Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdka6

fetysz- mężczyzna w obcisłych lycrach

Polecane posty

Gość Kasia-Tomek
Ja rowniez lubie jak moj facet ma cos takiego na sobie, niesamowicie mnie to podnieca a gdy widze jak mu staje w takich obcislych aaaaj odrazu zabieram sie za jego seksowny tyleczek i coraz wiekszego fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka6
Do kasia-tomek: super,że są dziewczyny,które kręci to samo,co mnie:) A Twój facet nosi takie spodenki dla Ciebie,bo wie,że Cie to kręci? Może sama mu takie sprezentowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Tomek
Dokladnie tak jak napisalas mnie to podnieca a on nie widzi w tym problemu, razem bylismy w sklepie i wybralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka6
a ja powiedziałam swojemu,że chce go w takich zobaczyć,jego sexowny tyłeczek i rosnącego penisa i że mu zamówiłam już takie,a on bardzo się ucieszył :D i powiedział,że to mu bardzo sie podoba:D Więc czekam z niecierpliwością na paczkę,na dniach powinna dojść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Tomek
No i fajnie wkoncu spelnisz swoja fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka6
spełnie fantazję i nie moge się doczekać kiedy to się stanie:D On też nie może się tego doczekać:P Wie tylko o opinajacych spodenkach,nie mówiłam mu,że chodzi o obcisłe lycry,ale może domyśla się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka6
ja już kupilam mu bardzo obcisłe, połyskujące czarne lycry,teraz czekam na paczkę(nie mogę sie doczekać:) Na samą myśl,że niebawem założy je dla mnie ,jestem niesamowicie podniecona:) Wymasuję jego umięśnione uda,seksowne pośladki iiiii rosnącego ...:) oczywiście on będzie miał na sobie te lycry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle
Ja ubieram stroje z lycry od paru lat, do masturbacji, stosunku, na miasto i wcale homo nie jestem to zwykly fetysz i tyle. Jak ide po miescie w kombinezonie z pieknie opietym sterczacym siurkiem niejedna pani mlaska na ten widok. Jak ktos chce zobaczyc moje foto niech pisze pod ten mail yslii@jadamspam.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko znalez kobiete fetyszys
zazwyczaj to faceci maja fetysze! jescze bardziej bedzie napalony jesli kupisz sobie skórzane lub skoropodobne1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rino
przypadkiem trafiłem, więc odświeżę stary temat. Moje drogie Panie, mnie osobiście lycra/spandex doprowadza do ekstazy, osobiście uwielbiam ubierać się w różne fasony czy to zentai/kombinezon/slipy/bokserki/stringi na osobności (!), nie mogę tylko od dłuższego czasu przekonać kobiety, by potraktowała mój fetysz jak swój własny, nakupowałem jej ciuszków z lycry w opór, mam już ich kilkadziesiąt, legginsy, kombinezony i przede wszystkim body, chcąc nie chcąc coś tam włoży, ale z fochem lub gdy wyraźnie o to poproszę, jasny szlak mnie już trafia kiedy coś założą i zostaję wyśmiany. Rozmowa po raz enty do niczego nie doprowadza, ja się tylko wk..wiam a po jakimś czasie biorę Harleya pod tyłek i jadę gdzieś na duży obiekt "sportowy" np. Malta w Poznaniu, gdzie mogę sobie popatrzeć ma biegaczki i chociaż wzrokowo rozładować system, macie jakiś pomysł na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAC1
a mnie kreci wszystko uwielbiam bizuterie ciuszki (ponczochy podnieca mnie to i tyle mimo ze zona wie otym i nie podoba jej sie to ale coz fajnie jest zalozyc futro i takie tam ale jak juz przyjdzie domnie zeby sie popiescic to ma full wypas i jest git sama zaklada mi swoje branzoletki taki jestem i juz inni pija do upadłosci a ja korzystam z rozkoszy kiedy sie da moze jestem no niewiem nienormalny na tym punkcie sam niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arom
Witam to jak już przy fetyszach jesteśmy to mam do was pytanie. Jestem rowerzystą śmigam w obcisłych lycrach (od góry do samego dołu) 2 sezon i zastanawiam się dlaczego ludzie dziwnie na mnie patrzą. Jazda w takiej odzieży sprawia mi frajdę ale też daje poczucie komfortu. Jeśli mam wybierać miedzy luźnymi a obcisłymi sliskimi ubraniami to wolę te drugie. Zaznaczam że orientację mam dobrą czyli jestem hetero. Wku***a mnie to że ludzie wyzywają takich pro rowerzystów od pedałów, ciot itd. Dlaczego do nas przykleja się taką łatkę. Staram się dbać o zdrowię, może jestem szczupły ale wytrzymałości mi nie brakuje. Dlaczego nie spotykam pozytywnych reakcji typu ... o fajnie koleś dba o zdrowie i kondycję ? tylko krytykę i to nie związaną z tym co robię tylko z tym jak jestem ubrany. Dlaczego jazda w lycrach jest tak źle odbierana w naszym kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycra
Ja też lubię jeździć rowerkiem w tym śliskim ubiorze :P duże poczucie komfortu niż w dresikach:) szkoda że samemu:| poznan i okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek10112
A ja śmigam w lycrach i nie przejmuję się co inni powiedzą. marek10112@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycraboy wrocław
We Wrocławiu nie ma takich problemów. Od dłuższego czasu biegam i jeżdżę na rowerze w ciuszkach z lycry. Zawsze jest to pełny strój - kombinezon lub legginsy + body. Czasem wiadomo że ktoś się obejrzy ale czy jest to spowodowane tym w co jestem ubrany ?Ciężko powiedzieć .. Nikt jeszcze nie wyzwał mnie od ciot, pedałów itd. Kiedyś, gdy skończyłem biegać i szedłem przez park w czarnym kombinezonie z lycry jakaś dziewczyna zapytała mnie jak mogę wytrzymać w takim stroju w taki upał. Przyznam, że wtedy trochę się zmieszałem i chyba odpowiedziałem coś głupiego;) Chętnie poznam osobę (bądź osoby) z Wrocławia lub okolic która chciałaby wspólnie pobiegać lub pojeździć na rowerze w takim stroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser kobiecości
gwiazdka6 - szkoda że ja nie mogę spotkać jakoś takiej kobiety jak Ty, mnie także kręci coś takiego (mięciutkie i milutkie w dotyku połyskujące legginsy na KOBIECIE - żebym nie był o coś podejrzewany), moglibyśmy mieć wspólne "zainteresowania" i od razu znam Twoją "tajemnicę", więc zdradzenie sekretu nie byłoby już tak krępujące ;). Mam hopla na punkcie ślicznego kobiecego ciała, śliczne kobiece nóżki powinny być eksponowane a wszystko co podkreśla ich kształt i kobiecość, rozpala do czerwoności i wzbudza moje zrozumiałe zainteresowanie :D jeśli chodzi o erotykę to nic mnie nie zdziwi, kwestia tylko na ile można sobie pozwolić we wspólnej realizacji różnych pasjonujących fantazji, ale na pewno trzeba o tym z tą jedną wybraną osobą rozmawiać, trzeba być wyrozumiałym i ufać sobie tak, żeby się nie wstydzić, najwyżej ktoś na coś się nie zgodzi i tyle :) Nawiasem mówiąc to uprawiam nordic walking i śmigam rowerem turystycznie i nie wstydzę się założyć sportowych legginsów z lycry długich, krótkich, z wkładką i bez ;), takie spodnie to czysta wygoda i zdrowie, nic się nie majta, nic się nie plącze, wszystko jest cały czas na swoim miejscu, jest przewiewnie i dużo bardziej sucho niż w dresowych portkach, nic się nie zaparzy i nie przytrze przy sporym, długotrwałym wysiłku ;) Pozdrawiam Koneser kobiecości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LycraWrocek
Witam,jestem z Wrocławia również lubie ubrania obcisłe z lycry często się w nie przebieram gdy jestem sam w domu uwielbiam mieć je na sobie nawet jak wychodzę na dwor to zakładam lycre pod swoje ubranie a wieczorami/nocą jak jestem na dworze to sciągam swoje ubranie i jestem w samej lycrze jest cudownie.Chętnie poznam kogoś z Wrocka kto też lubi przechadzać się w lycrze.:)Piszcie na maila:lycra-wrocek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosiciel lycry
witam ja rowniez uwielbiam ciuszki z lycry obcisle:getry,koszulki,leginsy,stroje kapielowe,majteczki,staniki oolnie wszystko co z lycry czesto zakladam pod swoje ubranie ciuszki z lycry podnieca mnie to na maxa wieczorami gdzies w ustronnym miejscu sciagam swoje ubranie i przechadzam sie w ciuszkach z lycry doykajac sie az do orgazmu.lycra jest swietna.chetnie poznam osoby lubiące lycre piszcie na maila:noszelycre@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba ja lubie ubierać i lubie być dotykany uda,penis,posladki itp. [fab guys.com] ;amadeo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Uwielbiam tak jak tu wielu lycre noszę też ciuszki z lycry i mnie to bardzo kręci i podnieca zarazem. Poznam kogoś takiego jak ja z Bydgoszczy i okolic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu nieraz robie fetysz stóp po pracy wachanie masowanie całowanie Lubie zapach poty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Szczecin
Można spróbować na boku tego typu fetysz, sprawdzisz na żywo czy faktycznie działa, co mogę polecić, znalazłam swego czasu wizytówkę takiego chłopaka ze Szczecina: www.pandlapani.szczecin.pl , po dłuższym zastanowieniu, pisaniu maili, zdecydowałam się na kilka spotkań, wiem, że jest to kwestia podejścia, ale można spróbować dyskretnie, bez pośpiechu, sama byłam zadowolona, a chłopak bardzo otwarty i nie będzie problemu z Twoją fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek10112
Ja też mam ten fetysz...Poznam kogoś z wawy. marek10112@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja takze mam bardzo duzu piciag do lycry od malego kiedy ogladalem dziewczyny w legginsach na wf w szkole zawsze chcialem niec cos takiego na sobie wiec podkradalem siostrze legginsy i stroj kompielowy ktore zakladalem na siebie czulem sie wtedy swietnie . bardzo czezto zakladalem pod ubranie i tak chodzilem . teraz do tej pory uwielbiam zakladac legginsy na ktore zakladam kostium jesnoczesciowy badz body ze stringiem nawet pod ubranie no chyba ze w lesie to chodZe badz biegam w takim stroju. Czasem zakladam top ktory uzupeniam gabkami pod stoj i jakie wtedy wychodza sliczne pirozmiar mozna dobrac indywidualnie jaki kogo interesuje . uwielbiam tez czazem zakladac na siebie mokra lajkre jest taka swietna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spandex_lover
Chętnie poznam kobietę z wszelkiej maści fetyszami po 30 a szczególnie lubiącą błyszczące rajstopy, legginsy lycra, stroje kąpielowe i zabawy z tym związane :) Jestem mega tolerancyjny na każdy fetysz, zboczenie itp. spandex-lover@wp.pl okolice Łowicza. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×