Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

o 3 poszlam spac :-O zaraz sie poloze na chwile chyba znowu :-O nie moglam zasnac wczoraj :-( jestem strasznie zla i rozczarowana :-( pisalam, ze dzisiaj chce isc na festival i kolezanka miala zazdwonic zebysmy sie umowily o ktorej godzinie bedziemy jechac. I nie zadzwonila. Ja do niej nie zazdwonie bo ja znam. Nie chce jej sie isc na ten koncert i tyle. Zawsze tak robi. Mowi ze tak a potem nic :-( sama pojde tam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiesz z tą koleżanką to może warto jej przypomnieć obietnice. Niektórym brak samozaparcia i w ostatniej chwili się wycofują, może wystarczy jeden mały impuls i na nowo rozpalisz w niej chęć? Lubię Lindsey i czasem sobie posłucham ;) miło, że i Tobie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koncerty na które mam ochotę zawsze przypadają takie dni, że akurat jestem w pracy. Do koncertów/festiwali muzycznych i tym podobnych mam po prostu pecha. A z koleżanką naprawdę nie da się już nic zrobić ? tylko we dwie miałyście tam być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak we dwie mialysmy tam byc. Wiesz ja do niej nie bede dzwonic bo naprawde znam ja juz od ponad 20 lat. Pare razy rozmawialam z nia i mowila ze pojdziemy ale w taki sposob, ze wiedzialam ze klamie. Dlaczego ludzie nie moga byc po prostu szczerzy?Dlaczego nie powie nie ide i koniec? Ja sie strasznie juz cieczylam na ta impreze bo mysle ze bedzie cala Polonia z Niemiec. Caly festiwal odbywa sie na ruinach starego zamku pod lasem. Jest tam po prostu pieknie. w dodatku jeszcze moj przyjaciel mi strasznie namacil w glowie wczoraj na skype :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia
Określenie "stara panna" powinno zostać usunięte ze słownika, jak dla mnie. Ja 30+ Może kiedyś będę tak bogata, że będzie mnie stać na założenie rodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on tam nie bedzie. On mieszka daleko stad :-) Ale jakby byl to by poszedl pewnie bo kocha wszystko co polskie :-) a jest Niemcem. Namacil mi wczoraj w glowie bo po raz wtorny napisal mi ze teskni za mna i mysli o mnie i takie tam :-( a ja chcialam sie dowiedziec cos wiecej o co chodzi to nie chcial mowic. Na koniec powiedzial ze jest smutny i placze. Pytalam sie dlaczego to powiedzial zebym nie pytala. Znamy sie ponad 2 lata. Jest dla mnie wielkim wsparciem. Rzadko sie widzimy. Powiedzmy raz do roku. Problem w tym ze on ma dziewczyne 😡 wiec nie wiem po co maci mi w glowie????? Na poczatku myslalam, ze sobie zarty robi ale widze ze coraz czesciej takie rzeczy do mnie pisze. Nie wiem co mam o tym myslec :-( nie wiem czy mam sie jeszcze do niego odzywac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie wrażenia Określenie "stara panna" powinno zostać usunięte ze słownika, jak dla mnie. Ja 30+ Może kiedyś będę tak bogata, że będzie mnie stać na założenie rodziny zgadzam sie z Toba. Ja tez tego okreslenia nie lubie ale chcialam przyciagnacludzi do mojego topiku. zostan z nami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem czy mam się do niego odzywać" ? R U fucking kidding me ? Bez żartów - jest Ci bliską osobą a chcesz go odrzucić ponieważ masz podejrzenia ? ok wybacz, ale trochę nie lubię takiego podejścia. Mąci w głowie jest dla mnie niezrozumiałe. Też lubię niektórych i czasem mówię im tego typu rzeczy jak tęsknie czy nie mogę się doczekać aż się zobaczymy i żadne z nich nie nabija sobie tym niepotrzebnie głowy. Masz ochotę iść na festiwal to idź - robisz to w szczególności dla siebie. Nie dla koleżanki czy dla przyjaciela. Kto o Ciebie zadba jesli nie Ty sama ? :) Uszy do góry - kawa mi się skończyła, ale może by tak doleweczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są granice którzy przyjaciele sami sobie ustalają i chyba jeśli jedno zapędza się za daleko to drugie mu mówi puknij się leciuchno w główkę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzalam po lepkach ta Wasza bazgranine;) i niestety nie zauwazylam.Jak znajde dluzsza chwile to poszukam.Wydaje mi sie ze filmu nie znam niestety.Narazie nic mi nie swita w lepetynie. A co do starej panny to niewiem co ja tu robie gdyz ja sie nia nie czuje jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nocniku:) Panie T podczytywalam sobie wiele topikow do tej pory ale dopiero ten jakos przemowil do mnie choc niewiem czy nie zostane stad wyrzucona z racji ze bardziej pasuje do topiku z samotnymi mamami ale nie podoba mi sie tam i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy mezczyzni sa na tyle tchórzliwi ze dopoki nie sa pewni ze ta druga osoba chce z nimi byc nie zostawia tej pierwszej.Boja sie ze w razie odrzucenia zostana sami a to dla nich jest nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje Panie T:) mam 3miesieczna coreczke i dlatego siedze sobie w domu zamiast w pracy i moglam Was poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym Ty do mnie piszesz ^^ nie zdarzyło się jeszcze w moim życiu zostawić kogoś dla kogoś innego hahaa nie moge :D malenstwo77 - tak dokladnie.Wlasnie cos takiego w tym stylu mi napisal wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to ten typ:) Wcale nie neguje go jako faceta bo jakby nie patrzec kazdy z nas ma prawo do strachu.Ja boje sie pajakow a on samotnosci i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×