Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agusiak7

prezent dla kolezanki

Polecane posty

Gość agusiak7

Hej, moja kolezanka wyjezdza niedlugo na rok do hiszpani, wymiana studencka. Chciałabym jej cos kupic na wyjaz w ramach "pozegnania" macie moze jakies pomysly? Cos prketycznego czy moze cos zabawnego ale milego kojarzace sie z nasza przyjaznia? Musi to byc przede wszystkim cos co bez problemu zapakuje w walizke i wezmie ze soba bez obciazania bagazu... pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej wibrator
i zapas baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna kownacka
kup jej Papugę z Biłgoraja (leworęczną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym postawiła na coś praktycznego. jakaś prostownica może? albo coś z elektroniki? no nie wiem, musisz się zastanowić czego kumpela może potrzebować na ten wyjazd. ja zwykle szukam inspiracji w magicznej planecie, bo duży wybór mają takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakiś ciuch? na stronie izzynoteasy można zamówić fajne sukienki młodej polskiej projektantki :) ciekawa rzecz, bo nie ma wielu egzemplarzy, a przy tym koszt nie jest jakiś dramatycznie wysoki, juz za stówę można sobie coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joshhhhhhhhhhhhhh
Mysle, ze fajnie bedzie jesli tuz przed wyjazdem zabierzesz ja do spa, spedzicie razem czas, pogadacie.... powspominacie... i w ogole... I mysle ze bedzie milutko.... http://miedzyzdrojespa.pl/pl/masaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrssHoneypie
Hmmm praktyczne, małe, sentymentalne i wyjątkowe - uffff ale masz wymagania. Nie wiem jak u Was ale my koledze ostatnio (też z wymiany) jak wracał do siebie do Hiszpanii daliśmy takiego Budzika: http://4gift.pl/tocky-uciekajacy-budzik.html , w sumie chodziło o żart bo on bardzo często miał problem żeby gdziekolwiek zdążyć. Trochę sporo kosztuje ale wszyscy z grupy się zrzucili a potem na obudowie podpisali na pamiątkę. Generalnie fajny gadżet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek+-
Ja ostatnio mam obsesje na punkcie skórzanych gadżetów. Mogę Ci więc zaproponować, żebyś kupiła koleżance np. skórzaną bransoletkę. Pasuje do wielu rzeczy, więc na pewno często będzie ją nosić. Jeżeli nie odpowiada Ci to, to może portfel. W podróży na pewno przyda się porządny portfel. Co jeszcze...hmmm... jest taka fajna stronka, ja tam kupiłam wiele rzeczy: sklep. sagana.pl. Przejrzyj ofertę, może coś Ci podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorowąPorą
jak każda kobietka tak i pewnie twoja koleżanka lubi ciuszki. Więc może kup jej jakąś fajną bluzeczkę. Sklep LoloShop.pl ma fajną ofertę, na pewno byś coś wybrała. Ja właśnie nie dawno tez tam kupiłam sobie koszule i jestem bardzo z niej zadowolona. Jest bardzo dobra gatunkowo i świetnie się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała coś delikatnego i fajnego, a może kalendarz na przyszły rok z waszymi zdjeciami wspólnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×