiej nie liczyć, bo pewnie jedyne co uda mi się wydziergać to szalik, w dodatku dla Barbie :classic_cool: ­ siema Fajansowa koleżanko, nie zrób śniegu krzywdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiarz unl
Pśp, zatańczysz dla mnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam swoje zasady :classic_cool: ­ Bywaj, LoczQ i proszę, byś uważała na siebie i inne dzieci :classic_cool: ­ Fajansówko: Oj tam zaraz zemścić 😴 Coś musiałem napisać, nie? A nic lepszego nie przyszło mi do głowy :classic_cool: ­ Właśnie, a lubisz tańczyć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
a wiesz, że miałam Ci na to odpisać jakbym faktycznie rozumiała? 😭 ale doszłam do wniosku, że nie rozumiem i nawet nie umiem udawać, że rozumiem :O :D i skąd te druty się wzięły? :classic_cool: ­ owszem, lubię sobie podygać :classic_cool: a Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak miała wyglądać ta Twoja pierwotna odpowiedź :classic_cool: ­ Druty wzięły się z głowy, na zasadzie skojarzenia z emerytką :classic_cool: ­ Ja niby też, ale tylko jak jestem sam. Bo przy ludziach to bardzo rzadko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
nie wiem, właśnie dlatego nie odpowiedziałam :classic_cool: ­ no tak, w końcu sama wcześniej stwierdziłam, że każdy ma coś w głowie :classic_cool: nie skojarzyłam tylko jakoś Twojego skojarzenia 😭 ­ ale z powodu wstydliwości, małych umiejętności tanecznych czy braku okazji? :classic_cool: kolejność przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
kto wie ile świat na tym traci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berek kafe gonisz ty
musialam juz wrocic bo mi sei podeszfa odkleila a ze majtek nie nosze to nie mialm czym buta zwiazac co by mi mial jeszcze do slizgania sluzyc :( ­ uwazalam na siebie i na inne dzieci :classic_cool: troche mnie popychaly, bo stok :classic_cool: waski i krotki a dzieciarni, ze ho albo nawet cho, ale jak jednemu zabralam czapke i zakopalam to...przestaly ­ pije na rozgzrefke herbate z rumem a slucham klasyki pirackiej muzy czyli :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?feature=related&hl=en&v=rnh-JTjeezk&gl=IL wspaniale jest wiedziec, ze zawsze mozna do was wstapic i poczuc sie jak wsrod swoich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
no właśnie nie Fajansu 😭 ale na pewno ktoś godnie nas zastępuje :classic_cool: ­ i może pokieruj koleżankę do odpowiedniego sklepu obuwniczego w celu zakupienia nowego obuwia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Fajek by mnie kupil
nowe buciczki, wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Fajek by mnie kupil
berek :) czemu kafe sie wiesza :O bawic mi sie odechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak o inwestycji mowa
fajek wsiaknac :classic_cool: chyba sie on mnie bac 😭 ­ a to dla Freda 👄 moze sie w koncu odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
kim jest Fred? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl a sma na to wpadniesz
Fred :) to ... skojarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×