Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Mogę się mylić. Wszak sporo Polek mieszka w DE. Ale ja wtedy może pisałem pod innym pseudonimem. Tylko nie pamiętam jakim... Sam już nie wiem... Piwkujesz jeszcze, czy już koniec na dziś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to mogę być ja. Chyba nawet na pewno to ja. Tak myślałem,że od razu zmienisz stosunek do mnie... :-D Zatem żegnam ten topik. Bawcie sie dalej beze mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak to powiem Tobie, ze uznalam Cie za psychola ale nie ze wzgledu na Twoja interpunkcje o ktorej pisalam ze nie mam zielonego pojecia :-) tylko dlatego, ze oczekiwales emaila ode mnie a ja poszlam na impreze. na drugi dzien dostawalam jeden email za drugim jaka swinia ze mnie, ze nie odpisuje :-) a ja kaca mialam i mi sie pisac nie chcialo :-) a Ty jednego emaila za drugim pisales jakbym byla Twoja dziewczyna :D skonczylam nasza korespondecje nie dlatego bo sie na interpunkcji nie znasz czy dlatego bo jestes gruby. Lubie grubych ;-) tylko dlatego ze sie zachowywales jak psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozwazna ja wiecej, nie bede sie chwalila :D to znaczy wiecej w stosunku do mojego mikrego wzrostu, ale nie bede podawala szczegolow :D co to za data w stopce, od ktorej to przegralas zycie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum bumek Tak,to mogę być ja. Chyba nawet na pewno to ja. Tak myślałem,że od razu zmienisz stosunek do mnie... Zatem żegnam ten topik. Bawcie sie dalej beze mnie. Pozdrawiam. Vaya con dios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isle of Blue nierozwazna, wygralas, zmien wiec stopke Z reka w nocniku, a Ty tak kolege wyrzucasz? moze daj mu szanse? wiesz powiem Tobie szczerze, ze to byl bardzo milyi inteligentny czlowiek. Super sie mi z nim pisalo ! ale w jeden dzien poszlam sobie na impreze i on mnie zaczal dreczyc emailami dlaczego nie pisze i " co Ty mi zrobilas dziewczyno " niczego nie zrobilam. bylam na imprezie po bardzo dlugim czasie siedzenia w domu a on mi szopke robil jakbym nie wiem co zrobila. najpierw odpisalam, ze przepraszam ale leze w lozku i mam kaca. a potem po jego nastepnym zazdrosnym mailiu napislam ze poznalam kogos i sie zakochalam co nie bylo prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinie0989
Ja mam 31, jestem w stalym zwiazku od 5 lat, wczesniej 7 lat, nie zamierzam brac slubu ani robic sobie dzieci, wiec nie wiem, czy jestem stara panna, z wyboru w wolnym zwiazku, z facetem po rozwodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Ostatnie słowo wyjaśnienia. Wykrzyknik to znak interpunkcyjny. Moją winą było jego nadużycie ilościowe. Przyznaję. Pewnie gdybym zamiast tego przesłał dużo uśmiechniętych buziek to Twoja reakcja byłaby inna,choć te wykrzykniki miały być oznaką radosci a nie napadania na Ciebie. Nie pomyślałem. Mój błąd. Ale:nigdy nie nazwałem Cię świnią i nigdy nie miałem za swoją dziewczynę. Miałbym Cię tak traktować po paru listach? Litości... Masz mnie za 13sto latka? :-D Być może trochę to na tym kacu znadinterpretowałaś też i tyle. Trudno. A co do topiku-będę czytał,bo niektórzy swoim pisaniem wydatnie poprawiają mi humor... ;-) Zatem papa. Do nowego spotkania. Może pod jeszcze innymi nickami. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum bumek przestarszyles mnie Twoimi wykrzyknikami i tyle :classic_cool: Zostan z nami i nie widziwiaj juz dobra? :D wiesz, ze nawet myslalam o Tobie ostatnio? przypomnialo mi sie, ze sie fajnie z Toba pisalo :-) a wiec PEACE Brother ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak- PEACE SISTER. :-) A za przestraszenie przepraszam. Bardzo. Nie miałem nigdy takiego zamiaru. A u mnie teraz leci SDM Czarny blues o 4 nad ranem. Miód na me serce... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jestem starą panną po 30
Nikt mnie nie kochał anie nie kocha. I tak od zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jestem starą panną po 30
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem trochę wczorajszych wypowiedzi. Może faktycznie bumbumek zbyt energicznie odpowiadał na Twoją nieobecność, a Ty ponieważ miałaś syndrom dnia wczorajszego zaaplikowałaś sobie wersje leave me alone ! Jakieś może duże nieporozumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) czytam ten topik ku pokrzepieniu póki co ciężko idzie ale kto wie :) dzisiaj u mnie słoneczko od rana może dzień będzie ciut lepszy niż wczoraj a kawka :D nigdy nie jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×