Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Też się wpiszę z wielkiej litery, atzo :classic_cool: ­ No niestety LoczQ, taki już jestem: jeden krok do przodu i dwa w tył :classic_cool: Tyle od siebie mogę dodać do zaistniałej charakterystyki mojej osoby :classic_cool: ­ A z przytulaniem nie zgrywaj już takiej porzuconej ofiary podłej świni :classic_cool: Wiesz przeca nie od dziś, że jestem powściągliwy 😴 Niech Cię Świrnięta Lasencja wyprzytulusia :classic_cool: Ja Ci za to mogę dać kwiatka :classic_cool:🖐️🌼 ­ PS. Czy Świrnięta Lasencja przez F to krewna tej przez W? Czy ją znam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi łaska przytulac sie
z lasencja, dodatkowo sfirnieta :O taki mariaz to zabojstwo dodatkowo ja calkiem nie sfirnieta nie ejstem wiec... wiecej mnie nic nie obiecuj bo chceci narobisz a potem rozpalona kazesz przytulac innym :classic_cool:🖐️ i bez echa bo jestem zla 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja co obiecywałem, zła kobieto? :classic_cool: ­ Rozumiem, że to z poznaniem nie było do mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie pamieta sie juz
😭 a buciczki to kto mnie ? a widzisz reszta juz zapomniana :classic_cool: ja zla kobieta przecie ja plaster :classic_cool: miodek samo dobro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież dobrze zrozumiałem 😴 Nie rozumiem, o co Ci chodzi :classic_cool: ­ Ach, i machnięcie na dobranoc dla rozsierdzonego LoczQa :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jeszcze nie poszłaś :classic_cool: ­ Aaa tam buciczki... Przecież to stara historia, nie liczy się już :classic_cool: Nowocześni ludzie patrzą tylko w przyszłość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach w przyszlosc
tylko ta kula moja jakos mgliscie zaszla i kot nie cche wspolpracowac, wiec... sie pytam o te przyszlosc bo Ciebie to jakos w niej nie widziec mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pomogę Ci :( To Twoja kula, ja się na niej nie znam :classic_cool: Ja swoją oddałem odkąd mi noga wydobrzała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty pieronie TY
przynajmniej mnie rozsmieszyc umiesz :) a moze ? moze to nie napsiane jeste... taka milosc co ? :classic_cool: powiedz mi prosze czy myslisz choc raz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, LoczQ, nie znam się na miłości... Nawet nie wiem dokładnie co to i z czym to się je :classic_cool: Ale podobno przydarza się ona ludziom, także i Ty masz szansę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje szanse uciekaja
szybciej niz moje mysli rozumie fajek ? to piosenke moze jak pozegnalna coby se poplakac mozna tyle chyba dla mnie mozesz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje szanse uciekaja
sie wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje szanse uciekaja
u fajek isc spac co i ja uczyniam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje szanse uciekaja
kurcze piekny film z takich to jeszcze pamietam o chlopcu, rowniez chorym na aids Podazaj za swiatlem ryczalam jak bobr 6shy; ogolnie to zem 😭 sie zrobila a smeiciasz jaki :classic_cool: juz Cie nie chce :( i niech Ci sie w nocy przysnie i zaczne Cie opmacywac :P to kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałem filmu, o którym piszesz... Może to i lepiej, bo też pewnie bym się wzruszał :classic_cool: ­ Śmieciarz? :D A Ty co, z choinki się urwałaś? :classic_cool: ­ Z reguły nie pamiętam snów, także kara nie będzie trwała długo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smenciasz
smenciasz mendo :classic_cool: tyle mi krwi napsiiules ze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty pierwsza przeze mnie cierpisz, bidulo :classic_cool: ­ Czas na mnie; dobrej nocki eLu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale będzie dopracowana, nie mogę się doczekać :classic_cool: ­ A jaki to kącik? :classic_cool: ­ A z literkami... Lubię się czasem rozerwać, zabawić, rozumiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam bilet na bibera
:D mhm, i dostaniesz ją na dzień dziadka ale co mi tam, laurka za laurkę :classic_cool: ­ no nie wiem, romantyczny może? :classic_cool: ­ taaa, rozumiem :classic_cool: a nie próbowałeś nigdy literaków krejzolku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już chyba był dzień dziadka :O I nie stawiaj się, nie wymyślaj jakichś nowych warunków do jednostronnego narzucenia :classic_cool: ­ Romantyczny to słabo, bo robilibyśmy wtedy konkurencję Romantycznym Dziffkom :classic_cool: ­ Nie, literaków nie próbowałem. Jakoś mnie zawsze odpychały :classic_cool: W ogóle nie lubię gier 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam bilet na bibera
ale Dziady ciągle przed nami :classic_cool: jakie znów warunki? ja Ci coś i Ty mi coś, taka transakcja wiązana :classic_cool: ­ nie boję się konkurencji, no, ale skoro Ci nie pasuje to sam coś wymyśl :classic_cool: ­ pewnie po prostu nie umiesz przegrywać :classic_cool: zawsze można sobie przecież powariować z nickowymi literkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Myslovitz, to przede wszystkim "Wieża melancholii" :classic_cool: Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz przyczyne gabeczki
e tam jak Myslovitz -to Sprzedawcy marzeń fajek jak nie pracuje to pisze i pisze ze przestac nie moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×