Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podanie

Podanie pomoc

Polecane posty

Gość podanie

Wita czy może mi ktos pomóc napisac podanie z prośbą o przedłużenie stypendium naukowego musze je dobrze uzasadnic czy moze byc tak: Podanie data ..... Prosze o przedłużenie stypendium naukowego na kolejne 12 miesiacy , pomoże mi to skonczyc szkole moja sytuacja materialna sie nie zmienila nie mam pracy, wychowuje dziecko samotnie pobieram alimenty z FA Dziekuje za rozpatrzenie mojego podania podpis .... moze byc ak czy nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podanie
to jak by to napisac moja mama pracuje tata nie i moze dopisac ze na rok 2012/2013 zamiast tych 12 miesiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podanie o Przedłużenie Stypendium Naukowego miejscowosc data Zgłaszam się z prośbą o przedłużenie stypendium naukowego przez okres 12 miesięcy począwszy od dnia ..... Pobieranie przeze mnie stypendium w tym okresie, będzie wielką pomocą i zapewne przyczyni się do tego, bym jako samotna matka mogła uzyskac odpowiednie wykształcenie oraz skończyć szkołę. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Dziękuję Imie nazwisko Wspominasz o alimentach, ale to jest stypendium naukowe z racji tego ze dobrze sie uczysz, wiec przypuszczam ze to co dostajesz na dziecko jest nie istotne i nie ma jakiegos wymogu by o tym wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podanie
to jest stypendium z urzedu pracy ze kontynouje nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podanie
czy powinnam cos jeszcze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×