Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość Karolinaaa6868
może warto POWALCZYĆ O SWOJE SZCZĘSCIE, CO? nie stać z boku i myślec, że już nic dobrego się nie zdarzy... bo wiecie co? nikt nie chce zrzędy! i nie mówie tutaj tylko o facetach, ale osoby które marudza są okropne i wcale nie jest miło przebywac w ich towarzystwie nie stac cię na podróże? wyciągnij rower zpiwnicy i na nim pozwiedzaj okolicę! albo wybirze się pociągiem w góry- bilet to jakieś 40 zł, a nocleg można znaleźć już od 30 siedząc w domu nic dobrego Cię nie spotka wiem, że w głebi serca każda z wam wierzy i marzy, że jeszcze kogoś spotka ale ten książe nie zapuka do waszych drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i to mi się podoba ;) Jakoś czuję, że to tylko kwestia czasu zanim u mnie wszystko się poukłada tak jakbym tego chciał. "codziennie budzimy się z uśmiechami na twarzy" to akurat pamiętam bardzo przyjemna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
mimo wszystko nie chcialabym tworzyc zwiazku z mezczyzna ktory zostawil swoja zone. on tez kiedys zeniac sie byl na pewno w swojej zonie zakochany a mimo to uczucie wygaslo. a jesli bral z nia slub mimo braku uczucia to zle o nim swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa6868
może warto POWALCZYĆ O SWOJE SZCZĘSCIE, CO? nie stać z boku i myślec, że już nic dobrego się nie zdarzy... bo wiecie co? nikt nie chce zrzędy! i nie mówie tutaj tylko o facetach, ale osoby które marudza są okropne i wcale nie jest miło przebywac w ich towarzystwie nie stac cię na podróże? wyciągnij rower zpiwnicy i na nim pozwiedzaj okolicę! albo wybirze się pociągiem w góry- bilet to jakieś 40 zł, a nocleg można znaleźć już od 30 siedząc w domu nic dobrego Cię nie spotka wiem, że w głebi serca każda z wam wierzy i marzy, że jeszcze kogoś spotka ale ten książe nie zapuka do waszych drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
mimo wszystko nie chcialabym tworzyc zwiazku z mezczyzna ktory zostawil swoja zone. on tez kiedys zeniac sie byl na pewno w swojej zonie zakochany a mimo to uczucie wygaslo. a jesli bral z nia slub mimo braku uczucia to zle o nim swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to Karolina madrze pisze i trzeba sie z nia zgodzic.Jesli nie bedziemy walczyc o swoje to nigdy radosci nie zaznamy i zawsze same bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Karolina, owszem aby związek przetrwał musi być miłość. Ale ta miłość zmienia się z czasem, dojrzewa, ewoluuje. Poza tym codzienność przez ileś tam lat sprawia, że namiętność trochę wygasa. To normalna kolej rzeczy. Nie boisz się co będzie potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
Karolina--uwierz ze sa osoby ktorych nawet nie stac na wyjazd w gory i martwia sie jak przezyc od wyplaty do wyplaty, oplacic rachunki, kupic cos do jedzenia i ubrania. na rowerze swgo czasu bardzo duzo jezdzilam ale nie po to by kogos spotkac tylko sama dla siebie bo bardzo to lubilam.teraz z powodu zdrowotnych moge o tym zapomniec. ale jakos daje rade i wierze ze kiedys jeszcze pojedze:-) i to ze tutaj troche pomarudze to nie znaczy ze jestem zrzeda bo w swoim srodowisku jestem odbierana jako wesola osoba i nawet nikomu z moich znajomych nie przyjdzie do glowy ze czasami sobie polacze w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę jakbym ja miał się wszystkiego bać to bym z domu nie wychodził ;) Jak coś się zaczyna dziać to chyba trzeba by wspólnie popracować, aby poprawić sytuacje. I słusznie jeśli same nei zaczniecie działać to ja do was nie zapukam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj bo się kurnia mijam ze wszystkimi - gdy ja na spacerach wy nabijacie posty, z kolei gdy ja siedzę w domu wy spacerujecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu by nie ? Tylko, że wszyscy jesteśmy z różnych zakątków kraju. Jazda na rowerze dziewczyny jakoś to nie dla mnie. Za to cholernie jazda konno mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konie to super pomysl:) Panie T widze ze jednak na tego ksiecia sie nadajesz i to na bialym rumaku nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplement, ale zamiast komplementować wolałbym serio się gdzieś na spacer ruszyć. Spacer zakończony piwkiem to super sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis to przydaloby sie mnie wyciagnac z domu bo jakos tak zakoczowalam i az mnie trzesie jak pomysle o wyjsciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo to nie alkohol ;) w myśl zasady jedno piwo to nie piwo, a dwa piwa to pół piwa - więc ! skończymy po trzech ! Alkoholizowałem się w czwartek ;) i następny wyskok dopiero w przyszłym tygodniu - przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post to nie dla mnie. Zdecydowanie wolę nawet jeśli wmiawiać sobie, że to dla własnego dobra- siła woli itp. ;) Post brzmi cieniuchno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo i to w sumie dla naszego dobra:) Smaze sobie placki ziemniaczane bo cos mnie strasznie na nie naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie. Nie mam w ogóle ziemniaków w domu, oleju też praktycznie nie ma, więc nie byłoby nawet z czego. A gdzie ja o 3 w nocy cokolwiek kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cpnie albo w jakimś nocnym ;) dla chcącego nic trudnego. Kiedyś smażyłem naleśniki z kumpelą po 22 ;) daaa się ? a i owszem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×