Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość można powiedzieć stara panna
ja też lubię gotować, a potem jeść. Na szczęście jestem szczupła ale nie wiem jak długo to potrwa :P ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę. Bo ja nie jem, a tyję od samego patrzenia. Uwielbiam wszelkie kebaby, frytki i inne takie, ale pod żadnym pozorem nie mogę tego jeść. Nawet, gdyby mnie było na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo ! Obejrzałem wczoraj "Twoja stara baśń" i muszę powiedzieć jak na naszą produkcje to jestem zadowolony. Tym razem nikt nie dokładał starań, aby z filmu wyszła "sztuka". Było śmieszne i głupkowate. A teraz poranna kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Hej, co słychać? U mnie piękna pogoda, zupełnie jak w lecie. Szkoda, że to już początek końca mojej ulubionej pory roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
[zgłoś do usunięcia] konik 1000 "Panna Marple : Morderstwo najgorszego sortu" Uwielbiam kryminały To na podstawie motywów ksiażki "Pani McGinty nie żyje" W oryginale Poirot. Właśnie czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
nie widzialam dzis mojego pana:-( a w pracy mega szybkie tempo ,zeby do piatku zrobic jak najwiecej z tego co mi zostalo przydzielone.nie wiem czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Topic nie może umrzeć . Musimy go jakoś skutecznie zreanimować :D jaq - masz racje to na kanwie powieści kryminalnej mojej ukochanej pisarki :D . Szkoda tylko ,że tak rzadko w tv dają ekranizacje jej książek a przecież nakręcono tego sporo . Dobrze że czytać można bez ograniczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo nie tylko dla kawy tu jestem drogie panie ;) Czasem lubię poczytać co tam u was. Choć tematy jedzenia średnio mi leżą ;P Na jutro to może nie, ale na pojutrze przydałaby mi się konkretna książka do poczytania. Dziś zdrówko kubusiem ! karoten powah ! A tak na serio narobiłem się dziś dość konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Jestem i czytam :) Nie wiem czy w ogóle oglądacie tego typu programy ale wczoraj miałam okazje widzieć fragment Rozmów w toku. Ludzie szukali miłości i partnera/partnerki. Zaszokował mnie jeden facet, który w wieku 40 lat jest prawiczkiem i czeka na dziewicę. Trochę mu współczuję, bo kiepsko widzę jego przyszłe podboje. A tak na serio, dopiero widząc tego typu przypadki, można zobaczyć jakie ludzie mają blokady i jak one rzutują na relacje międzyludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Widać na załączonym obrazku że chyba czas udać się do biblioteki bo czytać nie ma czego :D. Dziś wieczorem niestety nie będę w stanie uczestniczyć w burzliwych obradach ;) tradycyjnie będę w pracy. Kurs - szkolenie zbliża się ku końcowi wielkimi krokami , w piątek egzamin i pisemny i ustny , mam nadzieje że nie będą za bardzo wnikali w stan mojej wiedzy na dany temat hahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki bum bumku :D też myślę że będzie dobrze ;) w końcu jestem przeciez optymistką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
Witam:-) ja juz po szybkiej kawce i 2 batonikach musli. w pracy znowu jakos malo zrobilam choc caly czas cos robie i nie obijam sie.w piatek pewnie uslysze ze cos malo zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
20:12 [zgłoś do usunięcia] konik 1000 Hello ! Topic nie może umrzeć . Musimy go jakoś skutecznie zreanimować jaq - masz racje to na kanwie powieści kryminalnej mojej ukochanej pisarki . Szkoda tylko ,że tak rzadko w tv dają ekranizacje jej książek a przecież nakręcono tego sporo . Dobrze że czytać można bez ograniczeń Ja mam w domu prawie wszystkie książki Christie (brakuje mi 4). Z filmu to oglądałam tylko "Śmierć na Nilu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam kociokwik, dopiero teraz mogłam usiąść spokojnie do kompa. Pisałam wystąpienie na konferencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×