Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MalwinaKoss

Dwie kreski po kilku godzinach

Polecane posty

Gość MalwinaKoss

Witam Mam pytanie do kobiet, które miały podobną sytuację a mianowicie, robiłam dzisiaj test o 6 rano- jedna kreska. Spojrzałam na niego po 6h i widzę że jest druga bardzo ale to bardzo blada. Na teście napisano żeby nie odczytywac wyniku po upływie 10 minut. Czy któraś z Was tak miała a jednak była w ciąży? Dziękuję za odpowiedzi. Dodam, że owulację miałam 21 lub 22 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie zupełnie tak
ale w czasie w którym można odczytywać wynik kreskę miałam ledwo widoczną a po kilku godzinach mocniejszą. i w ciaży oczywiście byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
bo test się wyrzuca a nie sprawdza po kilku godz. Zrób nowy test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
po takim czasie test niestety niewiarygodny. Powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W czym problem
W instrukcji każdego testu jest widocznie napisane, żeby nie odczytywać wyniku po upływie 10 -15 minut. Więc w czym problem, jak producenci mają pisać żeby było zrozumiałe? Test trzeba powtórzyć najlepiej za kilka dni. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Rozumiem wszystko tylko kreska testowa pojawia się wyłącznie wtedy gdy w moczu jest hormon gonadotropina kosmówkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
"Bardzo rzadko zdarza się, że wynik testu ciążowego jest pozytywny, natomiast lekarz ginekolog nie stwierdza ciąży. Takie sytuacje mogą mieć miejsce w kilku przypadkach: - nieprawidłowości dotyczące samego testu --użycie testu, którego data ważności upłynęła wcześniej --niewłaściwe wykonanie testu, a zwłaszcza zbyt późno odczytany wynik (po 35 min)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
miało być po 3-5min. a nie 35min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam 1234
Zrobiłam rano test oczywiście jedna kreska, wyjeźdzaliśmy szybko i test zostawiłam w łazience, a wieczorem chciałam wyrzucić a tam druga kreska, jaśniejsza ale widoczna nie pod światło. po 2 dniach kolejny test i druga kreska pojawiła się po 3 min. ale słaba, po 5 dniach test wieczorem już pokazał odrazu 2 kreski, niedługo zaczne 8 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
czyli jest nadzieja, bo już zwątpiłam całkowicie, dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Tylko pytanie, co ty miałaś na teście: czy słabą kreskę w kolorze podobnym do kontrolnej, czy odbarwioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Bladą kreskę w odcieniu dużo jaśniejszym od kontrolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja tak miałam!
już wielokrotnie tzn. staram sie o dziecko, jak na razie bezsktuecznie i juz kilka razy patrząc po kilku godzinach na testy ciążowe prawie zawsze mam drugą kreskę, w ciąży jak dotąd nie byłam.. więc na twoim miejscu nie nakręcałabym sie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Okres powinnam dostac w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Ja już mam dwójkę dzieci, o które bardzo długo się staraliśmy. Testów robiłam chyba z 20 jak nie więcej. Gdy byłam w ciąży po 2-5 minutach pojawiała się druga ale gdy nie byłam nawet na drugi dzień nie było drugiej. I dlatego tak się dziwiłam widząc tą drugą dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Na pewno powtórzę test w przyszłym tygodniu chyba że miesiączka mnie ubiegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
ja tak miałam i ciąża była(mocno zagrożona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
do hej ja tak miałam idź do gin. i powiedz o tym to dostaniesz hormony, bo prawdopodobnie zachodzisz w ciążę ale brak hormonów powoduje jej wczesne samoistne poronienie(duphaston)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Gin mnie wyśmieje gdy powiem, że drugą kreskę zaobserwowałam po 6h. Powtórze za kilka dni test i jeżeli druga kreska pojawi się wcześniej to załatwię sobie duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Jestem ciekawa czy któraś z Was tak jeszcz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudztwo!!!!!!!!!
ja też po kilku godzinach miałam 2 kreskę ale bardzo bladą.. 2 dni przed terminem miesiączki,w ciązy nie byłam,okres dostałam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarree
też miałam 2 kreski po kilku godzinach i u mnie była ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pierwszy raz tak mialam ze druga kreska po paru godz ale bardzo wyrazna. Poszlam do ginekologa i szybko dostalam hormony ktore albo wywolaja okres albo podtrzymaja ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam sytuację, że zrobiłam test i jedna kreska poszłam się kąpać co trochę trwało około godziny mąż mówi, że pojawiła się druga słabo widoczna kreska, za dwa dni zrobiłam drugi i już były dwie kreski mocno zaznaczone. Potem beta i okazało się, że to ciąża. Teraz miałam podobną sytuację, wyrzucałam test na drugi dzień a tam druga kreska okazało się, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam 7 lat temu jak starałam się o dziecko :) zrobiłam test przed spodziewaną @ i nic, więc ja w płacz bo tak chciałam dzidziusia :) a po kilku godzinach bladziutka druga kreseczka i co? i jest synuś kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! ja właśnie dzisiaj tak miłam. Rano rano była jedna kreska po dwóch godzinach druga bardzo słabo widoczna (mój mąż jej nawet nie zobaczył) a po 6 nadal słaba ale już bardziej widoczna. Staramy sie o dziecko i tak bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki. Owu miałam około 1 maja więc mam jeszcze czas ale i tak za dwa dni powtórzę test... Najgorsze jest to, że się juz strasznie nakreciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam powiem że ja miałam zupełnie tak samo,w zeszłym roku najpierw nic, test leżał,mąz wrócił z pracy po 8 godz i dojrzał cień,poszłam na bete i wynik 28 i mam rocznego synka nigdy mi nie wyszedł cień nawet po kilku dniach a robiłam testy przez 3 lata co miesiąc i i nigdy nic nie wykazywały,a potem niespodzianka i cień po kilku godzinach a beta potwierdziła,jesteś w ciązy ale wczesnej tak było u mnie,zrób beta hcg z krwi,ja brałam dodatkowo duphaston :-) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź! pocieszyłaś. mnie.mi też po wielu nigdy nie wychodziło, że jestem w ciąży więc to była wielka niespodzianka! We wtorek powtórzę test, potem zrobię bete i pędem do ginekologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximama
Ja tez jestem w takiej sytuacji. Mam dwie coreczki ale moj maz strasznie sie nakrecil na kolejne dzieciatko. Bez zabezpieczenia kochamy sie dopiero od poczatku.czerwca i od 2 tyg czuje sie zle, jestem rozdrazniona, mam nudnosci i boli mnie brzuch, krzyz. Zrobilam test rano 1 kreska,maz niezadowolony :-p ale po 3 godz patrze i sa dwie jedna blada. Za 2 dni musze zrobic kolejny i zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy I ciąży miałam dwie kreski od razu. Od razu grube, mimo iż test robiony dwa dni przed okresem i wieczorem. W II ciąży druga kreska po kilku godzinach - niestety ciąża stracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×