Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiu_bździu

mamusie, co byscie zrobily z pierwszymi siwymi wlosami???

Polecane posty

Gość fiu_bździu

kupilybiscie szamponetke i zastosowaly w domu? kupilybiscie farbe i jak wyzej? poszlybyscie do fryzjera na farbowanie??? I co lepiej? czesciej szamponetka, czy rzadziej farba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Ja miałam 19 lat jak posiwiałam :/ zaczęłam farbować od razu całe włosy. To był mega błąd. Ja bym Ci poleciła zrobić pasemka w miejscach gdzie masz siwe. Nie będziesz niepotrzebnie meczyła całych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by były pojedyncze to
bym wyrwała:P Moja dobra koleżanka ma 31 lat i bardzo siwieje.Radziłam jej zrobić pasemka ale ona farbuje całe co potem nie wygląda dobrze jak są odrosty.Tym bardziej na ciemnym kolorze włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Nie wolno wyrywać :D podobno wtedy rośnie ich coraz więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasemka nie zawsze sa dobre, bo siwe wlosy zazwyczaj niefarbowane stercza, nie ukladaja sie itp wtedy pasemka ich nie zakryja nigdy, siwy to siwy i zawsze go widac, wiadomo ze jak jest ich kilka to nie ma sensu robic tragedii, ale ja posiwialam baaardzo po porodzie i od 4 lat farbuje non stop i rady juz nie ma na to zadnej, z poczatku farbowalam u fryzjera teraz co 4 tyg farba, szmaponetki to sa do bani na moje wlosy wcale eni dzialaja a na siwe to calkeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu czu czu czu czu
a wicie że dieta ma bardzo duży wpływ na to kiedy zaczynamy śiwieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
albo genetyka ;) moja mama też szybko osiwiała i jej siostry również ;) raczej 25 lat temu inaczej się jadło i wątpie, żeby wówczas dieta miała na to wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu_bździu
A jak farbujecie w domu, to same sobie, czy ktos wam naklada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie próbuj farbować bo możesz nie pokryć wszystkich włosów, lepiej jak ktoś Ci zafarbuje w domu ;) Ja też dostałam kilku siwych włosów i po porodzie zamierzam iść do fryzjera rozjaśniać włosy, bo teraz mam farbowane w domu na ciemno i te siwki świecą jak świetliki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×