Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TEQUIERO

Szyję suknię u krawcowej... foto do oceny

Polecane posty

Gość pocztao2
Ja wybrałabym 2, reszta - odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
3!!! boska! reszta nie podoba mi sie. szkoda,ze w zeszlym roku ja takiej sobie nie szylam:/ PRZEPIEKNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra11
1i7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaa jednaaa
te sukienki są TRAGICZNE tragiczna modelka,każda sukienka wygląda na niej okropnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym w życiu nie zdecydowała się szyć sukni. po pierwsze zawsze będą inne niż na zdjęciu, po drugie nigdy nie wiesz jak będziesz w niej wyglądała, czy w ogóle będzie do Ciebie pasowała. moje koleżanki jak szukały sukni, szły do salonu z pewnym zamysłem, przymierzały, a potem się okazywało, że zupełnie do nich taki typ nie pasuje i brały zupełnie inne, bo po przymierzeniu okazywało się, że inne do nich pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna hanna bednarska
kocham siebie, jestem tego samego zdania. Szycie sukni nie jest wcale takim dobrym rozwiązaniem. Może zaoszczędzicie pieniądze ale nerwów na pewno nie. Tak jak pisze "kocham siebie" to nigdy nie będzie tak dobrze leżało jak oryginał. Często podrabiane są suknie wielkich producentów, którzy mają ogromne doświadczenie. A taka Pani Krysia, nie śledzi trendów, nie wie jaka jest aktualna moda. Ja wiem, że zaraz pojawią się tu dziewczyny, które uszyły i są zadowolone. Ale ich zdanie jest po prostu zakrzywione. Mało, która będzie szczera i będzie mówiła, że nie była zadowolona. Każdy chwali swoje :) Ale ja pracuję w salonie ślubnym i widzę te desperacko szukające sukni ślubnej na ostatni gwizdek dziewczyny, bo krawcowa coś spieprzyła. Wtedy to już pieniądze się nie liczą, nawet model się nie liczy, byleby coś dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Me !
1 i 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo12
1,3,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×