Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m1988...........

Mąz mnie zmusza do seksu mam juz dosc :(

Polecane posty

Gość m1988...........

nie wiem co robic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego sex przed ślubem
jest ważny bo nie da się mieć udane związku z różnicą temperamentó i potrzeb 🖐️ albo ty się będziesz zmuszać albo on cię zdradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7821
Ale ze zmusza cie sila czy poprostu tak dlugo marudzi az mu dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdf333ddd
nie powinno się nikogo zmuszać do seksu, jeśli ona nie chce, to on powinien żyć w abstynencji, tak naucza kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl#
wysil sie ,pokaz mu taki sex i figury ze pala mu zwiednie z przemeczenia a potem go wysmiej pies co duzo szczeka malo robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihdsbbv da,
Maja Kleszcz & incarNations. gdzie najbliższy koncert w w-wie lub okolicach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem "zmusza mnie do seksu", kobieto jesteś ubezwłasnowolniona? Czy trzyma Cię za głowę i grzmoci co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1988...........
nie gwałci mnie ale zmusza psychicznie ,denerwuje sie, krzyczy ,czesto mnie łapie za rece ,obejmuje przytrzymuje sila i sam zaczyna rozbierac, proboje sie wyrwac przerwac to a on mi nie pozwala i w koncu musze ulec kiedys wymyslilam bol glowy i wymioty , skonczylo sie to straszną awanturą powiedzial ze pewnie kogos mam dlatego nie chce sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesssse
no to już jest przegięcie ;/ Ty się kobieto dobrze zastanów, czy warto z nim żyć, bo jeśli w końcu postawisz na swoim, a on z wścieklości Cię zgwałci to co wtedy zrobisz? tak nie może być! daj mu raz z liścia, by się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta aaaaaaaaaaa
ona da mu z liścia a on ją pierdolnie z pięsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesssse
no to będzie przynajmniej wiedziała ze taki facet jest nic nie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój mąż Autorko, w beznadziejny sposób tworzy atmosferę, w której każdej kobiecie odechciałoby się bzzzzykania. Co to jest ? Trzymanie za ręce, po to pewnie, żebyś mu się nie wyrwała. Narzucanie swojej woli itp. to bardziej przypomina inseminację, niż przyjemne doznania seksualne, kochających się ludzi. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie,rozumu ni macie
a własnie, że on cie gwałci autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to JEST gwalt
"ludzie ludzie,rozumu ni macie " nie widzialam Twojego posta bo akurat pisalam moj, ale zgadzamy sie w tej kwestii ze to gwalt. Szkoda ze autorka tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak sie dobraliscie
bez sensu jakoś,jak sie ludzie kochają to ich ciągnie do siebie,a nie unika się sexu,ewidentnie widac ze tego nie lubisz a szczegolnie z nim, popełniłas bład w doborze partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka popełniła błąd w wyborze męża, ale On jest wielokrotnym przestępcą ! Jest paragraf na to. Gwałt w małżeństwie jest takim samym przestepstwem jak poza nim. Jak długo Autorko pozwolisz na takie traktowanie ? Kobieto, Ty jesteś jego niewolnicą? On postępując w ten sposób udowadnia, że nie kocha Cię. Dla niego jesteś tylko maszyną do zaspakajania jego potrzeb. Ratuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asytmamaymijeje
Do osob,ktore mysla ze nie da sie zmiusc do seksu.Otoz da.Moja mam ciagle mi sie zali,mozecie to uznac za prowo,ale pisze powaznie jak jest,ciagle mi mowi,przez co ja nienawidze taty.Oni maja w koncu po 50 lat prawie,a moj tata to by chcial jak za mlodu,codziennie,albo najlepiej dwa razy dziennie.Fakt jest taki,ze moja mama tez jest oschla i nawet przytulic sie nie chce,ale ma powody i po prostu ja to obrzydza,przez to co tata robi juz od kilku lat.Wielkokrotnie mu mowila,ze jej to raz na miesiac wystarczy a ten nic,jak taki psychol.no wlasnie,nie zmusza jej fizycznie tylko psychicznie.Np.probuje ja podlapywac,za cycki to to tu toam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asytmamaymijeje
siedzi i wpatruje sie w nia takim zrokiem oblesnym,albo obraza sie,tylko ze obrazenie sie w wykonaniu psychola to nie zwykly foch.Uwierzcie mi ze po tylu latach mozna miec tego dosc.Wiec moja mama dla swietego spokoju daje mu,poza tym mam mlodszego brata,po prostu dla swietego spokoju,zeby sie ojciec ogarnal.Czasami tez np.dopoki mu nie da to zadnych pieniedzy on jej nie da albo cos.No patologia.Ja wszystko rozumiem,obowiazek malzenski itp,ale moja mama zapindala od rana do nocy wiec tez jest zrozumiale ze jej sie nie chce tym bardziej w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą polecam to każdej, która podejrzewa swojego partnera o zdradę. Nie spojrzy na żadna panienkę, ale to działa w dwie strony. Będziecie mieli w łóżku męską kłodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś rzeczą dla męża
ja bym się po ;prostu rozwiodła. no chyba że chcesz zaczekac, az powybija ci zęby albo jak już zmieci ci psychikę tak, ze bedziesz dawała dla swietego spokoju jak mam a osoby powyżej. Staniesz się zwykłym wrakiem człowieka bo on lubi zwyczajnie przemoc i taki zwykły seks go nie kreci- kreci go to, ze ty nie chcesz- jak kazdego gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdhgfjjkkjj
brom kumuluje sie w organizmie i powoduje nieodwracalne szkody, tak jak łykasz glin i fluor razem z wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ m1988........... Wystarczy przytyć. @ Asytmamaymijeje Niech ojcu mama poradzi coby se znalazł kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cholera mnie weźmie! "Nie gwałci Cię ale krzyczy, denerwuje się, przytrzymuje siłą, rozbiera i musisz ulec"? To CZYM w takim razie do cholery jest gwałt?! Czy liczy się tylko z użyciem noża albo broni palnej? Równie dobrze mogłabyś powiedzieć "Nie bije mnie ale szarpie i popycha na meble". I te teksty z góry tematu - że masz się zmuszać albo on Ciebie zdradzi. SEKS POD PRZYMUSEM NAZYWAMY GWAŁTEM. Czy to nie dość jasna definicja? I owszem - w małżeństwie również zdarzają się gwałty. Do tego nie trzeba wcale być sobie obcymi, podobnie jak nie trzeba być nikim obcym by paść ofiarą przemocy. A więc podsumujmy - gwałci Cię mąż którego się boisz a Ty pytasz co z tym zrobić? No jak to co? Daj mu za to kwiatki, całusa i zrób striptiz. On ma Ci dawać poczucie bezpieczeństwa i Cię szanować. Nie może Cię zmuszać do seksu - nawet jako mąż. Jeżeli czujesz się zagrożona jego gniewem - powinnaś uciec i to jak najszybciej. No, chyba że Ci taka patologia odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×