Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Nie działa, sprawdziłam. Poza tym, niczego nie osiągnęłam, więc nie bardzo jest sobie czym podnosić samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka na wierzbie :)))
Rhovannion, no to nie pisz o tym tyle tylko sie wyloguj. Bo od tego narzekania niedobrze sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov-nie pieprz! MUSISZ mieć jakiś plus. Nie wierzę,że nie. Szukaj-będzie ok. A teraz życzę wszystkim słodkich snów. Do jutra. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja zawsze mówię o sobie "stara panna" i nie mam z ty problemu, rozwóda , samotna matka .. TO SA WSZYSTKO MNIEJ WIECEJ TAKIE SAMOE OKRESLENIA JAK mŁODA PARA NA ŻENIACYCH SIE 60LATKÓW ..teraz jestem z kims o 6 miesiecy,ale na slubie to mi nigdy nie zalezało,szczerze pisząc...NOSY DO GÓRY DZIEWCZYNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
O mnie też możnaby powiedzieć stara panna. W końcu jestem po 30 i nie wyszłam za mąż. Tak myślą osoby, dla których stara panna zaczyna się od 25 lat. Totalna głupota. Jestem szczęśliwa w fajnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żadna z Ciebie stara panna, halo! Po prostu żyjesz w nieformalnym związku. Stara panna, to taka, która nikogo nie ma, z nikim się nie spotyka, jest sama. I to przez dłuższy czas. A nie kobieta w okolicach 30, która ma fajny związek, tylko żyje bez ślubu. To nie to samo, moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Czy to nie jest najważniejsze, żeby być po prostu szczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Mi nie musisz tego tłumaczyć, tylko mentalnym starym pannom i kawalerom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic niewarta
Mam 46 lat i jestem panną! Starą głupią bezdzietną panną i dupa blada buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic niewarta
Wy to jesteście jeszcze młode. A przedemną to już niema żadnej przyszłości a o dziecku to już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic niewarta
Tragedia! Czemu ja się poświęciłam opiece nad chorą ciotką,a nie zajełam się własnym życiem. Ciotka miała opiekę do końca swoich dni a ja zostałam sama wystawiona dupą do wiatru. Buuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na kawę ;) Czemu tu tak zaczęłyście wszystkie smęcić ? Życie toczy się dalej czy tego chcemy czy nie o wiele łatwiej jest uśmiechać się i iść z podniesionym czołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nic niewarta
ja podobnie jak Ty po 40 i opiekująca się kimś a teraz obudziłam się z ręką w nocniku ( przepraszam Nocnik :) ) nie wiem co mam zrobić z życiem którego nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRRRRYYYYY ! Szybka kawa i czas do pracy :D U mnie zgodnie z zapowiedziami słońce i błękitne niebo . To będzie dobry dzień , musi być dobry :D Uszy do góry dziewczyny , myślmy pozytywnie ,może i nam się uda poczuć szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×