Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość wróżę z wosku w uchu
wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem Saturninów świętujących w Saturnie, bo gdzie niby indziej by mieli :classic_cool: ­ Fajansu, jak ja Ci zazdroszczę tej północy 😭 no chyba, że mowa tu o jeszcze dalszej północy niż północ Polski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo znow zjeb jakiś na tope :classic_cool: ­ A ja dzisiaj się pochwalę, miałam taki dzień o! (((❤️))) ­ Fajansówcia i reszta normalnych :P🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansówko, Ty obrzydliwcu, już nie wymyślaj z jakąś dalszą północą :classic_cool: Choć nie przeczę, że im dalej na europejską północ, tym piękniej 😭 ­ Słuchamy, Astereue, zaszczep i w nas tę pozytywną energię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak ktoś udaje, że Go nie ma to ja przeca w galaktyke wysyłać nie będę, co nie?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ten sam mechanizm, kiedy ktoś udaje, że wysyła - wtedy nie ma dokąd dojść :classic_cool: ­ Ciao ciao, nie rozkopuj się :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizoafektywna
pozdrowienia dla zyebów czyli dla czarnych nicków na kafe oraz ogórków :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się za bardzo schizoafektywna nie rozkręcaj, bo ci zwieracze strzelą 😴))) ­ tera to YO! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peeśpe to łatwo zrobić dobrze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peeśpe to łatwo zrobić dobrze
no i sama se odpowiedziałaś, taka jesteś mądra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestę, a jakże :classic_cool: koorwa ale się dziś wkoorwiłam :O no mówię Wam :classic_cool: dawno mnie tak ktoś z równowagi nie wyprowadził 😭 w dodatku nie wię kim jest tę skoorczysyn :classic_cool: ponadto! muszę w tym tygodniu zrobić w chooj rzeczy, a najgorszą sprawą jest wymyślenie kreacji na imprezę w przyszło sobote :O:classic_cool: ­ ja piertole jak trudno jest być kobietą 😭 w dodatku z takim potencjałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chooj bąbki strzeliu :O tacy właśnie jesteście, właśnie tacy 😴 nie pomożecie w potrzebie 😭 a pewnie, po co :classic_cool: po! co! nieee, nie trzeba... lepiej udawać że się imprezuje, albo uprawia miłość :O:classic_cool: inni jeszcze gotują pyszne strawy po czym je konsumuję w gronie przyjaciół... a ja tu sama z przeyebanym problemem na forumie który poziomem sięga jądra ziemi :classic_cool: jądra 🖐️ i wszystko jasne :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszyscy imprezują w
łaziękach, zapomniałaś? :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę, po prostu
operdalam kromeczkę świeżutkiego chlepka z serkiem chrzanowym i sobie tak paczę, jak to ujawnia się kolejna osoba ze skłonnością do schizofrenicznych pogaduszek ze samą sobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że może niektórzy (wiadomo na wszystkich nie można zawsze liczyć) już z tego wyrośli :O ja przecież też wyrosłam z zabawy kiedy to rozstawiałam drabinę, rozwieszałam na niej koc i bawiłam się, że mam dom :classic_cool: trzeba zrozumieć, że łazięka to nie jest dyskoteka :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale łazięka ma wyjebistą
akustykę przecież :classic_cool: można poudawać że się jest na dyskotece :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wysyłaj posta gdy ja
wysyłam :O ale zadzior z Ciebie dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sąsiad z boku sadzi bąki w wucecie, na dole sąsiadka tłucze kotlety, a u góry sąsiad remontowiec wierci dziury w ścianach to można się poczuć... jak gdzieś... gdzie jest głośno i ludzie wkoorwiają :classic_cool: ­ i czemu nie mogę wysyłać wtedy co Ty? poza tym może to Ty wysyłasz wtedy co ja i co? masz pretensje do siebie teraz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacz znów to zrobiłaś
😭🖐️🖐️)))) nic tu po mnie :P miłej rozmowy i miłego wieczoru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeśpe ty pewnie wiesz
nie mogę się zalogowac bo mi wyskakuje nieprawidłowe hasło a wiem kurwa ,że jest prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeśpe ty pewnie wiesz
nie mogę się zalogowac bo mi wyskakuje nieprawidłowe hasło a wiem kurwa ,że jest prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×