Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elizaa24

Czy to dużo za fotografa?

Polecane posty

Gość Saba24
Hej "kochaj siebie". Mogę oczywiście go Tobie polecić :-) Napisz do mnie na maila jak chcesz: karo-lina-84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochaj siebie
odpisałam:) Pozdrawiam. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ripcio
Dziwne to co piszecie o Marcinie Bittnerze. Nie wiem skad sie wam te 8 tysiecy wzielo. Wlasnie patrze na cennik i wychodzi mi tu 4800 za reportaz, plener i album... Chyba byla jakas zmiana na plus bo o ile pamietam miesiac wczesniej bylo 4500. No ale nie mam pojecia skad sie wzielo to 8? Moze z albumami bo widze ze ciekawe sa ( tylko po zdjeciach co prawda )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ripcio po co...
I po co ta głupia reklama.. Same albumy bez zdjęć kosztują 4 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizo, ja za mojego fotografa i to nie z Wa-wy placilam 2lata temu 3000zł, w cenie mialam zdjecia z domu, kosciola, pleneru, sali plytye z prawie 700 zdjaciami oraz album-ksiazke oprawiony w skore! to nie jest drogo zakladajac ze fotograf jest dobry!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o tych zdjeciach
http://blog.wojciechgruszczynski.pl/, mnie sie bardzo podobaja zdjecia tego pana, slub dopiero w 2014roku wiec mam czas. Moze ktos korzystal z jego uslug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacia_wok
Witam, dość niechlujnie obrabiane, na wielu zdjeciach widac aureolę wokół głowy pana młodego od byle niedokładnego rozjaśniania, wiele z nich za ciemne, ale ogólnie źle nie jest jakoś, choć nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o tych zdjeciach
dziekuje, wszelkie wiadomosci o zdjeciach czy tym panu beda mile widziane:) mnie sie baaardzo zdjecia podobaja, ale mowie ja nie mam o tym pojęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten fotograf wojciech
ma bardzo fajne zdjecia, mnie sie podobaja, jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed naszym ślubem podzwoniłam do kilku fotografów, takich co to na stronie mieli cenniki zaczynające się od 5 tysięcy i powiedziałam, że ja rozumiem, że musi być drogo, ale jakby się trafił akurat termin wolny z ceną last minute, to ja jestem skłonna dać za kościół i wesele do północy, żeby rzucanie wiązanką było, dać 2 tysiące. Każdy mnie wyśmiał, w końcu okazało się, że trzech ma wolny termin, Dogadałam się z jednym z nich i za 2200 mam fantastyczne zdjęcia. Polecam ten sposób, fotografów jest dużo, ślubów mało, zawsze się znajdzie dobry, a tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×