Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Uzupełniając powyższe posty: Tak, wróżenie było koedukacyjne :classic_cool: ­ Oczywiście, że mi przeszkadza :O Ale tu chodzi o żonę w ogóle, a nie moją :classic_cool: ­ Ostatnio mało co oglądam Ci powiem (poza filmikami na jutubie :classic_cool:)... I na pewno nie są to seriale. Jeśli już to jakiś film, ale to rzadko. ­ Jestem starszy, to po prostu mam rację 😴 Nie dyskutuj więc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mnie sie Fajek
boisz czy zawsze musze to pisac za Ciebie ?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfan
Witam :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
czyli wkładałeś pod poduszkę karteczki z imionami chłopców? :classic_cool: ­ interesują Cię cudze żony? :classic_cool: ­ ja od jakiegoś czasu mogę się skupić maksymalnie przez godzinę, więc stąd seriale 😭 ­ czyli "bo tak" jednak :classic_cool: ­ ps hej dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkładałem żadnych karteczek 😭 Co najwyży lano mi wosk przez dziurę w wielkim kluczu :classic_cool: Po rozmowie z Tobą mam wrażenie, że ominęło mnie sporo tajemnych obrzędów :( ­ Interesują co najwyży pod względem aparycji :classic_cool: Rzecz jednak nie dotyczyła cudzych żon, lecz materiałów na żonę 😴 ­ A co jakbyś pozostawała skupiona ponad godzinę? :classic_cool: ­ Szukaj dziury w całym, szukaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest jakies
wyjscie awaryjne Faj, wszystkie tu wiedza, ze sie mnie boisz, znajac moje reputacje,sama bym sie bała :classic_cool: bawcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest jakies
no wlasnie Szukanie dziury w calym dzies przepasc i calkiem mnie juz odbija :classic_cool: hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
i co Ci się z tego wosku wywróżyło? :classic_cool: przepraszam, nie wiedziałam, że nie wiesz o katarzynkach :( ­ tak, tak.. nie Twoją oczywiście, bo od czego masz mamusię przecież :classic_cool: ­ zaczęłabym się wiercić :classic_cool: to takie ukryte adehade pewnie 😭 ­ a lekko odbiegając od tematu - uczęszczałeś do gimnazjum? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja orędż
Cały czas uczęszczam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, LoczQ z reputacją :classic_cool:🖐️ ­ Fajansówko z przypadłością: Tak jak orędż na poprzedniej stronie podał - statek Enterprajs :D To akurat była prawda (serio serio na 155%) :classic_cool: ­ Mamusia to jedno, a instynkt samozachowawczy - drugie :classic_cool: ­ Hah, nie możemy za długo usiedzieć, ciekawe :classic_cool: W pracy też się po jakimś czasie paczenia w monitor wiercisz? :classic_cool: ­ Nie uczęszczałem :D A Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
uczęszczałam i nawet grałam w słoneczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja orędż
A ja się bawiłem w tramwaj :classic_cool: ­ Zawsze byłem maszynistą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
mnie tylko kiedyś wosk wywróżył drzewo i samochód i przez pewien czas bałam się wypadku 😭 ­ a nie pomyślałeś nigdy, że gdyby Twój tatuś myślał tak samo to mamusia nie byłaby mamusią i nie miałaby Ciebie? :classic_cool: ­ zdarza mi się 😭 :D ­ pewnie trudno w to uwierzyć, ale nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogła być zapowiedź dobrobytu, na ten przykład zwiastun ogrodu albo przynajmniej dużego trawnika i garażu. A jak garaż i obejście, to i dom :classic_cool: ­ Pomyślałem, ale myślenie mych rodziców nie zobowiązuje mnie do takiego samego myślenia :classic_cool: ­ I co wtedy robisz, aby dojść ze sobą do ładu? :classic_cool: ­ A byłaś może ostatnim rocznikiem niechodzącym do gimnazjum? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
nie myślałeś nigdy o profesji wróżki? :classic_cool: nadawałbyś się ­ oczywiście, ale co będzie gdy pewnego dnia mamusi zabraknie? 😭 ­ macham sobie nóżkami pod stołem :classic_cool: ­ nie, małolacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wszechstronnie uzdolniony 😴:classic_cool: ­ Jak zabraknie mamusi, to wejdę w układ z siostrą :classic_cool: A w najgorszym razie rozejrzę się w końcu za lepszą robotą i zatrudnię gosposię :O:classic_cool: ­ Oho, czyli masz krótkie nóżki, czyli jesteś malutka :classic_cool: ­ Nie wiem, skąd ten dziwny wniosek :O😴 A może byłaś przedostatnim rocznikiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
to i o tę lepszą robotę powinno być łatwiej :classic_cool: ­ a co jeśli siostra sama zostanie mamusią i będzie miała się kim zajmować :classic_cool: no, ale gdyby była żona to może byś nawet pracować nie musiał :classic_cool: ­ taka sobie, ale aż tak nie macham pod tym stołem :classic_cool: ­ praaawie :classic_cool: a Ty którym byłeś jeśli nie ostatnim? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na wypadek, gdyby siostra chciała se spieprzyć życie, mam na uwadze opcję z gosposią :classic_cool: Z żoną, która nie wymagałaby ode mnie pracy (i w ogóle niczego, lecz cieszyła się i była wdzięczna, że jej nie tłukę) byłoby oczywiście najlepiej, ale gdzie ja pośród tego wszechogarniającego zepsucia znajdę taką wspaniałą żonę... :( Chyba tylko na Białorusi lub Ukrainie :classic_cool: ­ Aha, czyli byłaś przed-przedostatnim :classic_cool: Ja nie powiedziałem, że nie byłem ostatnim 😴 :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
chciałabym nieśmiało zauważyć, że większym spieprzeniem życia byłoby chyba raczej dożywotnie usługiwanie bratu, nawet tak miłemu i kulturalnemu jak Ty :classic_cool: pytanie czy wolisz pracować żeby zarobić na gosposię czy leżeć i pachnieć za pieniądze żony :classic_cool: ­ i kto tu zasługuje na większy szacunek ma - ło - la - cie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz tam usługiwanie :O Tylko byś demonizowała :classic_cool: Jako że jestem realistą i zdaję sobie sprawę, że oczekiwania żony, nawet mimo pozornych zapewnień, w ujęciu długofalowym wykazują tendencję do wzrostu, wolę chyba gosposię i większą przejrzystość funkcjonowania :classic_cool: No nie wiem, chyba że trafiłby się naprawdę wyjątkowy (dziwny) materiał na żonę :classic_cool: ­ Ależ ja zawsze stałem na stanowisku, że kobietom należy się szacunek 😴:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
nie tylko :classic_cool: zakładam, że Twoja rola w tym układzie sprowadzałaby się do zakupów chociażby :classic_cool: możesz zawsze zacząć oszczędzać na gosposię póki jest jeszcze mamusia :classic_cool: na pewno istnieją kobiety marzące o mężczyźnie, od którego jedyne co dostaną to nazwisko :classic_cool: powodzenia ­ owszem, im starsza tym większy :classic_cool: ­ o, pojawił się i wyjątkowy materiał na żonę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, no jest materiał, jest :D Tak więc :classic_cool: ­ Paltzu: Skąd taki abstrakcyjny pomysł? 😭 ­ Ciebie - tak m.k.o., uroczego i jednocześnie uzdolnionego Stfora z wielkim sertzem - z natury rzeczy nie uwzględniam w swych luźnych rozważaniach, w końcu trudno ogólnie mówić wyjątkach :classic_cool: Nie bez znaczenia jest również to, że jesteś od dawna szczęśliwie zajęta, tak więc z samego tego powodu nie powinnaś mieć wątpliwości :classic_cool: Już? Dobrze? :classic_cool: ­ Fajansówko: Nie zamykajmy sprawy wyłącznie na zakupach, zostawmy tą kwestię niedomkniętą :classic_cool: Oszczędzam, a jakże :classic_cool: No nie wiem, czy akurat moje nazwisko jest takim marzeniem :D Także ma hipotetyczna żona jak widzisz musiałaby być jeszcze bardziej dziwna, niż sądzisz :classic_cool: ­ Przyszła taka pora, że muszę się zbierać, także kłaniam się nisko i do zobaczenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
cieszę się Fajansu, że na zakupach Twa aktywność się nie skończy :classic_cool: w takim razie faktycznie niewiele masz do zaoferowania (może poza kilkoma siwymi włosami, które czasem się podobają kobietom), więc karm świnkę skarbonkę czym popadnie :classic_cool: ­ ja tymczasem lecę biernie porobić to, co przez cały dzień robiłam aktywnie, czyli poumierać :O 😭 dobrej wszelkim materiałom na żony, mężów i gosposie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×