Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość antyTruskawa
Dobry wieczor kobietki:) Widze,ze tu sie dzieje,mimo poznej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
ojjjj ja tez nie wierze,ze tez komus sie tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
no to ladnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
Ej, ja znam tą laskę. Widziałam kiedyś tutaj jej foty, potem czytałam, co pisała. Studiowałam z nią na roku! Ona wcale nie wychodzi za mąż, ja pierniczę! Mieszkamy w jednym mieście, jeździłam z nią autobusem często. To jest taka laska, co zawsze chodzi w szmatach czarnych, całe studia w jednym płaszczu, takim co wyglądał jak ze śmietnika. No Halo... Laska strasznie tępa, pisze pod dwoma nickami, ale kurwa, żadnego kolesia nie ma. taki pasztet gruby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
jednak swirow nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
A co miałam lasce dym robić? Lubi sobie powymyślać, to niech pisze. w sumie, nie skojarzyłam jej z tą kemmą. Bo to co pisała z tego rhovacoś tam to może i być prawda. Pamiętam, że na studiach zawsze narzekała, że jest biedna, że nie ma kasy, a uczyła się dobrze. Gdzieś tam jeździła, wykładowcy ją lubili. Ale jak poczytałam, to co wpisaliście, to halo! żadnego faceta nie ma, nic z tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
A co chcecie wiedzieć? W sumie, niech ma za swoje, debilka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasput1n
zdjęcie chcemy zobaczyć, albo co studiuje i na jakiej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
Ale co wszystko? Nie mogę napisać jak ma na imię i nazwisko, bo mnie pozwie, no. Studiowała na UŚ w Katowicach, na polonistyce, literaturoznawstwo. To była taka laska, która do wszystkiego sie pchała, z wszystkimi chciała się przyjaźnić. Zdjęć nie mam, z resztą, to nielegalne chyba jest, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
Nie mam żadnych zdjęć. Ona nawet normalnego fejsa nie ma, n-k też nie. Tzn, ma fejsa, ale bez nazwiska i fotek, mam ją nawet w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piidhdhhshhss
ona faktycznie taka brzydka jak tu pisala? uwazalas ja za zdrowa psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
ale numer:) nie pozostaje nic innego,tylko sie posmiac i moze troche wspolczuc tak nudnego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4TRGREHGR
00:30 [zgłoś do usunięcia] ghajajs Ale co wszystko? Nie mogę napisać jak ma na imię i nazwisko, bo mnie pozwie, no. Studiowała na UŚ w Katowicach, na polonistyce, literaturoznawstwo. To była taka laska, która do wszystkiego sie pchała, z wszystkimi chciała się przyjaźnić. Zdjęć nie mam, z resztą, to nielegalne chyba jest, nie? jeśli ma jakiś profil na nk, fotce, fb czy gdziekolwiek i podasz linka to to jest 100% LEGALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdbdbdd
ghajajs- a moze ty to ona?.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
Ma fejsa ale bez nazwiska, jako Buka z Muninków, nic tam nie ma udostępnionego. Ale faktycznie piękna to ona nie jest. Nie wiem do końca, czy pracuje gdzieś, czy coś ale jak będę w centrum to sie przejdę, zobaczę czy pracuje tam, gdzie pisała. U nas jest tylko jeden sklep taki jak opisała, więc łatwo to będzie odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234234
[zgłoś do usunięcia] ghajajs= juz sie nie produkuj... wiadomo że ty i Rhovan to ta sama osoba, laska wpadła i tak, nagle po minucie znalzał sie ktoś co zna ja osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djjuhdujd
hdbdbdd ghajajs- a moze ty to ona?.,,, O TYM SAMYM POMYSLALAM, KOLEJNE PROWO MODERATOROW, ZEBY COS SIE TU DZIALO LASKA AKURAT 10 MIN PO ZDEMASKOWANIU SIE ODEZWALA JAKO JEJ ZNAJOMA ZE STUDIOW? BARDZO DZIWNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghajajs
Pisze z pomarańczy, bo nie chcę używać swojego nicka, ale jestem na tym forum od dłuższego czasu. Po co mnie potem ludzie mają kojarzyć z jakąś wariatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234234
jedno tez mi nie pasowało, bo na studiach doktoranckich jesli sie ma jakiekolwiek wykłady to jest tez stypendium i to całkiem konkretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzentrum propagandowe luna
ghajajs Pisze z pomarańczy, bo nie chcę używać swojego nicka, ale jestem na tym forum od dłuższego czasu. Po co mnie potem ludzie mają kojarzyć z jakąś wariatką. spierdalaj wariatko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebnięta jakaś :/ Potem się dziwić, że mówią o polonistkach, że pojebane, ehhh. Co do tego stypendium. Mój brat jest doktorantem, teraz na 4 roku, ostatnim i prawdę mówiąc... Gówno nie stypendium ma. 400 zł tak naprawdę z uczelni, bo oni tam prawie w ogóle godzin nie mają. Uczy mój brat w szkole i tam coś po godzinach pisze. Żadne kokosy, przynajmniej u mnie, w Siedlcach. Ale nie no, ile ta laska tak pisała na te dwa konta? w ogóle pojebana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzentrum propagandowe luna
niewiadomo czy tylko 2 konta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgadaj się, kurwa, z kimś na forum. Traktuj jak człowieka, to potem odstawi taką szopkę. Idę stąd, sory, ale widze, że normalni to tutaj w odwrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
masakra!!! teraz brakuje jeszcze,zeby napisala,ze wszyscy sa debilami i to ona sie smieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbq
W sumie, miałaby sporo racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24234234234
ghajajs- czyzby to byl twój projekt, na zasadzie nabijania się z nielubianej kolezanki na studiach? Bo skąd się te pomysły biorą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blurb blee
Ja myślę, że połowa tego co pisała była prawdą. Nie wierze, że ludzie potrafią wymyślić sobie ot tak, dwa życia. Bardziej skłonna byłabym uwierzyć, że z Rhovannion opisywała swoje prawdziwe życie, a Kemma była wymyślona. Siedzę, czytam te jej wypociny i jakoś to jej pisanie o biedzie jest dla mnie autentyczne. Natomiast o tym, że ma ful kasy, auto, mieszkanie i boskiego faceta... Ech :/ już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×