Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Wertyp

Co czwarte dziecko urodzone przez Polkę w UK ma ojca innej narodowości

Polecane posty

Gość gość
To, że Polki wybierają obcokrajowców to mnie nie dziwi, bo polaczki to dno 😴 Jednakże polki, które rodzą bachory ciapatym czy murzynom to dno dna, ale nie oszukujmy się, 'kobiety' które są z takimi to zera, takim to tylko splunąć w mordę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bym nie zgodzila sie na dziecko zeby mialo ciemna karnacje jak cygan......polacy wybieraja tylko polki bo zadna inna sie tak na gospodynie jak nie nadaje,znajomy ma zona mulatke jezyk hiszpanski (ona nie meksykanka) dwie coreczki mulatki (ja na jego miejscu bym patrzyla jak nie na swopje bo nie biale) on pracuje 10 godz dziennie a w weekendy obiady gotuje na caly trydzien bo ona soe dziecmmmiiii zajmuje,ladna fakt ale dwie lewe rece do roboty.....co do obcokrajowcow ,wczesniej czy pozniej taki znudzi sie polka bo wola kobiety z zainteresowaniami a nie sleczoce i zaniedbane przy garach ,faceci na sterosc dopiero zaczynaja dbac o zdrowie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'kobiety' które są z takimi to zera, takim to tylko splunąć w mordę x Zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widizałem te polsko mieszane pare zenada straszna. On przed 50 ona 23 lata ona dziecko i 30 ona kolo 60. Dzieki za taki sukces jakie Polki odnosza dla mnie to wstyd przyznawac sie ze takie badziewie jest z tego samego kraju. Ludzie sukces to miec normalnego faceta co ma normala prace wspolne zainteresowania i normalne zycie. A nie murzyna co rznie kretynska Polke czy innego ciapola bo ze soba nie potrafia nawet jednego zdania po angielsku sklecic. Kiedys poznalem Polke przyjechala do UK 3 miesiace i chwali mi sie ze ma faceta Anglika a ja ja pytam a jak sie z nim dogaduje !!! Na migi i troche czasem rozumie. No przeciez to jest zenujacy obraz za przeproszeniem zwyczajnego urestwa a nie jakis wielkich sukcesow jak czesc tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he gościu 100 na 100 !!!! Parki typu ona Polka on z III świata oboje ledwo dukaja po angielsku ... co ich łączy ? Kopulacja i wspólne chlanie w weekend ? Przecież nie są w stanie pogadać nawet 5 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,tylko ,ze polakowi tej miary pozostaje masturbacja,albo placenie za usluge hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×