Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

ile niespełnionych miłości przeżyliście w swoim życiu?

Polecane posty

Gość pddkdkd
kociee ja tez dwie.. byłam w nich w ch*j zakochana a oni mnie olali ;/ jakie to romantyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
szukam najkorzystniejszej foty niczem podlotek chcący uwiesc pierwszego net-boyfrienda 😭 gotuj sie króliku :classic_cool: mejl ten co w stopce? wysle Ci może 2 fotki żebys miała lepszą orientację i pogląd na mą personę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
to ide spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
to czekaj zbiorę the best of bo musze dobrze wypaść przed największym lachonem kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
albo wysle na szybko i na spontanie dzisiejsze :classic_cool: a Ty mozesz mi od razu też pame@spoko.pl czekame :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
ja już :classic_cool: o kurfa to brzmi jak pierwsze wyznanie po seksie "ja już" :D trzeźwiutka już jestem jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam, ale dlaczego zaraz tak dramatycznie? :O Chociaż... potem najwyży się pogodzimy, co też zawsze jest fajne :classic_cool: Aaa tam, wielkie mi wyznanie... 😴 Jak chcesz coś z życia prywatnego, to mogę podać (nawet w temacie), że ostatnią jak dotąd miłość przeżyłem w podstawówce, ale nie pamiętam już, czy była spełniona, czy nie :classic_cool: Ale jesteś pamiętliwa und sroga :( Zupełnie jakbyś była zodiakalnym skorpionem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
haha nie umywasz sie, ale żart :P jestes podobna do nicole scherzinger! i masz ładne usta i w ogole wszystko ladne... :O 😭 ale przynajmniej teraz wiesz,że nie masz konkurencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
a ja sie też jakoś dziwnie cieszę,żeś atrakcyjna, bo przynajmniej nie muszę ściemniać :D i jakos lepiej czuję się w towarzystwie pięknych kobiet niż pasztetnicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
oj wiem,że mówisz tak z grzecznośći/litości 😭 to ja sie napuszylam z dumy,że wysle ladne zdjecie na ktorym wygladam na conajmniej 7/10 a tu przy Tobie wyglądam jak ubogi pachoł ze wsi :( 😭 co gorsza teraz mam wrażenie,że wyglądam jak sossss😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co poradzę, madam, że jestem takim szalonym krejzolem lubiącym życie na krawędzi :(:classic_cool: Ależ Ty jesteś złożonym zwierzątkiem, nigdy nie mogę się nadziwić :classic_cool: Taa, miłość w czasach podstawówki jest na szczęście jak wszystko, co w czasach podstawówki - ciężko se o to rwać włosy z głowy :classic_cool: Idę już w spaciulki, także dobranoc wszystkim uczestnikom topa, z naciskiem na madam :classic_cool:🖐️ Miłych snów, cobyś chociaż w nich se odetchnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
widocznie to taka kafe klątfa :O a nie wydaje Ci się,że Tarkan też jest bardzo podobny do sosssa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było ich dwie obie nie chciały mnie 😭 żyję na sam bo gówno mam to oto haiku opisuje moje konto miłosnych zawodów pełne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adin... Dziś się z Nią widziałem :) I nadal niespełniona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×